Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Ja uciekam dziewczyny, milego wieczoru;_)

    AMELCIA ur. 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Dobranoc Dominika

      majek no to super, że nie ma jakiejś tragedii
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hey Laski

        Noi byłam na poprawinach z Milenką
        Kurcze pierwszy raz moja córa była na takiej imprezie,gdzie łorkiestra i dużo ludu...i normalnie byłam w szoku,bo na początku to myslałam,że będziemy stac w korytarzu bo bała się wejść na sale,a potem kiedy weszłyśmy było w miare ok..do momentu kiedy zespól czegoś nie zagrał i wtedy był płacz.
        Potem się tak przyzwyczaiła,że zaczeła biegać za innymi dzieciakami i było super.jestem troszkę padnięta,bo mało spałam po weselu,a dziś już nic nie piłam,bo byłam za kierowce.W sumie wczoraj tak się wytańczyłam,że dziś ochoty nie miałam..

        idę się umyć..
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Czesc dziewczyny
          Majek ktoras tu kiedys pisala ze zielone kupy na poczatku przy zmianie mleka to normalka ... hmmm my przeszlismy z cyca na mleko nastepne przeznaczone dla dzieci karmionych wczesniej piersia i bylo ok ale w pl sprobowalam podac malemu bebilon to kupy byly zielone i strasznie smierdzace ...
          Dziewczyny tak sobie od jakiegos czasu mysle,czy Goplana jeszcze bywa na MC?

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Misska no to świetnie, że i Milenka się dzisiaj wybawiła Idź dziewczyno pod prysznic i do wyrka Kolorowych snów

            Dotka hej
            Bywa, bywa.. wczoraj pisała w wątku o prezencie dla 10-latka
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
              Ja uciekam dziewczyny, milego wieczoru;_)
              Pa
              Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
              Czesc dziewczyny
              Majek ktoras tu kiedys pisala ze zielone kupy na poczatku przy zmianie mleka to normalka ... hmmm my przeszlismy z cyca na mleko nastepne przeznaczone dla dzieci karmionych wczesniej piersia i bylo ok ale w pl sprobowalam podac malemu bebilon to kupy byly zielone i strasznie smierdzace ...
              Dziewczyny tak sobie od jakiegos czasu mysle,czy Goplana jeszcze bywa na MC?
              Dziś była na mc ...a może wczoraj
              Witaj Miss- super że Milenka zadowolona no i chyba Ty co
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej Dotka tylko mmy już 2 pudełko kończymy a kupy dalej zielone i cuchną właśnie
                a wcześniej nestle piła to płakała jak kupę robiła i kurcze jak kamień była ta kupa


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  pa Domi
                  hej MIss


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Froszkowa ale ci dobrze,ja ostatnio na weselu u mojej siorki sie bawilam a to juz lata temu...
                    Kurcze plecy mnie cos bola od wczoraj,mam nadzieje ze to nie nerki bo co kilka lat mam z nimi problem (kamica).
                    Tree jakos naszej kolezanki Gopi dawno ne "czytalam",myslalam juz ze sie moze obrazila czy cus...

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      witam


                      Dominika moja sylwia tez ma rózne cwiczenia i co wiele pomaga bo łądie mówi juz SZ i CZi w wyrazach to z R nadal mamy problemale chodzi na logopedie regularnie

                      Colorcia kochanie nie dołuj sie będzie lepiej zobaczysz

                      a moj nie wiem czy to ta zmina tak dziala ale nadal sie kotłuje biedny i zasnąć nie moze

                      a mnie cos bierze jakies grypsko...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hey dotka
                        sprawdź za 5 minut priv bo teraz Ci wyśle tego maila ok??
                        siedze jeszcze bo czekam aż MIla zaśnie i wtedy idę do toalety
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          cześc Silek


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Majek ja bym zmienila to mleko wg.mnie ten smrod i kolor nie wrozy nic dobrego...nie wiem jakie w pl sa jeszcze mleka dla roczniakow,ja mojemu zaczelam na kolacje krowie dawac tzn.kaszke manne gotuje.Chce zeby sie przyzwyczail do smaku "normalnego"mleka.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Czesc Silek czailam sie na ciebie na GG wczoraj ale cie nie bylo
                              Ok.forsia zaraz lookne

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Dotka no wczoraj miałam zabiegany dzieni mnie prze

                                wiało

                                ale dzis jestem na gg to pisz bo mi Twój nr wsiąkł


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X