Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    witam my po spacerku mloda zasneła wiec chwilke mam dla siebie ha ha ha mała chwile bo musze isc obiad gotowac i napalic w piecu .... wiecie byłam dzis targu mama chciała kupic takie papcie goralskie i to jakas masakra wszedzie paczki mikołajowe ze slodyczami moja Asia jak je zobaczyła dostawała oczoplasów i oczywiscie chciał musiałam ja przekonac ze te paczki przyniesie mikołaj i mamusia nie moze ich kupic ....wszedzie tylko zabawki i słodycze a do mikolaja jeszcze troche ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Dzień Dobry Koleżanki Czy Mnie Ktoś Pamięta? Wybaczcie Długa Nieobecnośc Dziś Wieczorem Zajrzę Do Was O Ile Któraś Jeszcze Chce Ze Mną Gadać Ha Ha Ha Nie Mam Możliwosci Ani Czasu żeby Przesiadywać Na Kompku Ale Myśle O Was I Tęsknię Za Wieczorami Z Wami Pozdrawiam Wszystkie "stare" I "nowe" Mamy Których Nie Znam A Widzę że Sie Pojawiły
      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Hej Jaroszka. Ja też się pojawiłam po długiej nie obecności i próbuję się powoli wkręcić w rozmowy, ale mi to zbytnio nie wychodzi
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
          Dzień Dobry Koleżanki Czy Mnie Ktoś Pamięta? Wybaczcie Długa Nieobecnośc Dziś Wieczorem Zajrzę Do Was O Ile Któraś Jeszcze Chce Ze Mną Gadać Ha Ha Ha Nie Mam Możliwosci Ani Czasu żeby Przesiadywać Na Kompku Ale Myśle O Was I Tęsknię Za Wieczorami Z Wami Pozdrawiam Wszystkie "stare" I "nowe" Mamy Których Nie Znam A Widzę że Sie Pojawiły
          Pamietamy pamietamy .Widze ze obecnosc meza Ci słuzy ha ha ha ha ha moze koniec juz tego przytulania i wpadaj na forum czesciej , bo mi smutno

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
            Hej Jaroszka. Ja też się pojawiłam po długiej nie obecności i próbuję się powoli wkręcić w rozmowy, ale mi to zbytnio nie wychodzi
            Anik moje posty tez przechodza nieraz bez echa ,ale wpadam i cos tam nieraz napisze wiec nie przejmuj sie

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Dziewczyny nie przejmujcie się tym.Moje posty tez czasem zostają bez echa,ale ja mam to daleko gdzieś i piszę dalej co mi pasuje he he
              JAROSZKA ja Cię pamiętam,przecież byłam u Ciebie dzisiaj he he


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej dziewczyny!
                widzę, że tu straszna cisza ostatnio.
                Jaroszka doczekałaś się swojego męża w końcu
                Anik jak Paulinka się czuje? pisałaś wczoraj coś o mleku Bebiko Bananowym, nigdy takiego nie widziałam
                dziś na fizyce kazali nam się bawić się pierwiastkami promieniotwórczymi stwierdziliśmy, że nie dość, że wyjdziemy z chorobą popromienną, to jeszcze ze świńską grypą haha - jeden chłopak miał gorączkę, kaszel i całą torbę lekarstw.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                  Dzień Dobry Koleżanki Czy Mnie Ktoś Pamięta? Wybaczcie Długa Nieobecnośc Dziś Wieczorem Zajrzę Do Was O Ile Któraś Jeszcze Chce Ze Mną Gadać Ha Ha Ha Nie Mam Możliwosci Ani Czasu żeby Przesiadywać Na Kompku Ale Myśle O Was I Tęsknię Za Wieczorami Z Wami Pozdrawiam Wszystkie "stare" I "nowe" Mamy Których Nie Znam A Widzę że Sie Pojawiły
                  hehe maz nie moze sie Toba nacieszyc ,wiec nie masz czasu na forum

                  moje posty tez pozostaja bez odzewu ,ale tlumacze to tym ze nikt sie ze mna jeszcze nie zzyl
                  Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Wiecie co -no moj m jak wrocil z francji i zobaczyl ze mlody sam zasypia (nieraz z placzem kiedy tatus wrocil ) stwierdzil ze on tam sam czuje sie samotny dlatego placze
                    czy ja jestem zla matka ?
                    Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      I ja jak syn marnotrawny powracam
                      Hanta według mnie robisz dobrze. U mnie mała nie płakała co prawda, ale
                      wyprawiała w łóżeczku niesamowite skoki, przewroty i ogólnie wszystko
                      poza spaniem, kiedy odzywczajałam ją od lulania (czyli po jej pierwszych
                      urodzinach). Wtedy przechodziłam do tego, zeby zasypiała sama, ale ze
                      mną w pokoju. A potem jak to załapała, to zaczęłam wychodzić z pokoju.
                      I to już poszło gładko. Dla mnie dziecko musi nauczyć się, że śpi we własnym
                      łóżeczku (to im wcześniej tym lepiej) a z czasem, że zasypia się samemu.
                      Zwłaszcza, że piszesz żenie zawsze płacze. Więc ja bym spokojnie podeszła
                      do tematu. Oczywiście jak się zanosi i tam jeszcze inne sceny to wejśc na
                      chwilkę utulić i znowu out. I tak powolutku go oswajać.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej Witam Ponownie Ja Również Uważam że Słowa że Jesteś "złą" Matką To Gruba Przesada Dzieci Mają Różne Zachowania Z Czasem Przeciez Uczą Się Wszystkiego Nie Od Razu Rzym Zbudowano Ja Po 9 Miesiącach życia Mojego Syna Doszłam Do Wniosku że Od Urodzenia Ma Się Swój Charakter I Trudno Czasem Takie Coś Opanować Zreszta Do 18 Nastki To Nie Potrwa Trzeba Cieszyć Sie Dzieckiem Póki Małe Potem Dopiero Będzie Jazda:d
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                          I ja jak syn marnotrawny powracam
                          .
                          DONOSZE ŻE ZAGŁOSOWAŁAM
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Jaroszka dziękować

                            No a wracając do tematu to masz rację, że każde dziecko uczy się w swoim
                            czasie i jedno potrzebuje na coś go więcej inne łapie od razu. Ale Hanta
                            właśnie ważne, że go czegoś uczysz a on w swoim czasie załapie.


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              nusiakova i jaroszka WITAJCIE CÓRY MARNOTRAWNE hahahahaha

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam

                                wiecie co to nie chodzi o to ze posty są bez echaja w sum ie teraz nie doczytuje wszystkiego bo nie mam siły i czasu wiec ile pamietam tyle odpisze ale jak rozmawiam online to zawsze staram sie kazdego powitam i porozmawiac choc ost mało czasu mam na to

                                i widze ze Jaroszka ,Ansse i Nusiak sie pokazały pozdrowionka


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X