Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Nusiak fakt mam i widze i tak fajnie jest,a z ta kartka i zapisywaniem tez wypróbuje..
    suszarke kupimy i na balkonie będzie stac .....najwyzej
    Nusiak ona chce do muzycznej ale daleko mamy a teraz jak się przeprowadzimy to blisko bedzie ale nie w tym sęk,ona nie dostała się na gitare bo duzo dzieci było a na inne nie chciaął chodzic,teraz znów spróbujemy

    Pinki fajny tez sklep no super!!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      To ppap Pinkii smacznego
      ja mam dzis udka ,sałate i ziemniaki


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Mam pytanko do Miss i Nusiakovej-Czemu nie zaglądacie na zimowe szczęście,ostatnio pustki tam trochę.Zrobiłam listę styczniaków.
        Któraś tam napisała że dużo osób podczytuje ten wątek,ale nie zawsze jest o czym pisać.






        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          hej
          ja tylko też ostatnio podczytuję hehe
          Siluś jeszcze Ci nie gratulowałam mieszkanaka - bardzo sie cieszę i troszke zazdroszczę, bo ja swoje bedę miała jak se kupię
          co do prania to niestety prze*****ane w bloku, ja wieszam w łazience i o dziwo to w obecnym mieszkanku najsuchsze pomieszczenie i za*****iscie wentylowane więc mi sewterki przez noc wysychają

          wiecie chcę iść 11 do oceanarium z moimi potworkami ale nie wiem czy jest otwarte i kuźwanigdzie info nie mogę znaleść :HELP
          oceanarium blue city warszawa????????? nawet ich strony znaleść nie mogę??????????????????


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            wiesz majek ja pojęcia nie mam czy czynne
            ale jak się wybieralismy do Zaurolandii a to 4 godziny drogi to jak dzwoniłam to mnie pani uświadomiła że takie obiekty nie są czynne tylko w boże Narodzenie i wielkanoc a tak cały rok więc myslę że czynne będzie
            zresztą w końcu to WARSZAWA
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hej
              Moja Marysia ma okropny katar.leci jej z noska jak z kranu woda.
              żeby to nic poważnego nie było.ostatnio często ma ten katar.
              mam pytanko czy wasze dzieciaczki cieszą się z nowych ubrań i bucików? bo moja strasznie, ostatnio kupiliśmy jej buty i nowe rękawiczki to nawet ludziom na ulicy pokazywała.




              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                to masz małą modnisię monia
                bo mój Szymek kompletnie nie zwraca uwago na nowe ciuszki czy buty...
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej Monia moja corka ma 9 lat i dopiero zaczyna zauwazac co ja jej do szkoły szykuje,włozy wszystko tylko nie jeansy
                  mały raczej tez nie zwraca uwagi choc jak mu kupie to przymierzy chetnie i sie chwali ale szybko zapomina,natomiast strzaszny z niego pedancik

                  ja juz mam ogarniete dawno,obiad podszykowany i pije kawke a maly kakao

                  Majek dziękuje za gratolonka,ja tez bym nie kupiłą raczej eheh ale to mielismy wyjatkowe szczescie poprostu i chyba mocna wiara jednak czyni cuda


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej
                    ja już byłam w szkole z JUlka i szybkim spacerku z Majką
                    ale leje strasznie a my po chorobie więc już w domku
                    Mała śpi ale kurcze zanim mleko jej zrobiłam padła

                    co do strojenia to moja Majka tylko by chodziła w topkach(rajstopy) i pepeie (bluzka ze świnka pepą) lub allo kity (bluzka z kotkiem z h&M) i mniaczkach (butach po domu z kubusiem puchatkiem) wszystkie inne ciuchy sa beeeeee i zeby je załozyć trzeba przekonywać

                    za to Julka kocha kupować nowe ciuchy i sie srtoić


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Moja zwraca uwagę na to co ubiera. Tzn może inaczej. Jak idziemy kupić
                      buty i może je poprzymierzać, to jest pzreszczęsliwa. Z butów to cały czas
                      by chodziła w kaloszach Ona może nie tyle co zwraca uwagę na to co
                      ubiera, ale lubi zakładać np rękawiczki, czapkę i kaptur na głowę. A cieszy
                      się ze wszystkiego: nowych bajek,kolorowanki, kredek, jakis róznych
                      zabawek czy ciuszków. Cokolwiek dostanie to lata po mieszkaniu i gada,
                      że to jej i się cieszy.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        o Niusiak o czapce mi przypomniałaś też lubi zakładać wszystko na głowę nie koniecznie czapkę był okres że z donicą latała całymi dniami a ostatnio z pieluchą ścierką recznikiem lub czymś innym i ducha udaje to szkoła Julki oczywiście

                        a jeśli chodzi o cieszenie sie z nowych rzeczy to nie bardzo tylko patrzy co to i mói niowe i idzie dalej


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          bardziej się cieszy jak może u Julki poszperać w piórniku
                          i dzis przed wyjściem wyciagnełą flamaster zielony i go zjadała i oczywiście nie da się domyć i wyglądała jak zombi dobrze że na spacerze w wózku siedziała i folia była zakryta bo lało


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Ty weź to dziecko nakarm, a nie biedne flamastry je albo jak kiedys kupe


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                              Ty weź to dziecko nakarm, a nie biedne flamastry je albo jak kiedys kupe
                              ona ma fioła na punkcie pisaków zjada je namietnie

                              a co do jedzenia to powoli wraca jej apetyt ale niestety dużo schudła znów waży ledwo 9 kg
                              a i ja przez tydzien zrzuciłam 2 kg i się śmieję że mozna by tak nie jeść jeszcze z 2 tyg to bedę miła upragnione 50kg


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                a wogóle zapomniałm napisać robiłam test i NIE jestem w ciąży ale i okresu brak
                                także musze do gina się wybrać bo od 7 września bez @ jestem


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X