Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
    hej
    moja mala tez raczej nie marudzi przy zebach i oby tak jej zostalo.
    Teraz wychodzą i czworki i dwojki,ale nie jest bardzo zle.

    A tak zmieniajac temat to dzis wieczorem zlapalam dola i plakalam. Wydaje mi sie, ze nie potrafie poradzic sobie ze swoim dzieckiem Natalka nie rozumie jak mowie 'nie wolno', szczypie nas, a jak sie mowi 'nie szczyp, to boli' to nic sobie z tego nie robi i dalej szczypie, a dzisiaj nawetmnie ugryzla w noge Do tego jeszcze wczoraj poszla spac o 20, obudzila sie o 22 i musielismy z nia siedziec do 24. A dzis nie chciala spac o 20, zasnela przed 22,chociaz w dzien duzo nie spala. Ja trace cierpliwosc, zaczynam na nia krzyczec,a pozniej tego zaluje, dzis plakalam z tego powodu. Mysle nad tym zeby isc do jakiegos psychologa, ktory mi pomoze.
    no to Syla trafił Ci się gryzoń,
    rozumiem, że masz wyrzuty sumienia jeśli na krzyczysz na małą, ale nie ty jedna (uwierz mi) masz ciężkie chwile, zmęczenie i bezsilność robi swoje.

    psycholog niewiele Ci pomoże? Ty najlepiej znasz swoje dziecko, musisz stanowczo mówić nie, wcześniej czy później nauczy się..., że takie szczypanie i gryzienie to nic przyjemnego.
    może, któraś mamuśka miała doświadczenia z takim gryzoniem małym, ja nie miałam, mój Julek nigdy tak nie robił, więc żadnych sposobów na to nie mam,

    a propo ząbkowania co to na tapecie dziś wieczorem, może i Natalkę męczą ząbki stąd ta pobudka po 2 godzinach snu, stąd to napięcie w niej i chęć gryzienia was?

    sylagłowa do góry, Natala nie robi tego celowo, jakiś powód pewnie jest, tylko trzeba go znaleźć i temu zaradzić...
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      to ja też lecę

      dobranoc dziewczyny
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Madzi miałaś rację... to dzisiaj sa powtórki z soboty

        dobranoc
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Family ja sie boje karac mojego lozeczkiem ,bo boje sie o jego zasypianie w nim ,ze tez bedzie to traktowal jako kare ?
          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            kochane dziekuje Wam bardzo na podtrzymywanie mnie na duchu
            ta pobudka wczorajsza moze przez zęby,tez tak myslalam...

            a jak szczypie i gryzie, to co ja mam robic? mowic 'nie wolno' i tyle? a jak ona nie przestaje?

            a z tym miejscem karnym tez dzis myslalam. Dzis jak bylam z nia na lozku to jak mnie uszczypnela, powiedzialam, ze jak jeszcze uszczypnie to pojdzie na podloge i ona tak sie zastanowila i nie uszcypnela takze takie miejsce karne moze poskutkowac
            Natalka - 24 lipca 2008r.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              ja tez uciekam bo rano do pracy ide
              Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                a to jeszcze się wtrącę:
                ja nie wkładałam Julka do łóżeczka za karę właśnie z takich powodów o jakich piszesz Hanta, za to idealnym rozwiązaniem był u nas kąt między łóżeczkiem a ścianą, bądź pozostawienie Julka samego w pokoju, do czasu aż się uspokoi - taka kara trwała u nas 3 sekundy dosłownie, jak tylko odchodziłam od niego, przestawał płakać, krzyczeć i mówił "już"
                teraz się wycwanił, jak zrobi coś źle a ja go upominam mówi: "nie chcę tak robić"
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  no wlansie,ja tez nie chce wkladac malej do lozeczka za kare, bo boje sie o spanie. Wymysle cos innego

                  dobranoc
                  Natalka - 24 lipca 2008r.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dzień dobry,jeszcze śpię na siedząco.Zaraz zaprowadzę Alanka do przedszkola i biorę sie za sprzątanie.Dziś ostatni dzień mojego odpoczynku-fajnie mi sie siedziało w domu-naładowałam akumulator



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hello!

                      Marti a z tym Zusem wszystk ok?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witajcie z rana
                        ja jeszcze śpię, kurier mnie obudził - mówi, że ma polisę OC dla męża a ja jaką policję, ło jezu z rańca od razu policja - nieprzytomna byłam
                        Marti byłaś na L4?
                        Sikornik wyjeżdżacie w podróż narzeczeńską?
                        masz rację nic alergolog nie mów, ciekawe co nowego ona wymyśli, pewnie bez badań nie wymyśli? Oby się z Jonkiem polubiła

                        my z Julkiem dziś w domu, ma straszny kaszel, na 17.40 - lekarz
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witam i ja.
                          My chyba też dzisiaj cały dzień spędzimy w domu bo u nas.............leje deszcz, całą noc padało
                          Mnie wczoraj pod wieczór tak rozbolała głowa że byłam ledwo żywa.
                          Sikornik fajnie macie z tym wyjazdem.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej babeczki

                            ja na chwilkę tylko sie przywitam
                            muszę szybko ogarnąć mieszkanie bo na 11 rozmowa w sprawie pracy (od 1 do 4 nie mogłam zasnąć tylko cos tam podczytywałam a teraz jestem z*****ana)

                            potem przyjeżdża do nas Julko chrzestna i musze ciacho upiec
                            a wiec pewnie wpadnę wieczorkiem

                            MIŁEGO DNIA


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Izabella a jak po wczorajszej rozmowie???


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                                hej babeczki

                                ja na chwilkę tylko sie przywitam
                                muszę szybko ogarnąć mieszkanie bo na 11 rozmowa w sprawie pracy (od 1 do 4 nie mogłam zasnąć tylko cos tam podczytywałam a teraz jestem z*****ana)

                                potem przyjeżdża do nas Julko chrzestna i musze ciacho upiec
                                a wiec pewnie wpadnę wieczorkiem

                                MIŁEGO DNIA
                                Majajula
                                olej to mieszkanie, szykuj się, łyżki z lodówki na oczy, żeby były rześkie i maszeruj na rozmowę

                                trzymam kciuki - powodzenia
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X