Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    Majajula a Twój mąż sie Ciebie nie pyta jak on wygląda?bo mój często i lubi sie przygladac sobie w lustrze.
    on uzywa lustra tylko do golenia i nigdy nie zadał pytania jak wyglada


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej dziewczyny. Co tam w temacie? bo jakoś czytam i doczytać nie mogę. Gotuje właśnie obiad a Paula śpi. Wczoraj zasnęła o wpół pierwszej w nocy i o wpół jedenastej ją budziłam. Kurcze muszę ją przestawić żeby o dziesiątej zasypiała, bo tak dalej byc nie może
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        U nas pada deszcz
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          HEJ,
          a co tu się dzieję z forum jakieś nowe działy i w ogóle.Pochwalę się Wam ,że będę adminem całego działu Twoje dziecko
          Jutro wyniki Amelki aż nie mogę się doczekać....

          To do wieczorka )
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
            Hej dziewczyny. Co tam w temacie? bo jakoś czytam i doczytać nie mogę. Gotuje właśnie obiad a Paula śpi. Wczoraj zasnęła o wpół pierwszej w nocy i o wpół jedenastej ją budziłam. Kurcze muszę ją przestawić żeby o dziesiątej zasypiała, bo tak dalej byc nie może
            Anik budź Paulę np.o ósmej rano to wieczorem Ci szybko będzie chodziła spac.Najlepszy sen u dziecka jest do godziny 24-tak gdzieś wyczytałam-że wtedy najlepiej odpoczywa a ona codziennie chodzi Ci tak późno spac?



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Cześć
              My przed południem byliśmy na spacerku ale chłodno było jak diabli, a teraz zrobiło się jeszcze gorzej i na dodatek wieje wiatr a zapowiadali lepszą pogodę
              Moje dziecko już się wyspało a ja troszkę z nim
              Nusiak fajne butki
              Anik a ja wczoraj wieczorem narzekałam jak mój Karolek usnął "dopiero" o 21.30

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                Anik budź Paulę np.o ósmej rano to wieczorem Ci szybko będzie chodziła spac.Najlepszy sen u dziecka jest od godziny 22-tak gdzieś wyczytałam-że wtedy najlepiej odpoczywa a ona codziennie chodzi Ci tak późno spac?
                Od ostatnich trzech dni bryka tak długo, zawsze już do jedenastej spała, a teraz 24 koło pierwszej dopiero zasypia
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Color gratulacje

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                    Cześć
                    My przed południem byliśmy na spacerku ale chłodno było jak diabli, a teraz zrobiło się jeszcze gorzej i na dodatek wieje wiatr a zapowiadali lepszą pogodę
                    Moje dziecko już się wyspało a ja troszkę z nim
                    Nusiak fajne butki
                    Anik a ja wczoraj wieczorem narzekałam jak mój Karolek usnął "dopiero" o 21.30
                    No takim to dobrze
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                      HEJ,
                      a co tu się dzieję z forum jakieś nowe działy i w ogóle.Pochwalę się Wam ,że będę adminem całego działu Twoje dziecko
                      Jutro wyniki Amelki aż nie mogę się doczekać....

                      To do wieczorka )
                      Gratulacje nasz Adminie-a zapłacą Ci coś za to?ja uważam że powinni-w końcu poświęcasz swój czas na robienie porządków



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej laski
                        Dzis nie jest moj dzien...wichura u nas okropna,stoje w kuchni i gotuje obiad a tu widze swoje pranie latajace po ogrodzie...maly spal rano dluzej wiec teraz padl i pewnie pojdzie spac wieczorem ok.polnocy rachunek za komorke dostalam...Na jutro "zaprosila sie "szwagierka a ja jakos nie chce nikogo ogladac...w ogole jakas taka ospala chodze,nie wiem czy to ta pogod,pora roku czy sie juz po prostu starzeje

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                          Hej laski
                          Dzis nie jest moj dzien...wichura u nas okropna,stoje w kuchni i gotuje obiad a tu widze swoje pranie latajace po ogrodzie...maly spal rano dluzej wiec teraz padl i pewnie pojdzie spac wieczorem ok.polnocy rachunek za komorke dostalam...Na jutro "zaprosila sie "szwagierka a ja jakos nie chce nikogo ogladac...w ogole jakas taka ospala chodze,nie wiem czy to ta pogod,pora roku czy sie juz po prostu starzeje
                          Dotka to przez pogodę sie tak czujesz,ja sie dziś czuję jak staruszka,na nic nie mam siły i energii.Są dni,że góry mogę przenosic tak energia mnie rozpiera a dziś mam Dzień Lenia.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Dotka a ile Ty masz lat?piszesz że sie starzejesz



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Marti 28
                              Masz racje ,to pewnie ta pogoda.Widze ze nowy dzial nam na F dolozyli,fajnie ze cos sie zmienia.
                              Dziewczyny powiedzcie kiedy dziecko musi przestac pic mleko z butli?Moj jak jestesmy w domu pije wode z normalnego kubka,na sapcere ma niekapek ale poranne i wiecorne mleko tylko z butelki.Nie jest to niedobre dla zebow?Poza tym on ma teraz prawie 18 m-cy i 2 latka z butelka sobie nie wyobrazam...

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                                Marti 28
                                Masz racje ,to pewnie ta pogoda.Widze ze nowy dzial nam na F dolozyli,fajnie ze cos sie zmienia.
                                Dziewczyny powiedzcie kiedy dziecko musi przestac pic mleko z butli?Moj jak jestesmy w domu pije wode z normalnego kubka,na sapcere ma niekapek ale poranne i wiecorne mleko tylko z butelki.Nie jest to niedobre dla zebow?Poza tym on ma teraz prawie 18 m-cy i 2 latka z butelka sobie nie wyobrazam...
                                Alan przestał pic z butelki jak miał roczek,wtedy wprowadziłam kubek niekapek.Koleżanki syn za to przestał pic wieczorną butle jak miał 2,5 roku.Myślę,że możesz spróbowac nakłonic Poldka żeby zaczoł pic z kubeczka ale będzie ciężko.Dla ząbków jest pewnie szkodliwe ale nie tak szkodliwe jakby ssał cały czas smoczka.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X