Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    o! Szymek też uwielbia piórnik brata ale się cieszy jak go dorwie!

    a ja zaraz pizze zamawiam bo nie mam weny na obiad
    to się syn ucieszy jak usłyszy co dziś jemy

    majek to nie będziemy ciocami znowu
    nusiak ty teraz sama z męzem to tam szleć bedziecie1 i się jeszcze okaże że Julcia rodzeństwo będzie miała!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej laski
      Frosia sie odezwala dzis rano ze jest juz w domku i byc moze w ciagu kilku dni bedzie miec dostep do netu...
      Ja dzis juz po zakupach na caly tydzien,jutro bede piec rogaliki
      Kurcze,dostalam @ tzn.takie jekies krwawienie raz jest a raz nie ma...powinnam dostac pojutrze i raczej planowo bo biore pigulki,na jutro mam wizyte u gina na ktora czekam od 2 m-cy i nie chce przesuwac...cholera nie wiem co teraz robic...
      Moj M ma w srode imieniny,kupilam mu krem na zmarszczki dla facetow

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        cześć dotka!
        kurde mój to by mnie z tym kremem pogonił gdzie pieprz rośnie!
        zazwyczaj mu ciuchy kupuje albo perfumy.

        a do gina z okresem bym nie poszła, kurna jakoś tak dyskomfortowo.. ale jakbym musiała to pewnie tak.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Pinki ja tez nie mam weny do garow ,na obiad jestem sama(jem swojego slim fasta),zrobie moim na kolacje hot dogi a pozniej popcorn ,taki amerykanski wieczor w 5 minut

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            No ja z tym kremem tak kiedys zazartowalam i on ostatnio mial urodziny i mowi do mnie:myslalem ze krem mi kupilas...
            zadzwonie do gina,zobacze co powie,moze to krwawienie bedzie bardzo skape...

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Pinki i dzięki bogu bo 3 dzieci to juz tłok (chce jescze jedno ale duzo później)
              Niusiak to sobie może szlaeć dziecka sie pozbyła
              Dotka nie wiem co Ci doradzić
              ja tam zawsze mam pecha że umówię sie na wizytę a potem mam @ i wizyte odwołuje i tak od maja już przekładam ale ja mam takie cykle że nigdy nie wiem co i jak
              chyba jakies prochy musze zacząć łykać


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                własnie wczoraj w tv mówili że kobieta "odchudza się" łącznie przez 9 lat swojego zycia

                taki wieczorek u mnie tez by sie przyjął.
                ja jestem w ogóle za wszystkim co mozna zrobić w parę minut
                nie cierpię gotować
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  co do kremu na zmarszczki to mój też ma
                  kiedys z apteki jakąś próbke przyniósł a oststnio zakupiliśmy i w ogóle jakos mój oststnio zaczął o siebie dbać
                  czasami w łazience dłużej siedzi niz ja
                  a że goli się na łyso (głowę) to stwierdził że skoro na szamponie oszczędza to sobie krem kupi
                  ale balsamu do ciała nie ścierpi raz sie posmarował i stwierdził że czuje sie jakby był brudny w jakims smalcu


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Pinki usmialam sie z tych 9 lat
                    Majek z dwojgiem dzieci pewnie masz tez juz kupe roboty...
                    Pinki ja lubie gotowac ale czasami tez mi sie nie chce,na ten pomysl z hot dogami wpadlam jak w ikei bylismy...szybko sie robi i drogie nie jest a faceci sa jak dzieci (przynajmniej u mnie w domu)...czasami odstawie kolacje ze palce lizac o moj nic nie powie a cieszy sie jak kawalek starej bagietki zapieke z serem i pomidorem ze ma zapiekanke

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                      własnie wczoraj w tv mówili że kobieta "odchudza się" łącznie przez 9 lat swojego zycia

                      taki wieczorek u mnie tez by sie przyjął.
                      ja jestem w ogóle za wszystkim co mozna zrobić w parę minut
                      nie cierpię gotować
                      Pinki ja ogólnie mówię że się odchudzam ale żadko wytrzymuje tydzien
                      ale mnie gorączka odchudziła i niechęć do jedzenia a i teraz mam żołądek zaciśnięty i zjem pół kanapki i basta


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        majek to dobrze ze facet dba o siebie Co do balsamu to moj tez nie cierpi,kiedys go wymasowalam to poszedl pod prysznic bo sie brzydzil ze mu sie koszulka do plecow przykleja...

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          ja tez tak zawsze mówie że się odchudzam dlatego pewnie nam to 9 lat zajmuje
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                            Majek z dwojgiem dzieci pewnie masz tez juz kupe roboty

                            Dotka
                            jakoś szczególnie ciężko nie jest
                            Ale Julka bardzo mi dziecinnieje i dużo czasu muszę z nią spędzać żeby jej uzmysłowić że ma teraz szkołe i obowiązki
                            a Majka wiadomo też potrzebuje pobawić się
                            i jeszcze co mnie dobija to bieganie do szkoły

                            kurcze czasem sobie nie radzę np. teraz jak byłysmy chore
                            w domu sajgon jeszcz do dziś wszystkiego nie uprzatnłam
                            prania dzis już 3 zrobiłam rano o 6 prasowałm bo tak to mała mi ściaga żelazko

                            czasem marzę o takich wakacjach jak teraz ma Niusiak


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Ja zawsze bylam bardzo szcupla ale odkad mieszkam z moim to ciagle sie zapominam i zaczynam sie obzerac a pozniej robie jakis czas jakas dietke.W ogole doszlam do wniosku ze czlowiek tyje jak ma rodzine bo ciagle cos dobrego ma do jedzenia,jak zylam sama to pilam rano kawe i czasami nawet obiadu nie jadlam a teraz mam rytm jak moje dziecko

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Majek ja was z Pinki podziwam,trzeba miec cierpliwosc aniola czasami...Poldek teraz ma od jakiegos dluzszego czsu faze ze wszedzie musi isc ze mna nawet w restauracji do kibelka za mna lezie...i nauczyl sie jeczec zeby cos wymusic,momentami zwariowac mozna...do tego co rano zaczynam sprzatac od tego samego i porzadek jest przez kilka godzin...co dopiero miec drugie dziecko ktore tez wymaga uwagi i ma swoje potrzeby...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X