Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hey majek
    wiesz jak moja córa się rozkręciła z gadaniem? tak od miesiąca powtarza wszystko co mówię,kiedy byłyśmy na basenie to się jej pytam "co było na basenie? a ona mówi: łoda(woda), pa(pan- stary chłop który się tylko moczył w baseniku) kółka(koło do pływania), piłka, eła(ewa- siostra mojego męża)
    Ale o mamusi już nie pamięta,że była?
    ost.do mojej mamy mówi "ide do mamy" codziennie mnie zaskakuje,wczoraj powiedziała pierwszy raz "mamusia" ale sie wzruszyłam.
    A twoja Majka tez już coś mowi?
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      A u nas dzisiaj powiewa wiatr, a mnie strasznie boli głowa chwilami nawet jest mi przez to niedobrze

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
        Dziewczyny czy Wy wierzycie w duchy?
        ja wierzę
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Pytam bo ja wczoraj miałam w nocy stracha.Położyłam sie spac,była przed godziną 24.Leże sobie,już prawie usypiam a tu nagle sama lampka nocna sie oświeciła- a uwierzcie że trzeba dośc mocno pokręcic takim pokrętłem żeby sie oświeciła.Myślałam,że zawału dostane i nawet słyszałam to kręcenie jak sie ją oświeca.A za chwilę Tekila zaczęła wyc. obudziłam męża i nie umiałam zasnąc tak strasznie sie bałam.Pierwszy raz takie coś mi sie zdarzyło.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
            dziewczyny mam prośbę
            biorę udział w konkursie i prosze o głosik
            czyli o mejla o treści Tort_01 na adres kasia@pieluszkarnia.pl

            http://forum.pieluszkarnia.pl/viewtopic.php?f=28&t=345
            majek to co mam wysłać z mojego maila na ten mail treść tort_01??czy wchodzic na stronke?
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
              Pytam bo ja wczoraj miałam w nocy stracha.Położyłam sie spac,była przed godziną 24.Leże sobie,już prawie usypiam a tu nagle sama lampka nocna sie oświeciła- a uwierzcie że trzeba dośc mocno pokręcic takim pokrętłem żeby sie oświeciła.Myślałam,że zawału dostane i nawet słyszałam to kręcenie jak sie ją oświeca.A za chwilę Tekila zaczęła wyc. obudziłam męża i nie umiałam zasnąc tak strasznie sie bałam.Pierwszy raz takie coś mi sie zdarzyło.
              O matko, ja to bym miała gacie pełne

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                Pytam bo ja wczoraj miałam w nocy stracha.Położyłam sie spac,była przed godziną 24.Leże sobie,już prawie usypiam a tu nagle sama lampka nocna sie oświeciła- a uwierzcie że trzeba dośc mocno pokręcic takim pokrętłem żeby sie oświeciła.Myślałam,że zawału dostane i nawet słyszałam to kręcenie jak sie ją oświeca.A za chwilę Tekila zaczęła wyc. obudziłam męża i nie umiałam zasnąc tak strasznie sie bałam.Pierwszy raz takie coś mi sie zdarzyło.

                marti
                wg,. mnie duszę sa wśród nas cały czas,ale z tego co czytałam itd.to najczęściej ok.2nad ranem się moga pojawić,ale reguły na to nie ma.
                odmów "wieczny odpoczynek" i może sobie pójdzie
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                  hey majek
                  wiesz jak moja córa się rozkręciła z gadaniem? tak od miesiąca powtarza wszystko co mówię,kiedy byłyśmy na basenie to się jej pytam "co było na basenie? a ona mówi: łoda(woda), pa(pan- stary chłop który się tylko moczył w baseniku) kółka(koło do pływania), piłka, eła(ewa- siostra mojego męża)
                  Ale o mamusi już nie pamięta,że była?
                  ost.do mojej mamy mówi "ide do mamy" codziennie mnie zaskakuje,wczoraj powiedziała pierwszy raz "mamusia" ale sie wzruszyłam.
                  A twoja Majka tez już coś mowi?
                  To super gada, moja mamusia jeszcze nie powiedziała ale za to mamunia też się wzruszyłam
                  a wczoraj czyta książkę z ptaszkami i leci do mnie i krzyczy "tukan" i fakt na obrazku był tukan-tatus ją tak szkoli.
                  A tak z ostatnich rewelacji to zdania nawet 3 a nawet 5 wyrazowe, np. tam nie ma Juli, Maja oć am
                  ale najlepsze jest : ałaja boli (krzyczy tak jak ją Julka z pokoju wygania i cwaniara oszukuje ze tamta ją bije i rzuca sie na podłoge i krzyczy, ale już wiem ze to sciemniarka)


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                    majek to co mam wysłać z mojego maila na ten mail treść tort_01??czy wchodzic na stronke?
                    wysłać mejla ze swojego
                    a na stronkę możesz wejść i zobaczyć mój tort (czyli nr1 ale jest drugi)


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Mamamkarolka ja miałam pełne gacie



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Majajula zaraz wyślę meila



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Marti no to nieźle też bym nie mogła spać
                          ale ja tez miałam takie przygody jak mieszkałm u teściowej i spałm w pokoju w którym umarł jej mąż
                          zamykał i otwierał mi szafę, a raz nawet zatrzasneły mi się drzw i nie mogłam ich otworzyć a Julka płakła a ja do niej nie mogłam wejść straszne to było
                          ale poszłam pare razy na cmentarz na grób zapaliłam siwczkę i sie odczepił ode mnie


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                            Marti no to nieźle też bym nie mogła spać
                            ale ja tez miałam takie przygody jak mieszkałm u teściowej i spałm w pokoju w którym umarł jej mąż
                            zamykał i otwierał mi szafę, a raz nawet zatrzasneły mi się drzw i nie mogłam ich otworzyć a Julka płakła a ja do niej nie mogłam wejść straszne to było
                            ale poszłam pare razy na cmentarz na grób zapaliłam siwczkę i sie odczepił ode mnie
                            a miałaś dobre relacje z teściem?



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                              a miałaś dobre relacje z teściem?
                              umarł jak zaczełam się spotykać się z moim przyszłym mężem
                              widziałm go 3 razy a więc go raczej nie znałam


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                a wiecie z tym konkursem pieluszkowo - tortowym tylko 2 zdjęcia biora udział w konkursie i są 2 nagrody


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X