Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hej, to znowu ja!
    moją Marysię to tylko narazie lalki interesują. nosi je, karmi, buja i każe pieluchę zmienić. bardzo lubi Barbie i chyba w tym kierunku będziemy szli na Mikołaja, a na święta to nie wiem. chciałam jej kupić konia na biegunach ale nie jestem teraz pewna czy warto.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      Syla ale Ci interes zaproponowałam przepraszam w takim razie, nie doczytałam opisu.
      a może jakąs zabawkę do pchania? Asia jak nie karmi maskotek, to cały czas pcha taką "tandetną" zabawkę na kijku albo odkurzacz.
      o odkurzaczu tez myslalam, bo Natalka bardzo czesto bierze rure od zwyklego odkurzacza i robi 'bzim, bzim'. Powiedz mi,czy Twoja Asia bawi sie tym odkurzaczem? Pytam, choc wiadomo,kazde dziecko jest inne, ale warto posluchac roznych opini.
      A do pchania to ma dostac wozek dla lalek od babci, wiec juz nie bede czego innego do pchania kupowac.
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Syla Asia chętnie się bawi tym odkurzaczem. dostała go na roczek i miesiąc stał w kacie, ale po tym jak dostała tę zabawkę na kijku, to teraz i z odkurzaczem po całym domu biega.
        jeśli Twoja córka lubi klocki albo układanki to jeszcze polecam klocki drewniane kupić. Asia dostała też na roczek pociąg z drewnianych klocków - poszczególne klocki są zakładane na bolce w wagonikach. Asia od razu zakumała o co chodzi i chętnie je zdejmuje i zakłada z powrotem

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          na razie wstrzymuje sie z kupnem drewnianych klockow, bo Natalka na roczek dostala zwykle klocki K3 Hemar i poki co wystarczy.

          Pochwale sie Wam jakie buciki kupilismy jej na zime, kosztowaly 105zl:
          Natalka - 24 lipca 2008r.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej dziewczyny.W Biedronce ma być fajna kolejka drewniana,tylko niewiem od kiedy.A ja niewiem co mojej kupić na Mikołaja bo przecież będzie już miala prawie trzy lata i te zabawki o których Wy piszecie to chyba odpadają.


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              aniu Twoja corcia jest starsza od naszych pociech, ale niektore zabawki nadaja sie dla dzieci w roznym wieku, np. lalki ,wozek dla lalek, instrumenty, puzzle bardziej skomplikowane, organki.... chyba, ze takie rzeczy juz macie?
              Natalka - 24 lipca 2008r.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Syla mój Julek ma ikeowską mulę tę kolejką i bawi się, podobnie jak Julka Nusiaka udaje, ze te kółeczka to pociąg.
                Te układanki też fajne... Julek ma taką jedną, ale nie bardzo chce się tym bawić mimo, że ona jeszcze jakieś takie dźwięki wydaje.
                Natomiast zwykłe puzle (nie duże bo mają tylko 4 elementy) już go bardziej ciekawią.

                Właśnie !! każde dziecko ma inne zainteresowanie, więc w sumie to sami musimy wiedzieć z czego ucieszą się nasze dzieci. Często jest to metoda prób i błędów, u nas jest mnóstwo nietrafionych zabawek - ale co zrobić ??
                Teraz dopiero wiem mniej więcej co interesuje Julka.

                Ania a może książkę ?? Mój Julek na Mikołaja dostanie właśnie książki.
                Ma teraz etap wiecznego oglądania, książeczek, wieczorem chce, żeby mu czytać. Może Marlena by się z literatury dziecięcej ucieszyła
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej
                  ja na chwilkę bo idę 3-bita robić
                  mam dzis gości więc ciacho sie przyda

                  co do prezentów to ja już głupieję hihi
                  Majka napewno dostanie swój piórnik na kredki bo ciagle Julce ukrada z plecaka
                  i klocki drewniane no i może te układanki jak coś fajnego znajdę
                  co do tej przekładanki co Syla pokazywała to my mamy z ikei od lipca i u nas jest w ciagłym użyciu, Majka obecnie tak ustawia kulkę na druciku zeby stała na srodku i nie spadla i ćwiczy to codziń
                  co do lalek to chyba babcia jej kupi jakiegoś baby borna z butelką i takiego płaczącego
                  z Julką mam problem npewno lodziarnia http://www.allegro.pl/item808376241_...nia_20606.html ma pizzerie i się fajnie bawi
                  napewno jakaś ksiązka o dinozaurach

                  co do mikołaja to już jest zarezerwowany - narzeczony mojej siorki co by za duzo kasy nie wywalać na takiego z agencji, tylko strój kupimy
                  Last edited by majajula; 10-11-2009, 13:55.


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Wózek ma lalkę dzidziusia też którego uwielbia i zadne nowe lalki ją nie interesują,kuchnię też miała tylko elementy się plątały po domu.Zastanawiałam się nad puzzlami ale te piankowe chyba się nie nadają.
                    Książeczki chyba też by były oki.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      dziewczyny a zmieniając temat to wasze dzieci przechodzą już bunt dwulatka? bo moja mała daje mi tak ostatnio poppalić i myślę że może już się jej zaczął




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        A wiecie.... ja znalazłam fajną edukacyjną zabawę, oczywiście jest to już dla dzieci starszych ok 10-latków
                        Myślę, że dla dzieci, które interesują się takimi naukowymi ciekawostkami bardzo fajne
                        http://www.allegro.pl/item811088626_...my_kosmos.html
                        to bym sama chciala dostać a zamówiłam to dla mojego chrześniaka
                        http://www.allegro.pl/item804451613_...nt_kosmos.html
                        http://www.allegro.pl/item804451588_...nt_kosmos.html

                        Monia mój Julek chyba też już zaczyna przejawiać ten bunt. z dnia na dzień jest co raz gorzej.
                        Czasami jego zachowanie mnie bardzooo irytuje robi na złość, nie słucha się, wymusza wszystko płaczem - chociaż to już co raz rzadziej
                        Last edited by FamilyTree; 10-11-2009, 13:56.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                          dziewczyny a zmieniając temat to wasze dzieci przechodzą już bunt dwulatka? bo moja mała daje mi tak ostatnio poppalić i myślę że może już się jej zaczął
                          Moja nadal ma takie swoje NIE! Pytam się chcesz pić? Nie chcę! Za chwilę drze się Chcę! ja jej daję a ona Nie chcę! i tak w kółko


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            majajula super ta lodziarnia napewno kupimy takie cos Natalce, ale to dopiero jak podrosnie.

                            A z tym labiryntem to juz nie wiem co robic, moze kupie. Jak nie teraz, to moze za kilka tygodni mala zainteresuje

                            Tree Natalka tez uwielbia ksiazeczki. Bierze, podchodzi do kogos,daje i mowi 'baja' i trzeba z nia ogladac, bo jak sie czyta to malo ja interesuje. Woli jak ona pokazuje cos i pyta 'co to?' , a ktos ma odpowiedziec. Ale ona ma juz duzo ksiazeczek, wiec na razie wystarczy.
                            Natalka - 24 lipca 2008r.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              A wiecie.... ja znalazłam fajną edukacyjną zabawę, oczywiście jest to już dla dzieci starszych ok 10-latków
                              Myślę, że dla dzieci, które interesują się takimi naukowymi ciekawostkami bardzo fajne
                              http://www.allegro.pl/item811088626_...my_kosmos.html
                              to bym sama chciala dostać a zamówiłam to dla mojego chrześniaka
                              http://www.allegro.pl/item804451613_...nt_kosmos.html
                              http://www.allegro.pl/item804451588_...nt_kosmos.html

                              Monia mój Julek chyba też już zaczyna przejawiać ten bunt. z dnia na dzień jest co raz gorzej.
                              Czasami jego zachowanie mnie bardzooo irytuje robi na złość, nie słucha się, wymusza wszystko płaczem - chociaż to już co raz rzadziej
                              Family fajne to jest tylko niewiem czy mój by chciał być chemikiem ale może by go to wciągneło,bo już te gry na komputerze bokiem mi wychodzą


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Ania no właśnie zawsze to coś innego. W tym chemiku dolewasz coś do czegoś zmienia kolor, a nóż dziecko się tym zainteresuje ?? Ale Twój ma 12 lat to już kawał chłopa z niego, więc... może nie będzie mu się podobało

                                Syla mój robi dokładnie to samo "co to?" i "co to?" książek też ma już pokaźny zbór... ale nie zaszkodzi mieć nowe
                                Last edited by FamilyTree; 10-11-2009, 14:06.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X