Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hejka,moje dziecko dopiero zasnelo...
    frosia nie moge zadzwonic bo moj M wisi na telefonie i pracuje wiec niech gada...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Co do tej pelni to to prawda ze sie gorzej spi.
      Kurka wlasnie poslaniec przwiozl Poldka prezent,myslalam ze bedzie dopiero 15 go a tu prosze...

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        a moja się huśta na huśtawce dzis dobre 4 h już a Julka ma już dśc o tylko Jula może ją bujać


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Akinomb jak chcesz dam ci nr.do mojej mamy ona pracuje od lat w PZU jako agent...

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej dziewczynki
            31 grudnia nie dość że będzie pełnia to jeszcze częściowe zaćmienie księżyca ma być
            Karolek już od godzinki śpi a ja zdążyłam kawkę wypić i bigos pokładłam w słoiczki i zapasteryzowałam.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Dotka późno Poldzio chodzi spać. A potem wieczorem fajnie zasypia ?

              majek a co to Ty inaczej ją hustasz niż Julka ??
              Dzieci są fajne, czasami sobie coś ubzdurają i nie ma zmiłuj się

              karolkowa noo proszę. Fajnie by było gdyby bylo niebo bezchmurne. Co nieco byłoby widać
              (może?)
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Tree on zazwyczaj zasypia po obiedzie tzn.krotko po 12 ale dzis co chwile ktos do drzwi pukal i sie biedny wybudzal.Za 4 razem przyszedl M z wiadomoscia ze obiad je dzis w domu i dziecko juz wcalmi nie chcialo zasnac.Wieczorem miedzy 20 a 21 juz spi no ale tu tez sie zdarzaja lepsze i gorsze dni.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  ale pełnia była 2 grunia a nastepna w sylwka
                  czyli balujemy cala noc, jest nadzieja ze po lampce wina nie bedzie mi sie chcialo spac
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Tree no własnie sobie ubzdurała że Jula i koniec, bo wiesz jak ja się zbliżam to mysli że chcę ją wyjąc albo na siusiu albo na jedzenie alebo na cos innego. Wczoraj o 20 dopiero sie kapała bo wyjśc nie chciała z hustawki. Co będzie jak Julka do skzoły pójdzie hehe


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Moje dziecko wczoraj odmówiło spania o 12 i poszedł dopiero o 15 pospał godzinkę a wieczorem zasnął tak jak zawsze czyli o 21.30

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                        Tree no własnie sobie ubzdurała że Jula i koniec, bo wiesz jak ja się zbliżam to mysli że chcę ją wyjąc albo na siusiu albo na jedzenie alebo na cos innego. Wczoraj o 20 dopiero sie kapała bo wyjśc nie chciała z hustawki. Co będzie jak Julka do skzoły pójdzie hehe
                        A mój w huśtawce wytrzymuje max 5 minut

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          A wiecie moja ostatnio o 14 chodzi spać do około 16-17 (zalezy czy musze ja budzić żeby po Julke do szkoły biec) a potem o 19 znowu; ale teraz musze jej spanie przestawić bo wczoraj poszła po 20 i spała do 8 a tak o 6 już na nogach.


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                            A mój w huśtawce wytrzymuje max 5 minut
                            Mój ma podobnie, z tymże on do huśtawki wcale wejść nie chce, a przecież to taka frajda

                            Kurcze ja to właśnie lubię wstać ok 6, ogarnę na szybko, obiad przygotuję i potem Julek wstanie, to go przebiorę sniadanko zrobię i już.
                            A jak wstaniemy o 9 to ja do końca dnia nie mogę ze sobą i z wszystkim do ładu i składu dojść
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Dla mnie najlepsza pora na wstawanie jest miedzy 7 a 9 rano,wczesniej jestem nie przytomna,pozniej to wydaje mi sie ze pol dnia juz zlecialo zanim skoncze codzienny "pochod"miedzy zlewem,kuchenka a pralka...
                              Poldek wstaje o 7 wiec pasujemy do siebie

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Tree a ja nie bo ide spac około 1 a o 6:15 dzwoni budzik i mój Krzyś do pracy sie szykuje a Majka odrazu na baczność w łózeczkui krzyczy tata placi idzi i mama pi Jila pi Maja mlecio piju. No i musze jej to mlecio zrobić i potem lezymy do 7; a tak jak dziś wstałysmy o 8 szybko posprzątałysmy.
                                tylko na dwór nie idę bo brzydko a i Majke uszy bolą chyba od tych 3 bo się za nie ciaga i usi boli gada w kółko.


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X