Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Madzia dla mnie gimnazja to przechowalnia a nie jakieś stadium nauki. Bo
    to są dzieciaki, które już wyszły z podstawówki, więc czują się nie wiadomo
    jak dorośli. A przecież to nadal są dzieciaki. Zauważcie, że jak coś się dzieje
    to zazwyczaj gimnazjaliści. Bo kiedyś to było tak, że jak się było w tej ósmej
    klasie to jednak dalej w podstawówce, więc nie było się czym szczycić i
    popisywać, jacy to my dorośli nie jesteśmy. A potem się szło dośredniej
    to znowu się było najmłodszym i tak cały czas coś trzymało w ryzach. A jak
    się dorastało do maturalnej klasy to te głupoty już wywietrzały zazwyczaj
    z głowy.Ja nie chcę generalizować, że wszystkie dzieciaki z gimanzjum to
    są be, ale to jest niestety wielki błąd naszego systemu szkolnictwa. WIelki


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Majek te kredki też mamy, tylko jak Julia chciała bardzo "ekspresyjnie"
      rysować to łamała rysiki. Fajne są bo grube, miękkie. Ale zakupiliśmy takie:
      http://www.elc.co.uk/toy/chubbie-crayons/
      Ale chyba nie ma jakiegoś ulubionego koloru. A jak już to szuka jakiś czerwonych
      ewentualnie pomarańćzowych.


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej ,
        widzę temat kredek itp.
        Amelka maluje każdym kolorem kredki , ale jeszcze za mocno przyciska i co chwila trzeba je ostrzyć
        Także nie bierzę zabawek już do buzi , więc podejrzewam że chetnie by się bawiła takimi kucykami czy rybkami.Ale ja już miejsca nie mam na jej zabawki.Nie ma ich dużo ale małe mieszkanie jest

        Majajula trzymajcie sie , dużo zdrówka!!
        MoniaB weś męża za chabety , usiadźcie i pogadajcie!!
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Ja mam 4 rodzenstwa co zachaczyło o gimnazjum
          i moja siorka gada ze to czas zmarnowany a w liceum nauczyciele przyzwyczajeni do 4 lat nauki nie wyrabiali się z programem
          ona zdawała maturę z matmy, fizy i chemi i wiekszość wiedzy musiała zdobyć na korkach niestety bo poziom z jakim przyszli z gimnazjum był w opłakanym stanie
          zresztą w miom mieście rodzinnym to uczniowie pobili nauczyciela, to uczniowei gimnazjum poobszczywali szkołę (wczesniej podpaljąc klasówki ukradzione nauczycielce)
          i wogóle jakoś gimnazjalistów częściej rozrabiających słychać niż licealistów


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Niusiaczku a gdzie te kredki mozna kupić tzn. w jakim polskim sklepie i jak się nazywają
            bo widzę że sa dośc małe to i wygodniejsze dla małej rączki
            a i mam pytanie nie łamią się????
            dobra ja spadam bo miałm pospać a moja kaszląca królewna już wstała


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              uważam, że gimnazja zaniżają poziom nauki, bo w pierwszej klasie powtarza się podstawówkę, w drugiej czegoś jako tako się dziecko uczy, a w ostatniej powtrza się do testów. no i co daje takie gimnazjum?
              Asia rysowała fioletowym mazakiem, do wyboru dostała jeszcze żółty i pomarańczowy a fioletowym jest najwięcej nabazgrane.
              my już wychodzimy na spacer, zatem miłego popołudnia!

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                Niusiaczku a gdzie te kredki mozna kupić tzn. w jakim polskim sklepie i jak się nazywają
                bo widzę że sa dośc małe to i wygodniejsze dla małej rączki
                a i mam pytanie nie łamią się????
                dobra ja spadam bo miałm pospać a moja kaszląca królewna już wstała
                Majek to można kupić w sklepie, którego stronkę Ci pokazałam czyli ELC.
                Na razie jest ich mało w Polsce. Ale są we Wrocku i w Warszawie na pewno
                też. One są zazwyczaj otwierane razem z Motherhood. Te kredki są świetne
                bo są małe, grube i się nie łamią właśnie.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  cześć Dziewczyny!
                  My wczoraj byliśmy z młodym na cmentarzu, i o dziwo cieszył się z jazdy samochodem-strasznie nielubi jeżdzić-, zachwycony był zniczami, on uwielbia wszystko co się pali i robi siiiiiii dzisiaj zaliczyliśmy godzinny spacerek o 9, kurde to ja swojego tak grubo nieubieram-zakładam mu body z krótkim rękawem, polarek, kurteczke ratuzki, przeważnie jeansy z podszewką bawełnianą, czapeczkę, szaliczek i rękawiczki, a w wuzku narazie go niczym nieprzykrywam i obowiązkowo kremik na buźkę.





                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej Kruszyna , wydaję mi sie że dobrze ubierasz synka
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      kurcze już się przestraszyłam że wyrodna matka ze mnie
                      w zime tylko kocyk mu dawałam jak był mruz i nieraz ochraniacz co mam do wózka, a pod polarek jakiś długi rękawek jescze.
                      Kurcze muszę zaraz do dentysty leciec, brrrrrrr ząbek mnie od soboty boli, mam nadzieje że niezemdleje...





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                        kurcze już się przestraszyłam że wyrodna matka ze mnie
                        w zime tylko kocyk mu dawałam jak był mruz i nieraz ochraniacz co mam do wózka, a pod polarek jakiś długi rękawek jescze.
                        Kurcze muszę zaraz do dentysty leciec, brrrrrrr ząbek mnie od soboty boli, mam nadzieje że niezemdleje...
                        Całe szczęście ze ja mam wszystkie zęby zdrowe
                        ale współczuję bólu zęba!!
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          ja niby też ale dwa tygodnie temu plomba mi wypadła pierwszy raz mi się to zdarzyło no i konieczna wizyta





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Cześć!My już z powrotem tzn wczoraj wróciliśmy przed 20.Byliśmy u rodzinki na wsi.Wczoraj byłam z małym na polu i jak krowy zobaczył to nie mogłam go oderwać.Był też pies który Mikołaja zrzucił ze schodów-na szczęście były tylko 2 schodki ale zawsze,skulnął się biedaczek.Po południu byliśmy na cmentarzu.Mikołaj podchodził do każdego prawie grobu i mówił-si,czyli gorące że ognik się palił.Na wieczór przyjechał kuzyn z rodzinką tam gdzie byliśmy,mają synka o 7 mies starszego od Mikołaja,najpierw wyrywał ma zabawki a później je dawał.
                            Za 2 tyg znowu tam jedziemy na 70 urodziny teściowej.






                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              ColorWomen malutkaśpi ci jeszcze po południu???o której ją kładziesz i ile sobie drzemie?
                              Last edited by kruszyna23; 02-11-2009, 13:37.





                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                                ColorWomen malutkaśpi ci jeszcze po południu???o której ją kładziesz i ile sobie drzemie?
                                Amelka idzis spać 14/14.30 i śpi do 2 godzin
                                Czasami nie śpi wcale , ale wtedy budzi sie w nocy i potrafi nie spać do 2 godzin.
                                Mów mi Colorka

                                Witaj Bazumik , super że spotkanie rodzinne się odbyło i było fajnie.
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X