Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Tree odebrałaś wiadomość na gg co do wątku??
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Colorka jeszcze niet. Już włączam gg
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Hej! Witam się ale nie wiem czy mnie ktoś zauważy Majek hehe świetne zdjęcie Jeny jak ja tęsknię za kompem i za tym żeby móc sobie z wami pogadać...

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Cześć Ewelinka
          Jak tam Paulinka się miewa ? Jak na uczelni?
          Świetne zdjęcie Tak patrzę na tę córcię Twoją i muszę rzec, że ona do tatusiowa córeczka

          Moje dziecię w końcu wstało, trzeba wyjść z nim na jakiś spacer.
          Zresztą pieluch i mleka nie mamy
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            hej Evylynka! jak Malutka? daje pożyć
            już prawie mam gotową zupę, teraz czekam aż warzywa zmiękną i się rozpadną, wtedy m. je zje. jak nie widzi czegoś, to je ostatnio zrobiłam świetne klopsiki z mielonego i sera i też zjadł i jeszcze mówił jakie przepyszne!
            Colorka świetny pomysł z przywiązaniem choinki. przy Asi to chyba będzie konieczność

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Paulinka to mały łobuz, czasami już nie daję sobie z nią rady bo potrafi się drzeć kilka godzin w ciągu dnia o nic! Teraz póki co leży cicho na macie i gada do zabawek hehe No fakt moja córka po mnie to prawie nic nie odziedziczyła mam nadzieję że wkrótce to się zmieni. My dzisiaj byłyśmy dwa razy na spacerku ale zimnicho u nas straszne, wczoraj na grobach tak zmarzłam że szkoda gadać! A jak u was z pogodą??

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Ewelina zimnooooo!!! Właśnie spojrzałam na termometr to 4 stopnie jest ... brrrrr..... ok uciekam. Do wieczora
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  no i wszystkie uciekły....
                  Evyynka u mnie zimny wiatr wiał gdzyby go nie było, to całkiem przyjemnie byłoby na dworzu.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    JA jeszcze jestem ale nikogo nie ma to sama do siebie pisać nie będę

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Cześć dziewczynki bardzo dawno do was nie zaglądałam więc pomyślałam że zajrzę i zapytam co dobrego słychać.
                      PAWIMI co nie zagladasz do Bobaskowa zarobiona pewnie jesteś .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        co do pawimi to nie wiem co u niej,ona pisze też na babyboom,a pisze tam któraś jeszcze?
                        Kurcze a ja mogę do was zajrzeć zawsze z doskoku tylko jak moich starszych nie ma.Zuzia poszła na siatkówkę a Bartosz na niemiecki.A ja niedawno przebrałam małego bo ssikał się na biurko.






                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          I brzydulka zaczęła się,a oglądacie też niemiecką wersję?






                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            no i nie wyszła mi zupa tzn wyszła, w smaku jest ok, ale chciałam taką ostrą, w końcu to miała być węgierska zupa, całe chilli wkroiłam i lipa.
                            Asia już w łóżku, zaraz ja się idę umyć, aż mi się nie chce myśleć o jutrzejszym dniu. nawet okienka nie mam żeby coś ciepłego zjeść

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Witam
                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              no i nie wyszła mi zupa tzn wyszła, w smaku jest ok, ale chciałam taką ostrą, w końcu to miała być węgierska zupa, całe chilli wkroiłam i lipa.
                              Asia już w łóżku, zaraz ja się idę umyć, aż mi się nie chce myśleć o jutrzejszym dniu. nawet okienka nie mam żeby coś ciepłego zjeść
                              Magda ja kupuje ostra papryke suszona i jak dodam w trakcie gotowania doslownie na palcu tej pokruszonej papryki to tylko moj M potrafi to zjesc ,choc ja tez lubie ostre potrawy
                              Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam
                                Ide zaraz usypiac malego,powinien szybko zasnac bo nie spal dzis w dzien.
                                Kupilam sobie srodek wspomagajacy odchudzanie Taki budyniowy krem do jedzenia zamiast obiadu,szukalam slim fast ale nigdzie nie bylo ... dzis wieczorkiem sie zwaze i bede to robic raz na tydzien,w planie jest 5 kg do zrzucenia...mam nadzieje ze tym razem silnej woli wystarczy i nie zaczne sobie nalesnikow z nutella smazyc...
                                Majek zdjecie malej z chlebkiem bombowe ,poplakalam sie ze smiechu
                                Last edited by dotka238; 02-11-2009, 20:49.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X