Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witam się w niedzielę moja sis zabrała małą na spacer Więc mam jakieś 2 godzinki spokoju, powinnam się uczyć bo mam egzamin w przyszły week ale tak jakoś zabrać się nie mogę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Ewylynka dobrze ze masz siostrę to Cie troszkę wyręczy bo samej to zwariować mozna.


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Ania pierwszy raz jej się to zdarzyło sama zaproponowała że weźmie małą na spacer a ja się pouczę chce coś czy jak?

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam kobitki, ja tylko na chwilke przywitac sie.Jak juz mam neta zeby z wami pogadac to Amelka sie na grype rozchorawała i tez nie jak pisac;(
          Moze jak uscnie to jeszcze zajrza.

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Co dziś taka mała frekwencja tu?






            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Bo to weekend
              Dziweczyny zapraszam Was tu
              http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...896#post150896
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                weekend i na dodatek ładna pogoda była wiec chyba dlatego takie pustki ...dzieci spia maz poszedł sie myć wiec ja mam chwilke na odwiedzenie forum

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej dziewczyny
                  my dziś jeździliśmy i oglądaliśmy meble. znalazłam w ikei różową sofę, ale m. się uparł i powiedział, że różowych mebli w domu mieć nie będzie! no co za chamstwo! co jest złego w różowym kolorze? jeszcze żeby był jakiś ostry, jasny, mdły czy rzeczywiście taki wieśniarski, ale ta sofa jest naprawdę rewelacyjna. no nic, na razie muszę się czerwoną zadowolić

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Magda a o którą Ci konkretnie chodzi??? Bo wczoraj w Ikei byłam i jakoś żadnej różowej nie widziałm, a czerwone tak. No ale ja dzieciowe rzeczy bardziej oglądałam i łóżka piętrowe niż sofy


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Dziewczyny słuchajcie mam do Was pytanie bo chyba coś z moją Paulą nie tak Otóż chodzi o to że ona sama chce siadać! Jak leży to za żadne skarby świata nie chce , jest krzyk taki że nie da się wytrzymać i dopiero jak się jej pozwoli usiąść to jest ok, kurde co ja mam robić? Przecież tak małe dziecko nie powinno jeszcze siadać bo może się coś stać nie??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny słuchajcie mam do Was pytanie bo chyba coś z moją Paulą nie tak Otóż chodzi o to że ona sama chce siadać! Jak leży to za żadne skarby świata nie chce , jest krzyk taki że nie da się wytrzymać i dopiero jak się jej pozwoli usiąść to jest ok, kurde co ja mam robić? Przecież tak małe dziecko nie powinno jeszcze siadać bo może się coś stać nie??
                        Ewcia wydaję mi się ze po prostu lepiej jej widzieć wszystko.Ale ja bym nie sadzała , za malutka jeszcze jest.Możesz ją położyc poł siedząco
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Widać jest bardzo silna ale ja by jej jeszcze nie sadzała. Choc moja Julka siadła sama jak miała 3 miechy i byłam w szoku. połozyłam ja normalnie do wózzka tylko na 2 poduchach bo jak Twoja Paula nie lubiła na wznak odwracam sie a ona złapała się łapkami za boki wózka i siedzi. mama pamietam zaczeła panikować co ja robię czemu ja sadzam. potem ja na wznak posłozylismy a ona znów sie podniosła.

                          może tylko ją noś do góry a tak to kurcze ona ma 2 miechy.
                          a jak główke tzryma pewnie ładnie???


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                            Witam kobitki, ja tylko na chwilke przywitac sie.Jak juz mam neta zeby z wami pogadac to Amelka sie na grype rozchorawała i tez nie jak pisac;(
                            cZEść dziewczynki
                            Dominika to niedobrze że Amelcia sie pochorowała,buziaki dla niej od nowej ciotki olki-fasolki hahaha i duzo zdrówka
                            Kurcze caly weekend nie zaglądałam,jakos brak czasu,codziennie coś robimy,wiec już powoli mieszkanie zaczyna wyglądać jak u ludzi hahahaha

                            Wczoraj i dzisiaj jeździłam po warszawce,oczywiscie Robercik byl pilotem,ale muszę się pochwalić że NIE DIABEŁ TAKI STRASZNY JAK GO MALUJĄ
                            Oczywiście jeszcze potrfa zanim sie sama pusze w miacho ale tak juz kawalek dalej od domu to moge sama jechać (chyba..... )


                            uciekam dalej rozpakowywać kartony

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Główkę trzyma wysoko i w ogóle się nie chwieje Jakby miała co najmniej 4 mc-e. Dziewczyny ja jej nie sadzam ona sama tak się pcha żeby usiąść! Ja trzymam ją na pół leżąco ale ona sama siłacz jeden ciągnie cały ciężar i się podnosi, u mnie w domu wszyscy są w szoku i sami nie wiemy co robić ...

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                                Główkę trzyma wysoko i w ogóle się nie chwieje Jakby miała co najmniej 4 mc-e. Dziewczyny ja jej nie sadzam ona sama tak się pcha żeby usiąść! Ja trzymam ją na pół leżąco ale ona sama siłacz jeden ciągnie cały ciężar i się podnosi, u mnie w domu wszyscy są w szoku i sami nie wiemy co robić ...
                                moj mlody tez wczesnie zaczynal ,no ale nie tak jak Twoja
                                wydaje mi sie ze ma troszke za mlody kregoslup na takie cwiczenia i powinnas to jej podciaganie sie do pionu nieco powstrzymac -ale to moje zdanie
                                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X