Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    cześć dziewczyny!
    Monia ślicznie wyglądasz
    Tree byłaś na kontroli? mam nadzieje, że wszystko dobrze. dajesz Julkowi tran? wiesz co, ja ostatnio pytałam o to pediatrę i powiedziała, że niby piszą, że tran można dawać od 6-go miesiąca, ale ona nie poleca, bo to wszystko tak kolorowo tylko w gazetach wygląda i pediatrzy już tak często tego tranu maluszkom nie polecają. trochę mnie ta opinia zdziwiła, ale pediatra jest akurat fajna, lekami nie szasta, więc postanowiłam jej zaufać w tej sprawie i dalej Asi Cebion Multi daję.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      witam mamuski mój młody dostaje tran odkiedy skończył 2,5 roku na poczatku mielismy taki płynny to była masakra nie chciał tego pic ,a mnie robilo sie niedobrze . Teraz łykamy w kapsułkach jak dla nas super ,nasza lekarka mowiła ze najlepszy jest taki bez jakis dodatków smakowych czysty . u nas pada wiec mloda grandzi ide do niej pa pa

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        witam witam
        o wystarczy poględzic że watek umiera a odrazu ile stronek

        Monia super wyglądasz
        Tree mam nadzieję że po kontroli wszytko juz będzie ok, dużo zdrów ka Julkowi życzę żeby juz go ta krtań w tym roku nie dopadła
        Marti to bie sika piesio a mi Majka wczoraj zasikała fotel i też prańsko miałam, no ale dalej bez pieluchy uparcie chodzimy choć są dni porażek ostatnio-mąż to już był skłonny pieluche jej włożyć ale ja twardo twierdzę że jeszcze troche i będzie git.

        Moja śpi byłyśmy prawie 2 h na spacerku, najpierw wózkiem a potem na piechotkę, bilans taki że kótrka i spodnie do prania
        Ja chyba też wskoczę pod kocyk bo Majek to ranny ptaszek i dziś przed 6 już wołała żeby ją wziąść do łóżka ale dostała ciacho i soczek i jeszcze przysnęła a ja już nie i teraz mi się ziewa.
        I wiecie jak ją położyłam ostatnio po 20 to mi gorzej spała i się wcześniej obudziła niż jak o 19 idzie spać. Ona od urodzenia o 19 chodzi śpiuniać i chyba już tak się przyzwyczaiła.
        Last edited by majajula; 17-11-2009, 13:22.


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hej.No...dzisiaj ładnie naskrobałyście a mnie nie bylo bo szwagierka przywiozła do nas swojego 4-letniego synka,no i mam dwójkę dzieci he he strasznie sa absorbujący, niewyobrażam sobie abym miala dwójkę swoich dzieci w podobnym wieku,chyba długo bym niepociągneła
          U nas deszcz, deszcz i deszcz..


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Znów nadrukowałyście.Widziałam Steffkę-Twoi najmłodsze i najstarsze to chłopiec czy dziewczynka bo z suwaczka to nie widać a nie miałyśmy ochoty się poznać.
            U nas ociepliło się,byłam z małym na spacerze bo wczoraj nie chciał wychodzić.






            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej
              Wiecie ja odpuściłam naukę nocnika , bynajmniej do końca tego roku.Amelka wszystkiego sie uczy ,naśladuje ale nocnikowi kategorycznie mówi nie , więc nic na siłę.
              Bunt dwulatka? hmm Niunia miewa napady złości ale kto ich niema teraz gdy jest bardziej rozmowna ,przestała się wydzierać (choć nie zawsze) a z drugiej strony miło jest mieć w domu żywe dziecko gdyż dom tętni życiem

              Wczoraj wracając z UP w autobusie wsiadła babcia z wnukiem (miał 3 latka i 1 miesiąc , pytałam babci) i ten chłopczyk był w wózku opatulony zimowym śpiworem(gdzie na termometrze 12 stopni i w miarę ciepło) .Zaczął rozmawiać z Amelką i śpiewać jej Tomka i przyjaciół-aż byłam w szokubardzo płynnie ją zaspiewał.Ale co czego zmierzam , pod sam koniec mówi tak do Amesi:
              Ty człowieku jeździsz wózkiem , a ja kulwa człowieku samochodem
              Babcia od razu Kubuś co ty mówisz tak niewolno , i nie przeszkadzaj dziewczynce gdyż idzie spać(ściema babci) a wnuczek do niej: babciu to TY nam nie przeszkadzaj nie widzisz że rozmawiam z dziewczynką
              HAHAHA posikałam się ze śmiechu,trzeba uważać co się mówi.
              Według mnie chłopczyk jeszcze nie zna znaczenia tego słowa , widocznie musiał to usłyszeć...hmm rodzice
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Stefka-zauważyłam w Twoim profilu że masz tak jak ja syna,córkę,syna






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Kolorka zgadzam się z Toba że trzeba bardzo uważać co się mówi
                  ale z drugiej strony właśnie 3 latki często "przeklinają"
                  Moja JUlka jak miał 3 z kawałkiem gdzieś usłyszała wy*************ić i potem ciągle to powtarzał przez dobre 3-4 miesiące aż przestalismy zwracać na to uwagę i jej przeszło. A tak ciagle "ale bym się wypieldoliła" ale to pieldolone krzesło"
                  teraz szwagierki syn ma 3,5 i ciągle w przedszkolu mowi kulwa
                  do paninp. kulwa odwal się odemnie, albo do mnie powiedział: chcesz kulwa w dyniu (czyli czy chcę w głowe dostać)
                  w szoku byłam bo rodzice takich słó nie używają
                  ja np. przeklinam czasem , staram się nie ale jednak; walnełam się w palca u nogi i przeklełam ********a mać i Majka kopneła ten stołek o który się uderzyłam i powiedziała kulmać ale potem już nie powtarzała


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    A tak ciagle "ale bym się wypieldoliła" hahahaha
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez bazumik Pokaż wiadomość
                      Stefka-zauważyłam w Twoim profilu że masz tak jak ja syna,córkę,syna
                      Hej no tak mam podobnie do Ciebie tylko wiekowo sie nie zgadza hihihi ale widze ze miedzy twoimi starszakami jest rok roznicy tak jak miedzy moimi powiedz mi jak sie dogaduja nie ma wielkich zgrzytow ?






                      http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
                        Hej no tak mam podobnie do Ciebie tylko wiekowo sie nie zgadza hihihi ale widze ze miedzy twoimi starszakami jest rok roznicy tak jak miedzy moimi powiedz mi jak sie dogaduja nie ma wielkich zgrzytow ?
                        Teraz są i to wielkie,często się biją.Są razem w pokoju i nie mogą doczekać się kiedy to się zmieni.






                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          ja to mam nadzieje ze z tej mojej trojeczki to bedzie zgrane rodzenstwo hehe






                          http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            {Wczoraj wracając z UP w autobusie wsiadła babcia z wnukiem (miał 3 latka i 1 miesiąc , pytałam babci) i ten chłopczyk był w wózku opatulony zimowym śpiworem(gdzie na termometrze 12 stopni i w miarę ciepło) .Zaczął rozmawiać z Amelką i śpiewać jej Tomka i przyjaciół-aż byłam w szokubardzo płynnie ją zaspiewał.Ale co czego zmierzam , pod sam koniec mówi tak do Amesi:
                            Ty człowieku jeździsz wózkiem , a ja kulwa człowieku samochodem
                            Babcia od razu Kubuś co ty mówisz tak niewolno , i nie przeszkadzaj dziewczynce gdyż idzie spać(ściema babci) a wnuczek do niej: babciu to TY nam nie przeszkadzaj nie widzisz że rozmawiam z dziewczynką
                            HAHAHA posikałam się ze śmiechu,trzeba uważać co się mówi.
                            Według mnie chłopczyk jeszcze nie zna znaczenia tego słowa , widocznie musiał to usłyszeć...hmm rodzice[/QUOTE]}

                            Moja jest własnie na etapie mówienia brzydkich słów a raczej powtarzania a szczegolnie to co powie jej starszy brat.Ostatnio z namiętnością powtarza "Chcesz w łeb?"albo "Spadaj,dobra"


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Colorka tak, tak trzeba uważać co się mówi. Ja nie przeklinam ale nie raz powiem gówno, czy dupa i potem tak myślę, że jak Julek umiałby mówić to na pewno by to powtórzył.

                              Majek hahaha ale się uśmiałam z tego "kulmać"

                              Monia no, no no bardzo ładna z Ciebie dziewczyna

                              Ania Twoja Marlenka też niezła

                              Madzia nie byłam z nim na kontroli bo umówiłam się na jutro. Lekarka kazała przyjść we wt albo w śr.
                              A co do tranu, to oczywiście rozmawiałam na ten temat z pediatrą i ona twierdzi, że nie ma przeciwskazań, że są opinie by nie podawać tranu dzieciom do 3 r.ż. ponieważ mimo wszystko jest to tłuszcz i obciąża wątrobę (rzekomo), ale według niej nie ma uzasadnionych argumentów w tym wszystkim. I tak jak pisze Melchior, że dobry jest naturalny, ze względu na cukier zawarty w tych owocowych, ale nie wiem czy moje dziecko piło by ten "rybi" a kapsułek jeszcze nie połyka.
                              Ja do tej pory też podawałam Cebion Multi, ale w nim nie ma kwasów omega więc przeszliśmy na tran - miesiąc czasu go pije.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                a ja się zbuntowałam i nie podaję żadnych witamin
                                dziewczyny codziennie wypijają jogurt na jelitka i jedzą owoce i warzywa i mam nadzieję że to nam wystarczy


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X