Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hello Laski

    a my właśnie z Tree obalamy winko z francji
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
      hello Laski

      a my właśnie z Tree obalamy winko z francji

      hellojak po blizszym poznaniu?fajnie ze sie spotkałyscie ja do wszystkich mam dalekojak dzieci?


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
        hellojak po blizszym poznaniu?fajnie ze sie spotkałyscie ja do wszystkich mam dalekojak dzieci?
        no tak też mam Damianka (najmłodszy) aa gdzie TY mieszkasz że masz tak daleko?






        http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          hello Laski

          a my właśnie z Tree obalamy winko z francji
          Dziewczyny i jak wrażenie po spotkaniu na żywo to chyba jak randka w ciemno hehe






          http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            no dziewczyny chyba w kime poszły z winkiem bo nie pisza

            Stefka ja z lubuskiego z Gubina granicznego


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
              no dziewczyny chyba w kime poszły z winkiem bo nie pisza

              Stefka ja z lubuskiego z Gubina granicznego
              no to faktycznie daleko a w jakim wieku masz dzieci?






              http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                no dziewczyny chyba w kime poszły z winkiem bo nie pisza
                No super,nagadac się nie możemy
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej dziewczyny , a my już nie spimy ja zrobilam sobie kawke wyslalam Nadie do przedszkola, Adi zostal w domu bo znowu wczoraj goraczkowal i narzeka ze go gardelko boli- cos ostatnio niechce mi chodzic do tego przedszkola musze sie wziasc dzis w koncu za sprzatanie bo po tym weselu siorki odsypialam dwa dni heh i jeszcze goscie byli wiec syf w domu jak talala hehe aaaa tak mi sie nie chce na dworze zimno pada szarowa






                  http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej
                    a ja myślałam że się dzisiaj do pracy spóźnie. MArysia jak na złosć nie chciała się obudzić. później jak ona jadła ja ją ubierałam. później szybko do tesciowej ją zaprowadzić. nawet kanapki do pracy nie zdażyłam sobie zrobić , musiałam jeszcze do sklepu iść, kurczę nie wyrabiam się!




                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Steffka widzę że masz 3 dzieci i różnica wieku między nimi nie jest duża, ciężko jest? tak pytam Bo zastanawiam się nad 2 dzieckiem ale się boję




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hmmm czy jest trudno szczerze to nie widze roznicy miedzy dwojka a trojka no chyba ze finansowa hehe narazie to tak biezpiecznmie moge wypowiedziec sie jak to wyglada jak sie ma dwojke dzieciakow rok po rok

                        Adrianke mial 16 m-c jak urodzila sie Nadia i tak naprawde dopiero zaczynał dobrze chodzić mówił bardzo mało był jeszcze takim maluszkiem rozpieszczonym przez mamusie spał z nami w łóżeczku no i jak pojawiła się Nadia początkowo trudno było nam sie dograć on szedł spac ona wstawała on konczyl plakac ona zaczynała.. ale naszczescie po jakims czasie udało nam sie wszytsko tak ze soba dograc że chodzili spac o jednej porze jedli w tym samym czasie bawili sie razem w swoim pokoju, nasz mały Adrianek szybko wyrósł na dużego braciszka w ciagu m-c oduczyl sie spania z nami w łożeczku sikania do pampersow picia z butelki i nawet w wozku nie chciał jezdzic .. Nadia z kolei szybko uczyla sie od swojego brata i chciała wszytsko to co on .. teraz wyglada to tak ze chodza razem do przedszkola ranowstaja pomagaja sobie wzajemnie w ubieraniu sie w jedzeniu sa bardzo samodzielni w domu bawia sie razem - wiadomo kloca sie czasem ale sa bardzo ze soba zzyci kiedy nie ma dluzszej chwili Nadi Adi ciagle sie wypytuje kiedy przyjdzie aa kiedy rozrabiaja i dostaja kare jeden drugie broni hehe to takie slodkie jak Adi powie mamo obiecuje Ci że Niunia bedzie grzeczna albo jak Nadia zawolala mamusia Adi nie chcial tego zrobic heh teraz w domu pojawilo sie 3 dziecko oboje sa bardzo opiekuńczy starszy zachwouje się troszke jakby do domu przyszło małe jajeczko boi sie go dotykac jak chce poglaskac albo posiedziec kolo Damianka najpierw przyjdzie i zapyta Nadia z kolei to mala opiekunka niczego sie nie boi hehe na raczkach chce nosic karmic swoim cycusiem - odpukac do tej pory nie byli o siebie zazdrosni i mam nadzieje ze tak zostanie

                        w domu przy takiej gromadce chwila ciszy to chwila święta i zazwyczaj jest miedzy 12 a 14 jak dzieci spia hehe

                        Nie żałuje że w moim życiu pojawila sie taka gromadka wiem że dla nich to jest lepsze nie są małymi rozpieszczuchami ze smoczkiem w buzi i przy sukienusi mamusi potrafia sie soba zaopiekowac chcociaz tak naprawde to takie malenstwa hehe w przyszlosci az sie boje jak pojawia sie wieczorne rozmowy i sekrety przed rodzicami hhe






                        http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Dzien dobrymimo ze wstałam o 6 to nadal w pizamie ganiam mały niedawno wstał i wcina sniadanko a ja kawke sączę ,zaraz sie biore za sprzatanko

                          u nas -2 st jest zimno ale ma sie ocieplic więc mam nadzieję ze ok 11 wyjde na miasto w poszukiwaniu czapy dla niunka

                          dzis dzwoniłam do rzchodni i okazało się ze laboratorium otwarte dzis od 10 nie wiem czemu przecież mały na bank na czco nie będzie ,trudno jutro pojedziemy najwyzej

                          Iza napisz jak mała zniosął kłucie i wogóle

                          Monia ja mam różnicę 8 lat ,wczesniej nie chciałam ,choc teraz widze ze lepiej jak dzicko ma towarzystwo ,Sylwia była sama,ale poradziłabys sobie na pewno

                          Miłego dnia zyczę wszystkim crejzolkom!!!


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej,
                            już po pobraniu krwi.A jednak pobierali z żyły ,Amelka płakała ale na widok lizaka uśmiech był od ucha do ucha
                            Dziś po 16 wyniki
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hej Iza
                              a co Amelka chora?




                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej z rana
                                my juz na nogach
                                julka wstała lewą noga i od rana pyskuje
                                mała ma kaszel i marudzi ale nie ma gorączki to może nie będę szła do lekarza, poczekam jeszcze dam jej deflegmin i zobaczymy

                                Colorka to Ameśka dzielna ważne że macie kłucie za sobą


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X