Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Zaraz uciekam,wszystko o czym pisalyscie daje mi do myslenia..Ja jestem alergikiem ,,pylkowym,,.Boje sie pomyslec ze Danio tez bedzie alergikiem..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      Anna a na jakiej podstawie mówili, że to zapalenie płuc? coś było nie tak osłuchowo? chociaż słyszałam ostatnio, że dziecko może być osłuchowo czyste, a mieć zapalenie płuc, ale takie coś wtedy się rentgenem wykrywa i wtedy w razie czego leczy, a nie na chybił trafił antybiotykami wali.
      Własnie osłuchowo było nie tak.Dopiero potem wyszlo że to była reakcja na alergen a nie zapalenie pluc.


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez sikornik
        za długo annase, ja bym zapisała Małego do pulmunologa
        wiem sikorek,nie cierpie chodzic do lekarzy..ale to chyba koniecznosc dla Dania.W przyszlym tygodniu ustale termin wizyty.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Ja tez spadam bo muszę moim rozrabiakom właczyc jakąś baje na kompie bo mi dom rozniosą


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            kolorka to super ze wyniki OK.

            AMELCIA ur. 08.02.2007

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Anna to kiepską miałaś sytuację z córeczką. skoro tyle antybiotyków nie działało, to lekarze chyba mogli wcześniej pomysleć, że to nie jest zwykła choroba
              Joasia poszła spać, a ja się za pranie zabrałam. u Was też się tyyyyyyyyyyyyyle tego prania zbiera? w weekend cały worek opróżniłam, a dzisiaj już się nie chciał zamknąć....

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                czesc Madzia- u mnie tak samo, ledwo kosz oproznie i poprasuje a juz znow cala sterta A teraz jak Amela w przedszkolu to jeszcze wiecej.
                lece odkurzac bo niedlugo do pracy a po drodze musze o sklep zachaczyc -po powrocie robie sernik. Wczoraj wieczorem serek zrobilam a dzis bede konczyc. mniamn

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  no i Asia się obudziła. do tego w złym nastroju

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    My już po spacerku i obiadku. Mały śpi a ja piję kawkę

                    Color świetna wiadomość że mała ma dobre wyniki badań.

                    Wszystkim choruszkom życzę duuuuuuuużo zdrówka

                    Magda u mnie też tyle prania ciągle jest a ja nie wiem skąd

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      witam Panie w piekny dzień
                      Czekam kiedy moja Niunia zaśnie,coś ostatnio jej to ciężko wychodzi..Julek Familki juz dawno zasną,tylko moja coś leci w gumki
                      Doczytałam wczorajsze "crazy" i Treeszkova z tym,że Julek- szatan grubo przesadza. grzeczny chłopczyk i naprawdę jest ok,tylko moja jest z tych "delikatuśnych" dziewczynek


                      Miłego dnia
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        aha kurcze dla mnie to forum regionalne to bez sensu
                        Przecież po to jest np.takie crazy mums,ale inne ogólne wątki na którym piszemy i się poznajemy,a jak jestem ciekawa gdzie która mieszka to patrzę w profilu(jeśli podała taką inf.)albo ją pytam.
                        z małopolski nie ma nikogo a nawet jak się ktoś pojawi,to tylko ja mam z jedna osobą pisać?? bo z moich okolic?
                        ja jestem wierna crazy mums
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witam mamusie,
                          pogoda u mnie bardzo ładna,rano przyjechała koleżanka i wypiłyśmy kawkę i nietylko-ale mam słabą głowę przed chwilką byłam po Alanka w przedszkolu a teraz siedze i piję kolejną kawę.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            własnie patrzę ile nowych wątków powstało
                            Asia już spać nie chce, więc siedziałysmy w kuchni. już prawie zrobiłam klopsiki na kolejne dni, ale Asia orła wywinęła i trzeba było ją trochę ukochać
                            jakoś szybko mi dzisiaj dzień mija. dopiero co jadłyśmy śniadanie, a zaraz będę obiad podawać. dzisiaj Asia będzie jadła pierwszy raz "dorosłą" zupę. tzn rosół gotowany na indyku, ale beż żadnych kostek rosołowych. mam nadzieję, że jej będzie smakował i nie wywoła żadnych sensacji żołądkowych.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Witam kobitki,muse doczytac coscie od wczoraj napisaly bo nie w temacie jestem.U nas wczoraj zadyma byla mala przez tesciowa,oni sie z moim M potrafia tak poklocic ze czlowiek nadziwic sie nie moze,za pol godziny jest zgoda...wieczorelm jeszcze jakiegos smsa mu napisala i zaczal swoje nerwy na mnie cwiczyc.Wkurzylam sie,dzis pogadam ze szwagierka ,wlasnie na nia czekam,nie wyobrazam sobie swiat ( w zeszlym roku tesciowa takie cyrki robila ze sie wszyscy obrazali i klocili),jak chce mamusie miec na miejscu to niech ja u siebie bawi przez czas pobytu,moja gorna granica wytrzymalosci pod jedym dachem wynosi tydzien...Poza tym myslalam juz zeby na swieta gdzies pojechac za granice,gdzie nie bedzie sie tak swobodnie czula,znacie jakies fajne miejsce?Myslalam o weekendzie swiatecznym w Skandynawii ale ceny sa zabojcze...

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Ja chwilę temu omal ze schodów nie spadłam, popadało u nas i zrobiły się strasznie śliskie. W ostatniej chwili poręczy się chwyciłam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X