Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Family Ja sama nie wiem czy on potrafi oddychać buzią, jeszcze nie miał takiej potrzeby, a jeśli chodzi o trzymanie głowy to on już sam siedzi...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      korolkowa byliśmy 1,5 na spacerze. jednak wczoraj też tak długo spał i wstał taki zmierzły, rozdrażniony, że wytrzymać się z nim nie dało.
      Obawiam się, że będzie powtórka z rozrywki

      Carin Kubuś cudny i bardzo podobny do Ciebie. Myślę, że da sobie radę, skoro potrafi tak zaiwaniać po
      całym łóżku, to jak coś mu uniemożliwi oddech to się obudzi. Ale oczywiście musisz nadal być czujna.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        korolkowa byliśmy 1,5 na spacerze. jednak wczoraj też tak długo spał i wstał taki zmierzły, rozdrażniony, że wytrzymać się z nim nie dało.
        Obawiam się, że będzie powtórka z rozrywki

        Carin Kubuś cudny i bardzo podobny do Ciebie. Myślę, że da sobie radę, skoro potrafi tak zaiwaniać po
        całym łóżku, to jak coś mu uniemożliwi oddech to się obudzi. Ale oczywiście musisz nadal być czujna.
        Oby, oby. Dziękuję bardzo, trochę się uspokoiłam.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          korolkowa byliśmy 1,5 na spacerze. jednak wczoraj też tak długo spał i wstał taki zmierzły, rozdrażniony, że wytrzymać się z nim nie dało.
          Obawiam się, że będzie powtórka z rozrywki
          Ja też byłam przed południem 1,5 godziny na spacerze, więc na mojego to chyba nie działa

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            o ludzie.. moje dziecko śpi już od 13
            Tree moja też o 13 zasnęła a dopiero co wstała zupy talerz zjadła i nie pindzi jak rano tylko z klocków coś tam sobie buduje.


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              A moja nie śpi w dzień odkąd skonczyla 2 latka i bardzo się z tego ciesze bo wieczorem szybko zasypia bo wcześniej masakra była potrafiła biegac do 23


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Carin sliczny Twój KUbełek i jak pieknie siedzi myslę że nie masz co sie obawiać że sie poddusi czy cos w tym stylu,no ale wiadomo czuwać musisz.
                Tree to ładnie pochasaliście my niestety w domu a JUlka od 9 w szkole i dopiero przed 18 wróci szkodami jej.
                Karolkowa a twój to ekspres w spaniu.


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Ania moja mimo że długo pośpi to o 20 znów padnie


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    Ania moja mimo że długo pośpi to o 20 znów padnie
                    To masz dobrze.Moja mimo że nie śpi w południe to zasypia o 21 i między 1 a 2 w nocy robi sobie przerwę w spaniu marudzi i woła:Nie chcę spać i to jest w każdą noc.Ona marudzi ja ledwie daję radę oczy otworzyc,patrze na zegarek i jakby inaczej 1 z minutami


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      Karolkowa a twój to ekspres w spaniu.
                      No spanie to On ma straszne.
                      Wieczorem usypia ok 21.30 w nocy ze dwie pobudki, rano pobudka ok 8.00
                      Czasem sama się dziwię skąd on ma tyle sił na bieganie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Czesc dziewczyny

                        Troche mnie tu nie bylo ,ale najpierw czasu mi brakowalo ,a potem net mi zniknal i dzis sie nareszcie pojawil
                        Moj to tez szybki Bil w spaniu czasem wystarcza mu 30min ,a od switu do zmierzchu rozrabia
                        teraz ma hustawke i lubi to wiec mam chwile spokoju
                        21 -ego wybywam do Pl na Swieta -juz sie nie moge doczekac
                        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej dziewczyny!
                          wiecie co, Joasia jadła makaron z warzywami i zasnęła w krzesełku przeniosłam ją do łóżeczka i nie wiem czy ją budzić jeszcze czy już dać jej spać do rana? trochę była upaćkana od tych warzyw, mleka nie wypiła jeszcze, no i zębów nie umyła. pierwszy raz się taka sytuacja zdarzyła. wczoraj hasała do 23, dziś wstała przed 7, a ta opiekunka jej chyba w ogóle spać nie kładzie. no co za babsko! moja mama ją dwa razy na 2 godziny potrafi uśpić, a ta "doświadczona" baba w ogóle sobie nie radzi! ale jeszcze tylko 4 dni....

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            magda no mi tez sie jeszcze nie zdazylo by mlody zasnal na krzeselku do karmienia ale potrafi zasnac na huctawce
                            moj np: od jakiegos 11 m-ca spi tylko raz i to czasem nie chce ,bo woli rozrabiac . Opiekunce w dzien zasypia na spacerze ,a ja klade go do luzka i czasem trwa to godz zanim zasnie
                            Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              jak Joasia jest ze mną, to śpi raz 2-3 godziny i wtedy normalnie wytrzymuje kolację, kąpiel i jeszcze nieraz potem z godzinkę bryka. chyba jej tylko buzię i rączki wodą umyję, bo sama zmęczona jestem i chętnie się wcześniej położę. chyba raz niewykąpana nie umrze

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                napewno od tygo nie umrze
                                a myslisz ze Ci juz bedzie spala do rana ?
                                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X