Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    My po spacerku, ależ dzisiaj fajnie cieplutko było.

    MoniaB dobrze,że przypomniałaś mi o szczepieniu my mamy zaległe z tamtego miesiąca, jutro muszę zadzwonić i się umówić.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość


      Iza mam nadzieje ze bedzie ok z malutkądaj znac
      a ty juz tak na TY z adminem co hehe fajnie...to pozdrów Elke
      A tak przeszliśmy na Ty
      Amelka wstała 20 minut temu , spała 3 godziny chyba te badania ją tak wykończyły
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Colorka skoro Amelka wstała przed 19 to pewnie długo spać nie pójdzie.
        Biedna wymęczona tymi wizytami u lekarzy

        Mój Julek już śpi, także zaraz za jakieś dzierganie się wezmę.

        Wiecie co, wczoraj przy myciu zębów zauważyłam,że Julek ma ubitą górną jedynkę Nie daje mi to spokoju, więc pójde z nim do dentysty niech to obejrzy.
        Najpierw zadzwonię do naszego faceta, ale nie wiem czy on przyjmuje takich maluchów. A jak nie to będę musiała poszukać jakiegoś pedodontę.

        Marti, Beti Wy już chodzicie ze swoimi synami do stomatologa ?? Jak tak,
        to może macie jakiś godnych polecenia, do których warto pójść z dzieckiem ??
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Colorka skoro Amelka wstała przed 19 to pewnie długo spać nie pójdzie.
          Biedna wymęczona tymi wizytami u lekarzy

          Mój Julek już śpi, także zaraz za jakieś dzierganie się wezmę.

          Wiecie co, wczoraj przy myciu zębów zauważyłam,że Julek ma ubitą górną jedynkę Nie daje mi to spokoju, więc pójde z nim do dentysty niech to obejrzy.
          Najpierw zadzwonię do naszego faceta, ale nie wiem czy on przyjmuje takich maluchów. A jak nie to będę musiała poszukać jakiegoś pedodontę.

          Marti, Beti Wy już chodzicie ze swoimi synami do stomatologa ?? Jak tak,
          to może macie jakiś godnych polecenia, do których warto pójść z dzieckiem ??
          Familly ja jeszcze nigdy nie byłam z Alanem u dentysty chociaż wiem,że powinnam,nie mam pojęcia czy jakiś jest w Chorzowie który umiałby zając się takim małym pacjentem.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Familly a Julek wszystkie ząbki ma zdrowe?bo widzę że u Alanka na jednym robi sie mała plamka i też muszę poszukac dentysty



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Marti z tego co wiedziałam, nie ma tam nic niepokojącego (oprócz tego uszczerbku) boję się by się ten ząb nie naruszył czy cuś żeby później nie czerniał i psuł.
              A Alanek ma tę plamkę białą czy czarną ?? Bo jesli biała to spróbuj paznokciem lekko zdrapać, jak nie zejdzie to lepiej się przejdź do dentysty.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Marti z tego co wiedziałam, nie ma tam nic niepokojącego (oprócz tego uszczerbku) boję się by się ten ząb nie naruszył czy cuś żeby później nie czerniał i psuł.
                A Alanek ma tę plamkę białą czy czarną ?? Bo jesli biała to spróbuj paznokciem lekko zdrapać, jak nie zejdzie to lepiej się przejdź do dentysty.
                brązowa,ja wiem,że to początek próchnicy,dbam o jego zęby,codziennie mu myję a on grzecznie otwiera buzię ale i tak widzę że robi się próchnica,nie wiem też czy Alan chciałby siedziec na fotelu dentystycznym



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Heloł jest tu kto? ja wlasnie do wyrka weszłam bo sie moim M, posprzeczalam.Niby mam co robic ale mi sie nie chce.Moze jak mi przejdzie to sie za kolczyki wezme a co Famili dzierga ja bede dlubac.

                  AMELCIA ur. 08.02.2007

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Czesc laski,ja na sekunde doslownie bo moj chlop kompa blokuje(sprzedaje samochod) ...
                    Czytalam jak sobie wczesniej slodzilyscie Potwierdzam ze Froszkowa to super kobitka,z poczuciem humoru,wygadana i bezposrednia
                    Tree Poldi sobie dwie gorne jedynki troche ukruszyl i tez nie wiem co robic
                    Jesli nie uda mi sie przejac lapka to zycze wszystkim milego wieczoru

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      a dziś mi moja kumpela powiedziała,że słyszała że z dzieckiem powinno się iść do dentysty jak skończy 18m-cy. ja jeszcze nie byłam
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        dotka przejmij Ty dziś kompa,niech twój Spider siedzi z Poldkiem
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Kupilam malemu szczoteczke i paste ale on kaze sbie nakladac paste i ja zjada ...
                          Wiecie co wlasnie robi moje dziecko?Je ogorki konserwowe...kolacji nie chcial ale ojcu ziemniaki smazone z talerza wyjadl a teraz te ogorasy...moze piwem je bedzie popijal?

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            A tak w ogol e to witam wszytkie co obecene- a podejrzalam ze sporo jest.

                            My z Amela bylismy jakos wwlasnie tok temu niecaly. Grunt to fajny dentysta. my mamy takiego dla dzieci. Kobitka ma podejscie i mala usiadla na fotelu otworzyla buzie bez placzu. A potem dostała cukierka...bez cukru

                            AMELCIA ur. 08.02.2007

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                              A tak w ogol e to witam wszytkie co obecene- a podejrzalam ze sporo jest.
                              hey Dominika
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Czesc Dominika
                                Kurcze suwaczek chyba sie spieszy bo Poldi za 3 dni bedzie mial 18 m-cy...
                                Ja juz spadam dziewczyny,pa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X