Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Ja chcę mieć jeszcze co najmniej 2 ale trzeba mieć z kim
    Madziu proszę focię butków, ja Amesi idę w przyszłym tyg.kupić buty do biegania na teraz bo na śnieg już ma.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      o takie buty. do biegania napewno nie są, bo nie są usztywniane. do siedzenia w wózku czy aucie się nadają.
      były jeszcze różowe, ale wzięłam te ciemne, bo Asia ma bialą kurtkę z brązowymi elementami i do tego brązowy zestaw: czapka, szalik, rękawiczki.
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        o raaaaaaany! alem Was dlugo nie widziala!!![FONT="Georgia"][SIZE="6"]o raaaaaany! alem Was dlugo nie widziala!!!!

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Madzia na pewno co uczelnia to inne zasady. Pytałaś o różnicę więc podałam jak ja ją widzę po 5 latach studiowania.
          U nas zaliczenia uzyskiwało się na zajęciach, i albo była wystawiana ocena z tych ocen które każdy miał zebrane z całego semestru, albo pisało się jakieś większe kolokwium.
          Natomiast egzamin to był egzamin (nie przypominam sobie by był jakiś lajtowy) a z przedmiotów ważniejszych był egzamin dwuczęściowy czyli pisemny i ustny (mechanika, fizyka, matematyka, przedmioty informatyczne, przedmioty pedagogiczne).
          Dlatego dla mnie zaliczenie i egzamin to są dwa różne pojęcia
          Co do punktów to w indeksie nie mam ich (one zawsze były podane na karcie egzaminacyjnej), więc teraz nie powiem Ci dokładnie.
          Ale co mi się jeszcze przypomniało... to chyba do oceny na dyplomie bierze się tylko średnią ocen z egzaminów - ale to byś się musiała dopytać.
          Pytałam o to męża ale on też nie pamięta jak to było.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Ładne buciki Madziu
            Witaj Annse co tam u Was?
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Colorka jeszcze będziesz miała z kim planować potomstwo- o to się nie martw

              annse3 a gdzie Ty byłaś tyle czasu ?????????? Co u Daniela ?

              Madzia
              butki superanckie !!! A dlaczego nie będzie Asia w nich biegać ?
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                tak, to z dyplomem wiem, nie mogę teraz spaść, żeby chociaż 4 było
                u mnie ustnych nie było. raz miałam dwuczęściowy egzamin - zadania i teoria, ale że z ćwiczeń miałam 4,5 to się okazało, że żadnej części nie muszę pisać i już mam egzamin zaliczony. z matmy i fizyki też tylko pisemny był egzamin. rzeczywiście, co uczelnia to inne zasady. zresztą wiem, że u nas na każdym wydziale są inne opłaty za powtarzanie - a przecież uczelnia ta sama.
                witaj Annse! jak synek?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  cos mi sie tam wczesniej popitolil; w poscie ale jestem za leniwa by zmieniac wiec musicie mi wybaczyc ,drogie mamacie.Tak sobie na chwilke wpadlam zeby zapytac co u was i od razu rzucam tematco myslicie o programie SUPERNIANIA?czy uwazacie ze pomysly na wychowanie Doroty Zawadzkiej sa dobre,czy cos z tego wykorzystujecie w praktyce ,a moze macie jakies wlasne pomysly?moze powielam temat ale jest wsrod nas duzo ,,nowych mam ,,wiec ciekawa jestem ich opinii w tym temacie?

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Colorka jeszcze będziesz miała z kim planować potomstwo- o to się nie martw

                    annse3 a gdzie Ty byłaś tyle czasu ?????????? Co u Daniela ?

                    Madzia
                    butki superanckie !!! A dlaczego nie będzie Asia w nich biegać ?
                    Tree może dlatego że one nie są sztywne.Widziałam już takie buciki i to był zwykły materiał.Może widziałas też takie dla dorosłych? a jak nie to jak zobaczysz to spójrz jak wygląda tył buta przy chodzie powyginany w rózne strony
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Madzia [/B]butki superanckie !!! A dlaczego nie będzie Asia w nich biegać ?
                      a takie buty nie powinny być usztywnione w kostce?
                      kurcze ja już nic nie wiem ostatnio siostra m. mi wmawiała, że kapcie Asia też ma złe, bo powinna mieć takie za kostkę wiązane na całej długości. no i że nie powinna biegać boso, bo będzie miała płaskostopie ja nigdy kapci nie nosiłam, zawsze w skarpetkach biegałam i mam zdrowe stopy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        annse3 a gdzie Ty byłaś tyle czasu ?????????? Co u Daniela ?
                        [B]zaczynam czytac KSIEGI MADROSCInO I NIE ZA BARDZO MI TO WYCHODZI ,A JUZ TYM BARDZIEJ prace pisemneczasu zbyt malo zeby spac,nie wspominajac o jedzeniu a czasem nawet umyciu zebow

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Magda mnie z kolei mówiono że moje dzieci najlepiej jak na bosaka beda biegac bo wtedy lepiej sie nozka kształtuje dlatego kupilam im takie kapcio skarpety jak narazie nozki maja zdrowe..






                          http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            tak, to z dyplomem wiem, nie mogę teraz spaść, żeby chociaż 4 było
                            u mnie ustnych nie było. raz miałam dwuczęściowy egzamin - zadania i teoria, ale że z ćwiczeń miałam 4,5 to się okazało, że żadnej części nie muszę pisać i już mam egzamin zaliczony. z matmy i fizyki też tylko pisemny był egzamin. rzeczywiście, co uczelnia to inne zasady. zresztą wiem, że u nas na każdym wydziale są inne opłaty za powtarzanie - a przecież uczelnia ta sama.
                            witaj Annse! jak synek?
                            ano madzik dzienx za troske ,Danio jak kaszlal tak kaszle tyle ze kilka razy na dzien ,zawsze po nocy,okazuje sie ze kaloryfery mu nie sluza ,za suche powietrze ,musze narazie wieszac mokre reczniki na noc ,ale jak uzbieram trochu kasiorki to moze kupie jakis nawilzacz.ajjj ...zapomnialam co ze szcepionkami na grype?szcepic czy nie?jestem w tej kwestii cholernie rozbita.TV co innego ,w internecie tez inaczej ,madrale od rzadzenia tez swoje....

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Madzia tak, u nas też na różnych wydziałach były różne opłaty. Ale wiesz... bardziej chodliwe kierunki mają swoją cenę
                              Aaaaa.... butki nie są sztywne, nie domyśliłabym się, bo bardzo fajne
                              Wiesz co... ja już nie wiem co z tymi butami, bo ja Julkowi zawsze kupowałam buty w miarę porządne, z certyfikatami, pierdołami, a ostatnio okazało się, że ma koślawe stopy

                              annse3 nie raz patrzyłam na ten program i sobie myślałam, że niektóre metody ma fajne... ja np stosuję strefę wyciszenia. Nie mam karnego jeżyka, ale wczesniej wkładałam Julka do łóżeczka (u nas to miejsce się sprawdziło - Julek nie dostał żadnej awersji do łóżeczka ) ale od kilku dni sadzam go na łóżko i nie ucieka, więc dostaje kary jak jest niegrzeczny.
                              Przeglądałam jej książkę kiedyś w księgarni i tam była notka, że ten sposób wychowania należy stosować u dzieci powyżej 3 r.ż. i w tych programach faktycznie mniejszych dzieci nie ma.

                              Julka spać właśnie położyłam a w pokoju wygląda jakby traba powietrzna przeszła... wszystkie zabawki powyciągał.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hej Colorka!Jak sie ciesze ze cie widzeno i pozdrowka dla gopi,jak znajde czas to jej tam zaklikam ,gdzie prosila.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X