Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Czesc mamuski
    Jest tu kto? Maly zasnal ,umylam pdlogi wiec jestem "uwieziona"przy biurku az wyschna
    Magda chcesz rozjasniac wlosy?Sikorka wspolczuje ojcu ale powiem ci ze ja nawet zabawek malego w aucie staram sie nie zostawiac jak gdzies jedziemy bo menele dzisiaj na wszystko poleca a co dopiero na GPS -a i laptopa ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      ja własnie usiadłam, czekam aż mama z babcią wrócą z cmentarza.
      Dotka wczoraj chciałam rozjaśnić włosy, ale nic z tego nie wyszło i chyba będę musiała się do fryzjera z tym udać.
      byłam przed blokiem na spacerze, jaka Asia byla szczęśliwa wyszłam bez wózka i mogła sobie pobiegać.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Madga z blondem lepiej samej ni eeksperymentowac ,nawet jesli jestes z natury ciemna blondynka albo szatynka.W efekcie koncowym wiecej kasy zostawisz u fryzjera zeby sie "poprawic" niz wydalabys idac od razu do niego ,wiem cos o tym...
        Moj tez na spacery bez wozka chodzi ostatnio co uczy mnie cierpliwosci...ladnie idzie za raczke ale jak zobaczy pieska albo otwarta brame u sasiada to ucieka...(o kaluzach juz nie wspomne )

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Cześć dziewczyny.

          Weszłam się tylko przywitać i poczytać. Piekne słonko u nas więc idę pranie powiesić.

          Do wieczora
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Do wieczorka Tree ,u nas tez slonecznie i planuje isc z Poldim nad rzeke jak sie obudzi.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              ja lecę sobie make-up strzelić bo jak się obudzi Milenka to jedziemy na urodzinki
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Ja tez spadam ,pokrece sie troche kolo malego to moze wstanie ,szkoda mi dnia ,to pewnei ostatnie sloneczne momenty przed zima.
                Baw sie dobrze na urodzinkach miss

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  A my niedawno wróciliśmy ze spacerku,pogoda taka ładna,że zachęca do spacerowania.



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej.
                    Marysia śpi. ciasto mi nie wyszło, coś chyba kiepski dzień mam dzisiaj.
                    pogoda taka sobie. dzisiaj nie idziemy na spacer. mam jeszczer tyle roboty. tylko Marysia wstanie.




                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Dziewczyny mam pytanie: otóż zastanawiam sie nad braniem tabletek antykoncepcyjnych i nie wiem czy można je kupowac bez recepty czy za każdym razem muszę chodzic do ginekologa po receptę?nigdy nie brałam i nawet nie wiem.



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Marti najpierw musisz isc do gina ,jesli wszystko bedzie w porzadku nastepna recepte moze wystawic ci lekarz rodzinny i mozesz poprosic o recepte na np.pol roku (ja mam na rok z gory i co 3 miechy wykupuje tabsy,w aptece pisza w komputerze ile juz wykupilam,nie wiem czy taki system jest w pl mozliwy ,trzeba by zapytac w aptece).Wtedy nie chodzisz ciagle do lekarza i nie musisz tez od razu realizowac calej recepty(w razie jak pigula ci nie pasuje po prostu niekupujesz wiecej a nie musisz se martwic gdzie teraz ten zakupiony zapas uplynnic)

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Ciekawe czy w Polsce takie coś jes też możliwe bo nie wyobrażam sobie chodzic co miesiąc do ginekologa po recepte,gdyż chodzę prywatnie i sama wizyta kosztuje 70 zł



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Mysle ze to bedzie mozliwe,kogo w koncu tez stac na to zeby kupic 6 opakowan pigulek na raz? Do lekarza pozniej idziesz tylko po recepte,badania robi sie raz na pol roku albo raz na rok wiec normalnie za kazdym razem nie placisz(jak zylam w pl tez bralam tabsy),mi lekarka zostawiala recepte u swojej sekretarki *
                            To pewnie kwestia dogadania sie

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Cześć dziewczyny. W końcu do Was dołączam. Nawet nie próbuję doczytać. Komputer właśnie odebrałam od informatyka- było 9 wirusów- i dlatego tak się zacinało i zjadało posty, no ale już dobrze jest
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                                Dziewczyny mam pytanie: otóż zastanawiam sie nad braniem tabletek antykoncepcyjnych i nie wiem czy można je kupowac bez recepty czy za każdym razem muszę chodzic do ginekologa po receptę?nigdy nie brałam i nawet nie wiem.
                                hejka po długiej nieobecności
                                moja wypisuje mi receptę na 6 opakowań i wykupuję jedno na miesiąc w aptece dostajesz za każdym razem odpis z informacją ile jeszcze zostało do wykupienia, no a co 6 miesięcy kontrola, ale można nawet raz w roku, idziesz po prostu po receptę bez wizyty.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X