Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Majek kurujcie sie szybko i zdrowia życzę całej Waszej rodzince
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      witam, właśnie wróciliśmy ze spaceru

      Majek faktycznie domowy szpital u Ciebie Nieładnie się Majka rozłożyło.
      Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka.

      Colorka ale się Amiśka rozgaduję Teraz nie dyda smoka to i zaczyna ładnie mówić nic jej w buzi nie zalega

      A cóż tutaj za nowa szata graficzna ??
      Zmienia się MC , idzie za modą chyba
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        dziewczyny HELP!!!!!!!!!!!!!!

        mały ma gorączkę a ja mam w domu tylko czopki - paracetamol 125 mg ale nie mam pudełka i żadnej ulotki.
        nie wiecie czy moge go podac małemu? ma półtora roku.
        może macie w domu czopki co swoim dajecie to sprawdzćie ile maja mg! please!
        bo nawet nie mam jak wyjśc do apteki bom sama z dziecmi i obaj chorzy...
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Pinky ja mam czopki Paracetamol 50mg, a one są dla niemowląt. Ja bym podała taki 125 mg półtoraroczniakowi.

          Tutaj jest strona o tym leku
          http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=1425
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            dzieki Tree
            mam tez 80 mg efferalgan ale tez bez pudełka
            cholera gdzies je chyba wyrzuciłam
            ale własnie myślałam że za słabe będzie
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Pinky wyżej podałam Ci link do stronki

              Ostatnio jak byliśmy u pediatry to kazała podawać Paracetamol w syropie 120mg/5ml
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                dziewczyny ja teraz z innej beczki

                widział kto na oczy takie auto dla dzieci na akumulator na pilota?
                bo mam chęc kupić na gwiazdkę ale zastanawiam się czy to nie taki tandetny chiński plastik
                http://www.allegro.pl/show_item.php?item=799462750

                jeszcze nad tym myslałam ale zastanawiam się czy jest gdzieś w środku jakas podstawka na nogi
                http://www.allegro.pl/item791193210_...niebieski.html

                dzięki Tree jesteś wielka!dam mu ten 125 mg chociaż widzę że sie ożywił ale na noc dam
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                  dziewczyny ja teraz z innej beczki

                  widział kto na oczy takie auto dla dzieci na akumulator na pilota?
                  bo mam chęc kupić na gwiazdkę ale zastanawiam się czy to nie taki tandetny chiński plastik
                  http://www.allegro.pl/show_item.php?item=799462750

                  jeszcze nad tym myslałam ale zastanawiam się czy jest gdzieś w środku jakas podstawka na nogi
                  http://www.allegro.pl/item791193210_...niebieski.html

                  dzięki Tree jesteś wielka!dam mu ten 125 mg chociaż widzę że sie ożywił ale na noc dam
                  Ja mam takie autko tyle że Garbusa(pisałam już jakiś czas temu że odkupiłam od sąsiadki) , jest na razie schowane w piwnicy bo Amelka nie sięga a może raczej nie wie jak się kieruje.A pilot mamy ale popsuty pierwsze reakcja Amesi?rewelka siedziała , i bawiła się światłami , klaksonem.
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Fajny taki samochodzik. Jeszcze jak było ciepło to Julek widział jadącego chłopca to nie mógł wyjść z podziwu.
                    Na pewno będzie się Szymonowi podobał.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      no poszukam gdzies w sklepie to obejrzę
                      bo pomysłu szukam na gwiazdkę powoli
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witam
                        Super sa te pojazdy ja to myslalam o traktorku ale to dopiero na wiosne ,bo i mlody za mlody ,a i pogoda nie sprzyja takim spacerkom no niby dom mam spory ale nie az tak
                        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hmmm wszystkie poszly jak ja przyszlam
                          to ja tez spadam spac
                          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            witaj hanta i Pinki

                            wczoraj miałam chęć popisać z Wami na mc,ale u teściów padła mi klawiatura nagle przestała pisać(może jakiś kabelek od kompa odpadł) i tylko podczytywałam,a potem dałam sobie siana i poszłam spać.
                            byłam dzis u gina i stwierdził u mnie MASTOPATHIE w obu piersiach...hmm powiedział żebym najlepiej zaszła w ciąże to może przy nastepnym dziecku to zniknie,bądź się powiekszy...i dał mi skierowanie na usg piersi.
                            Pinki cieszę sie,że Wy już w domku
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Czesc dziewczyny
                              Niedawno wrocila do domu...padam na nos...
                              Frosia co to plaga jakas z tymi cyckowymi problemami czy jak?
                              Dawaj znac jak cos wiecej bedziesz wiedziec.
                              Zdrowka wszystkim choruszkom zycze
                              Kupilam posciel Poldkowi w Ikei,stwierdzilam ze za taka smieszna cene nawet jesli nie bede zadowolona to kupie cos lepszego ale poki co to on zaczyna nosem ciagac bo koldry porzadnej nie mial...jutro bede biegac za kurtka,uff...
                              Maly wprawil mnie dzis w oslupienie...w Ikei na rejonie dzieciecym byla ustawiona taka mini kuchnia dla dziewczynki z malutkimi garnkami i filizankami no i on sie wpakowal na krzeselko i zaczal sobie "gotowac" a z filizaneczki "popijal herbate" a ja mu chcialam mini warsztat z narzedziami kupic pod choinke...
                              Uciekam sie kapac i pojde dzis wczesniej spac bo czuje ze zaraz zasne ...

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam wieczorkiem ,
                                Amelka co prawda jeszcze nie śpi , tylko biega z książeczkami do dziadków ale dziś późno poszła spać więc przed 22 wkładam ją do kojca i idzie spać
                                Froszka a co to takiego?czy to groźne??(zaraz w sumie sprawdzę w necie)
                                Dotka super że udało CI się choć na razie kupić pościel, my mamy z Ferretti póki co chwalę ją sobie gdyby nie to że Amelka cały czas ją skopuje , czyżby jej za ciepło

                                Dziś byłyśmy na spacerku , ale tylko pół godziny bo zimno jak cholera!!A teraz jeszcze wieje straszny wiatr już wolę zimę, mróz niż tą jesień
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X