Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Papa Dotka milego wieczorku

    AMELCIA ur. 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      CZesć Dominika
      dzięki za zdjęcie fajowe te kolczyki !! I one dziergane ?? A ile byś chciała za takie ?? Aha i jeszcze jedno.. nie wiem czy dobrze widziałam one są czerwone ??

      Dotka musimy się wybrać do dentysty, wyjścia nie ma. Jak mi powie,że ząb nienaruszony to przynajmniej będę spać spokojnie.
      Mój też dzisiaj co chwile okupuje komputer

      Marti no to może być już próchnica. Noo właśnie... człowiek o zęby dba a tu i tak doopa Ja to muszę mojemu słodycze ograniczyć.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
        Familly ja jeszcze nigdy nie byłam z Alanem u dentysty chociaż wiem,że powinnam,nie mam pojęcia czy jakiś jest w Chorzowie który umiałby zając się takim małym pacjentem.
        ja jeszcze z Mateuszem nie byłam
        ale jesli chodzi o dentyste
        to z tymi starszymi jeżdżę do Atrii w Chorzowie
        Dawid pierwszy raz tam był jak miał chyba 3 latka
        i naprawde super sie nim zajeli
        a łukasz w tamtym roku rwał tam mleczaki
        bo drugie zęby szły a mleczne sie trzymały
        nawrt pozwoliła mu sobie wybrać znieczulenie
        i ani sie obejżał już miał ząbki w chusteczce
        W Rudzie śl też mamy Atrie ale ja z sentymentu chyba do tego chorzowa jeżdżę




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Famili- wiem zdjecia nie byly za dobre przyznaje. Kolor to naturaln koral ale jest jeden bo robilam na probe. Jesli bys chciala konkretny jakis to trzeba powiedizec i da sie udziergac. A cena coz...zawsze najgorsza sprawa ale mysle do dogadania

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            hej dziewczyny.
            ja już jestem w domku. Asia nie chce zasnąć sama w łóżeczku no ja jej w wózku wozić nie będę. usunę ten wózek, tak jak słodycze i w ogóle tę całą opiekunkę usunę, bo już jestem wściekła.
            ja już z Asią byłam u dentysty jak miała 4 miesiące hehe. ale w zasadzie nie było czego sprawdzać ;P teraz też szczotkujemy zeby, mam nadzieje, że dziecie nie odziedziczy słabych zębów po tacie.
            słyszałam, żeby nie straszyć dziecka dentystą, nawet lepiej nie mówić jak będziesz dzielny to dostaniesz coś tam coś tam, bo to już daje dziecku do myślenia, że to może być coś strasznego. na pierwszą wizytę można się też wybrać zapoznawczo - czyli zwiedzić gabinet, zobaczyć o co tam chodzi itp. czy to skutkuje, tego jeszcze nie wiem.
            Silek ten film miał inny tytuł, już nie pamiętam. ale jakoś wrażenia na mnie nie zrobił, tylko mnie wkurzał

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hello

              Madzia co z ta opiekunka sie dzieje?słodycze ,bujanie i co jeszcze?moze powinnas sie zastanowic nad nową


              co do dziergania to mam dwie lewe rece,ale podobaja mi się bardzo takie ręczne robótki a kolczyki gites


              Musze wam cos opowiedziec........dzis bylismy u kuzynki A,której nie widziałm ok 7 m-cy ,obiecąła nam kombinezon niby jak nowy i zabawki

              oni mieli od zawsze problemy z synkiem który ma teraz ok 3 lat,zawsze był krzykliwy i histeryczny,wszystko wymuszał i starsznie był rozpieszczony,chodził spac kiedy chcial i o której chcial reguła ok 2 w nocya w dzien do 12 spał sobie ,nic nie jadł im tylko słodycze

              i ona ost chwaliła go zże Davidek miał chyba ten bunt dwulatka bo teraz sie wyciszył i jest ok i co????ja przezyłam szok kochane---on jest takim pokładem nieokielznanej energi ,cały czas biega i cos jęczy,nie słucha sie wogóle,ma duzo zabawek co sie nimi nie bawi tylko rzuca mocno o sciany i raz w Damianka ,samochodami urzadza wyscigi i rzuca nimi a ona twierdzi ze to przez gry bo mu tata wgrała i on gra na kompie w wyscigi pełne agresji.....i to odtwarza idealnie ,po 20 min sie zmylismy ,mały z sincem na policzku ,Adam wsciekły i ja tez ,on robi co chce a ona nie potrafi nad nim zapanowac w pewnym momencie przełozyła go przez kolano i zaczeła okładac po pupie ,on wpadł w histeri i go zamkneła w kiblu ,za chwile on na chama wyszedl i ta go znów zlała a ze bardzo piszczał to zaczeła na zmiane z babcia tulic i go uspokajac!!!!one sa chore jakies ,ja jej powiedziałam ze to nie dziecko ma problemy z emocjami tylko ona i sie obraziła na nas


              brak jakichkolwiek regół i rytuałów i wogóle im to sie przydał psycholog


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                a kombinezon dostałam stary ,przetarty i poplamiony ,nawet go mu nie załoze dobrze ze kupiłam nowy juz wczesniej,co do zabawek to ja nie potzrebuje starego traktora bez kierownicy


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  O losie! ta historia to o mnie i Asi za dwa lata
                  dobrze, że do końca semestru jeszcze tylko 2,5 miesiąca, mam nadzieję, że później będę miała mniej zajęć. Asia ma charakterek od urodzenia, ale jakoś ją ogarniałam zawsze, a teraz hulaj dusza normalnie!
                  Silek ja bym się wstydziła nawet oddawać zniszczone rzeczy! głupio z tym wyszło.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    CzescSilus, niezłe te prezenty;/,a i metody wychowawcze niezle

                    AMELCIA ur. 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hey Silek

                      Dawidek jak nic ma adhd
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Silek o matko i córko... ja jestem na śmierć przerażona tym co napisałaś
                        Moje dziecko też do spokojnych nie należy i mam nadzieje,że za 1,5 roku nie będzie taki jak Dawidek
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Madzia będzie dobrze
                          i wiecie co ja zaczełam temat o nadpobudliwosci z nia że ADHD jest postzregane jako cos zlego ,ze takim dzieciom trzeba pomóc i opwiedziąłm w skrócie historie kolezanki która ma synka z ADHD i wprowadziłą za namowa psychologa rytualy ,codzienne czytanie ksiązki i po długich tygodniach sa widoczne efekty miałam nadzieje ze ona pomysli sobie ze jej synek tez ma taki problem bo objawy identyko a ona do mnie ze po co ja jej to mówie ze jej to nie dotyczyi temat zamknełam


                          a co do ciuszków to najpierw dupe zawraca i dzwoni i potem takie lumpy daje jakby mnie nie było stac na lepsze bardzo sie zle poczułam ,co ona sobie mysli


                          a tak wogóle to kupilam dzis komplet małemu o taki


                          http://www.loonapix.com/images/32142626


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Pomocy- dajcie m pomysly na domowe sposoby na kaszel albo jesli jest to namiar na taki watek? Amlka od 30 minut kaszleo dziwo nie zbudizla sie jeszcze ale brzmi to koszmarnie

                            AMELCIA ur. 08.02.2007

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Family ale ona go wogóle nie uczy dobrego wychowanie chyba ech
                              troche cierpliwości i dyscypliny i byłoby ok zreszta jak mozna tak dziecko bic a potem tulic?on głupieje i sam nie wie co moze a co nie


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                                ja jeszcze z Mateuszem nie byłam
                                ale jesli chodzi o dentyste
                                to z tymi starszymi jeżdżę do Atrii w Chorzowie
                                Dawid pierwszy raz tam był jak miał chyba 3 latka
                                i naprawde super sie nim zajeli
                                a łukasz w tamtym roku rwał tam mleczaki
                                bo drugie zęby szły a mleczne sie trzymały
                                nawrt pozwoliła mu sobie wybrać znieczulenie
                                i ani sie obejżał już miał ząbki w chusteczce
                                W Rudzie śl też mamy Atrie ale ja z sentymentu chyba do tego chorzowa jeżdżę
                                Beti a na jakiej ulicy jest ta Atria?



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X