Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Wiecie co po tej zmianie czasu mnie sie już spać chce. Jak tak długo ciemno jest to człowieka senność ogarnia.

    Dziewczyny patrzyłyście na pierwszą edycję "Mam talent" ?? tam była ta mała dziewczynka Klaudia jakaś tam i ona w finale śpiewała "list do matki"
    A teraz widziałam zapowiedź "Szymona Majewskiego" i tam Chylińska parodiuje tę małą.
    Świństwo to po prostu, co ?? Jak myślicie ?
    Tree popieram. Chyba że to jakoś wycięte z kontekstu, ale i tak chamsko
    to wygląda


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Tree ja nie mam telewizji to nie oglądam
      a i dzieci mam spokojniejsze jak w pudło sie nie gapią
      i więcej gramy z Julką w gry i inne rzeczy (wczoraj w karty gralismy)


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Tree nie pamiętam tej dziewczynki, ale ja to oglądałam tak jednym okiem tylko. parodii też nie miałam jeszcze okazji widzieć, ale rzeczywiście to chamskie zachowanie. a wtedy co Chylińska mówiła? podobał jej się ten występ? w sumie jakby nawet nie był najlepszy, to nie jest to powód do wyśmiewania się z kogoś.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          to może nie wyjmuj, niech odgrzeje później w podgrzewaczu albo w garnku - jeśli chodzi o te słoiczkowe deserki.
          Nusiak jak napisałam - chciałam być miła i opiekunce zostawić ciastka, ciastka dla Asi leżą skamuflowane.
          czasem zapomne lub nie mam czasu wyjac i sama sobie doskonale radzi ,ale to jest Jej jedyny mankament co do opieki nad malym ,bo do reszty to naprawde nie moge sie przyczepic - odnosnie opieki ,odnosnie zas opieki nad domem -bo i za to jej place to jestem totalnie niezadowolona i nie wiem co mam z tym zrobic ,bo skoro sama musze sprzatac ,a nie specjalnie mam czas i sily na to po pracy ,no i trzeba troche poprzytulac malucha . Juz pisalam Jej co i jakiego dnia ma zrobic ale jakos niedociera a ja sprzatam i place za "sprzatanie"
          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Nusiak może i wycięte, ale stoi taka chylińska w identycznej kiecce jak ta mała i tak śmiesznie śpiewa

            Majek z jednej strony fajnie.. moi znajomi też nie mają telewizji i są szczęśliwi.
            Ale z drugiej strony ... a jak zapatruje się na to Julia ?? Tak tylko z ciekawości pytam. Bo od razu mam przed oczami jak jej koleżanki opowiadają o jakieś bajce czy filmie a ona nie wie o co chodzi są takie sytuacje ??
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Dobry wieczór
              Majek ,,gratuluje'' choć to jeszcze nic pewnego

              A co u Was dziewczyny?
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                ja akurat płacę tylko za opiekę nad dzieckiem i mi się nie podoba, to że Asia wiecznie z żarciem chodzi (chyba wszystko pochowam - ciastka, bułki, chleb, owoce i zostawię tylko to co ma zjeść), opiekunka ulega Asi, gdy ta wymusza wszystko płaczem (a i chyba żeby nie płakała, to daje jej żarcie) i buja w wózku (dzięki temu Asia ma juz poważne problemy z samodzielnym zasypianiem).

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Anik wiesz co ... a wszystkie strony internetowe Ci tak chodzą?? POczta też się powoli odbiera ??
                  Może to wirus, a może błąd w systemie jakis ??

                  Hanta aa właśnie co do jogurtów.. pomyślicie że ja durna ale ja daję taki prosto z lodówki

                  Cześć Iza
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Tree to ja też taka durna i daję prosto z lodówki, ale Julia wcale nie choruje
                    więc się szczypać nie będę

                    Cześć IZA


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      tak czytam o tych opiekunkach i sie bać zaczynam, może ja lepiej poczekam z ta pracą
                      a w piatek kuzynka była i o swojej też opowiadała -wywaliła ją bo dziecku pić nie dawała żeby nie sikał i mały przez 3 dni kupy nie robił i teraz z nim na zwolnieniu siedziała zeby go odkupkaća płaciła jej 1700 zł własnie za to zeby picia pilnowała bo on od małeo taki anty pijak, a ona myślała że jak on nie chce to żeby mu nie dawać, a z nim poprostu na siłe trzeba było


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        ja Was dziś opuszcze,bo mi się spać chce
                        jutro będzie lepszy dzień....bo piesek se pojedzie...
                        dobranoc
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Tree ja też parę razy dałam Asi prosto z lodówki jogurt, sama jem takie za każdym razem.
                          idę chyba już do łóżka, Asia nam dzisiaj urządziła pobudkę o 5 dobranoc!

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Anik wiesz co ... a wszystkie strony internetowe Ci tak chodzą?? POczta też się powoli odbiera ??
                            Może to wirus, a może błąd w systemie jakis ??

                            Hanta aa właśnie co do jogurtów.. pomyślicie że ja durna ale ja daję taki prosto z lodówki

                            Cześć Iza
                            Ja też daję prosto z lodówki w końcu to jogurt a nie ciepły lód
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                              Tree to ja też taka durna i daję prosto z lodówki, ale Julia wcale nie choruje więc się szczypać nie będę
                              hihihi
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                Hanta aa właśnie co do jogurtów.. pomyślicie że ja durna ale ja daję taki prosto z lodówki
                                Dlaczego durna ? jak Julek jadl tak odkad pamieta i do tej pory nic Mu nie jest no to super
                                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X