Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    a ja jestem samotna, tzn jedynaczka ze mnie. moja mama ma czwórkę rodzeństwa, mama jest druga z koleji i musiała się zajmować młodszymi siostrami - pierwszy był syn, więc w tamtych czasach standardowo nie miał obowiązków. moja mama na początku w ogóle dzieci nie chciała mieć, aż mając prawie 30-stkę na karku doszła do wniosku, że jednak na jedno się pokusi haha i jestem ja.
    Majek fajna jest Twoja Majka, a jaka mądra! już kolorów się uczy! w szkole to się będzie pewnie nudzić!
    miłego wieczoru życzę dziewczynom, które już uciekają.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      a toMajek dzis na spacerku [IMG][/IMG]


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        A ja od 19 gary zmywam hehe jutro mąż na kacu pewnie pozmywa
        idetylko sokowirówkeobmyje bo do jutra pozasycha za bardzo


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          o ja pozmywałam jakieś 10 minut temu ale u mnie m. niestety nie pozmywa, a ja lubię mieć wszystko ogarnięte wieczorem.
          Majka jaka opatulona
          dzieci w tych wszystkich kurtkach i kombinezonach, szalikach i czapach wyglądają jak małe bałwanki, zastanawiam się czasem jak one się ruszają haha.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            hey Lejdis

            Majek super fota,widze,ze kroluje Hello Kitty- na czapce
            nie czytalam Was bo nie mam czasu,dzis mam napiety dzionek;
            nastawilam pranie,gulasz mi sie juz gotuje,musze wyprasowac sterte prania,wysprzatc chate, wyjsc z Milenka na spacerek a po polodniu pojade do miasta z kol,moze jakies gadzety dokupie na swieta dla rodziny

            wiec bede Was tylko podczytywac,a kiedy Mila zasnie to bede na f,
            zycze milego dnia
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
              Bylismy na zakupach,nic specjalnego myslalam ze w jakies fajne miejsce jedziemy a M zabral nas po prostu do miasta bo chcialam malemu pare rzeczy kupic przed wyjazdem a nie mam jeszcze zimowek w aucie i on sie boi ze sie na tym sniegu rozwale.
              Ale to super z jego strony, że pomyślał o Waszych potrzebach, poza tym się też martwi o Was Tak czy nie ?? Bo wiesz Docia ja nie znam Twojego męża

              Madzia Asia przecudna!!! I jak pięknie pozuje do zdjęć Bardzo jest do Ciebie podobna.

              majek Majka świetnie wygląda w tym kombinezonie. Noooo.... fajnie jest mieć dwójkę dzieci, ponoć szybciej się dzieci rozwijają przy starszym rodzeństwie, wszystko naśladują co za tym idzie szybko większość rzeczy ogarniają. Mądra dziewczynka !!

              Ja też mam dzisiaj trochę roboty, bo muszę pranie zrobić, kuchnie już gruntownie wysprzątać. Także podobnie jak Frosia mam pracowity dzień.
              Aaaa.... Frochu - grochu dzięki kartkę Piękne zyczenia i wcale nie chaotyczne

              Madzia trufle zrobione. Dla mnie pycha!!! I na pewno będzie to już stały rarytas u nas na święta. Mężowi memu też smakują, chociaż stwierdził, że jakby były z mlecznej czekolady byłyby lepsze, ale on pochłania wszystko co słodkie więc gorzka czekolada + gorzkie kakao go razi w podniebienie, ale.. widzę, że podskubuje co chwile z pudełeczka
              Następnym razem zrobię porcję dla niego z mlecznej czekolady, a i cześć zamiast w kakao obtoczę w wiórkach kokosowych.
              Nie robiłam ich super okrągłych, jak mi się ściągnęła masa z łyżeczki tak je obtaczałam w kakao.

              No i załączam zdjęcie moich trufli
              Attached Files
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                haha... teraz tak patrzę na to zdjęcie i ten centralny, podłużny trufel (chyb tak brzmi l.poj.) wygląda jak psi bobek... ale nic... zaraz go zjem
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  witam!
                  my sobie jeszcze z Asią w piżamach chodzimy ale zaraz wskakujemy w kurtki i kombinezony i idziemy na śnieg
                  Tree no to super,że trufle smakują. Ja je obtaczałam w cukrze pudrze, bo zapomniałam sobie kupić kakao m. też może spróbować takie zrobić. może ja dla swojego też takie z mlecznej czekolady zrobię, bo jego to tak ten gorzkawy smak raził, że tylko jedną pralinkę zjadł i stwierdził, że niedobre....

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    no ja sie juz wyrobilam,obiad zrobiony pozostaje tylko czekac kiedy Milenke sen ogarnie,,,jak narazie sie nie zapowiada,,,

                    Tree kartka juz doszla szybciutko,a przeciez kilka dni temu wysylalam
                    u nas odrana sypie i sypie,po poludniu wybieram sie na spacerek

                    musze zaraz oblukac jakis nowy tron-sroc dla Milenki na allegro
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      a wiecie co,sama bym sobie taka trufle zjadla mniam mniam
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        chyba mam ciepłolubne dziecko wyszłam z Joasią na spacer, trochę pochodziła niezadowolona i po paru minutach popędziła do domu i jeszcze się do drzwi dobijała - ja w tym czasie musiałam klucz wyciągnąć i otworzyć.
                        delikatesik mały hahaha.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hej dziewczynki u nas nadal zimno strasznie ja dzis robiłam pierogi na wigilie zamroze je i w wigilie tylko ugotuje i mniej roboty .

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            chyba mam ciepłolubne dziecko wyszłam z Joasią na spacer, trochę pochodziła niezadowolona i po paru minutach popędziła do domu i jeszcze się do drzwi dobijała - ja w tym czasie musiałam klucz wyciągnąć i otworzyć.
                            delikatesik mały hahaha.
                            Madziu widocznie Asia mrozu nie lubi ha ha ha

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Melchior ja też zamierzam zrobić pierogi, ale we wtorek.
                              dzisiaj się uczyłam, jak Asia spała popołudniu. rok temu z tego przedmiotu nie było zaliczenia, mały "sprawdzianik" pisali tylko Ci, którzy chcieli mieć lepszą ocenę niż 3. teraz piszą wszyscy, tylko w dwóch terminach - jedni na 3, drudzy na lepszą ocenę. druga grupa ma jeszcze oprócz zaliczenia rozmowę z nauczycielką poziom się chyba podniósł. zaszaleję i pójdę na koło i rozmowę

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                Melchior ja też zamierzam zrobić pierogi, ale we wtorek.
                                dzisiaj się uczyłam, jak Asia spała popołudniu. rok temu z tego przedmiotu nie było zaliczenia, mały "sprawdzianik" pisali tylko Ci, którzy chcieli mieć lepszą ocenę niż 3. teraz piszą wszyscy, tylko w dwóch terminach - jedni na 3, drudzy na lepszą ocenę. druga grupa ma jeszcze oprócz zaliczenia rozmowę z nauczycielką poziom się chyba podniósł. zaszaleję i pójdę na koło i rozmowę
                                No to trzymam za Ciebie kciuki i miłego uczenia ....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X