Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez oli1980 Pokaż wiadomość
    Moje bliźniaczki dzisiaj mają gorszy dzień nie chcą spać A starsza córka już od rana w zerówce. tak uwielbia chodzić do zerówki, że wstaje już o 5-ej i mnie budzi, żebym czasem nie zaspała ))
    Może pogoda swoje robi co?
    O 5 rano powiadasz? Chyba w przyszłości nie będzie miała problemu z wczesnym wstawianiem
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Izunia śmieszne i żenujące, ja 5 lat nie szukałam pracy, może teraz taki trend a ja zacofana i się nie znam.... jutro też mam rozmowę i podobno mam poświęcić 2 godziny, więc na mur beton będzie ankieta - zastanawiam się czy w ogóle iść, w czwartek decydujące starcie - rozmowa dla mnie bardzo ważna -firma fajna

      Ja też z Julkiem lubię spać, przytulać tego dziubaska zwłaszcza, że przez 2,5 roku nie pozwalał się przytulać a teraz chętny no ale pomimo, że mamy też spore łóżko to niewygodnie, bo on zajmuje 1/2 łóżka a ja z Danielem na drugiej połówce
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Moja Wanessa tak już ma, że nawet w weekend się budzi i do zerówki chce iść. Podejrzewam, że do szkoły tak prędko jej nie będzie, gdy zaczną się stopnie ))

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
          Izunia śmieszne i żenujące, ja 5 lat nie szukałam pracy, może teraz taki trend a ja zacofana i się nie znam.... jutro też mam rozmowę i podobno mam poświęcić 2 godziny, więc na mur beton będzie ankieta - zastanawiam się czy w ogóle iść, w czwartek decydujące starcie - rozmowa dla mnie bardzo ważna -firma fajna

          Ja też z Julkiem lubię spać, przytulać tego dziubaska zwłaszcza, że przez 2,5 roku nie pozwalał się przytulać a teraz chętny no ale pomimo, że mamy też spore łóżko to niewygodnie, bo on zajmuje 1/2 łóżka a ja z Danielem na drugiej połówce
          Ja myślałam że takie maluchy to się ułożą i będą spać całą noc heh a Amelka po całym łóżku wędruje

          A swoją drogą to te ankiety przypominają losowanie...kogo wylosują ten będzie
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Niestety teraz pracodawcy wykorzystują kryzys i bawią się w ankiety myśląc że ludzie nie mają co robić tylko bawić się w zgadywanki Niestety czują się lepsi bo dają nam dać zarobić na chleb. Paranoja!!!

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hej kobiety
              Ja dzis pospałam do 8 mała jak nigdy nie obudział się na dźwiek mężowego budzika. My juz po sniadanku, tylko mój majek ma chrype okrutną, psiukam jej tantum zobaczymy co dalej...
              Sikorka fajnie ze wychodzicie z szpitala
              Izabella te kasting sa straszne ja w piatek tez na takim byłam po 3 pytaniu wyszłam bo jak dla mnie strata czasu - facet raczej szukał pomocy domowej a niżeli sekretarki bo pytanie dotyczyło kawy na ile sposobów umie ją parzyć -paranoja

              Colorka to widze połamana jesteś, ja dlatego dzieci do swoich łóżek powyrzucałam


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Apropos spania z dziećmi w łóżku. Moja starsza córka to istny wiatrak, jak z nią śpię to mam same siniaki bo tak kopie i się wierci. Za to malutka jak ze mną śpi to też potrafi nieźle namieszać...ostatnio się tak kręciła że wylądowała głową pod kołdrą oczywiście o 180 stopni się obróciła. hhaha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez oli1980 Pokaż wiadomość
                  Niestety teraz pracodawcy wykorzystują kryzys i bawią się w ankiety myśląc że ludzie nie mają co robić tylko bawić się w zgadywanki Niestety czują się lepsi bo dają nam dać zarobić na chleb. Paranoja!!!
                  niestety też tak zaczynam myśleć i jest to naprawdę smutne, niedługo zacznę się czuć jak królik doświadczalny, no ale i takie castingi powodują, że z biegiem czasu będę czuć się pewniej na tych rozmowach/kastingach.....

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  hej kobiety
                  Ja dzis pospałam do 8 mała jak nigdy nie obudział się na dźwiek mężowego budzika. My juz po sniadanku, tylko mój majek ma chrype okrutną, psiukam jej tantum zobaczymy co dalej...
                  Sikorka fajnie ze wychodzicie z szpitala
                  Izabella te kasting sa straszne ja w piatek tez na takim byłam po 3 pytaniu wyszłam bo jak dla mnie strata czasu - facet raczej szukał pomocy domowej a niżeli sekretarki bo pytanie dotyczyło kawy na ile sposobów umie ją parzyć -paranoja
                  Majek to też miałaś niezły kasting, a to że wyszłaś po 3 pytaniu świadczy tylko o tym, że znasz swoją wartość, a ten buc niech sobie ekspres do kawy kupi -baran jeden, nie no porażka jestem załamana.....
                  i chyba jutro jednak nie wybiorę się na tą rozmowę.....potem będą czytać te ankiety i umierać ze śmiechu...takie to będzie zabawne... szok!

                  ciekawe jak sikorek z Jonatankiem?
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    dzieńdobry u nas strasznie mroźno jets lae już niepada i sloneczko wyszło Z Cypulem zaliczyliśmy już mały spacerek i popłaciliśmy rachunki oj sporo tego było...





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Majek powiedz mi jak ty dopierasz rzeczy w tych orzeszkach, moczyszwcześniej??





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Iza a najlepsze że musiałam Majkę z obcą baba zostawić. I kurcze szlag mnie trafia jak widzę te laski wypindzone w miniówka co sie łaszą do tych z*****ów.
                        dlatego olałam sobie wszystkie stanowiska sekretarek i asystentek nigdy więcej.
                        tylko banki i marketingowe branże
                        a w ten piatek ide na rozmowę do DR ERIS kurcze tak mi zalezy bo to rzut beretem 20 min piechotka a po drodze 3 przedszkola i 2 żłobki
                        a i praca w branzy marketingowej


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Najgorsze jest to,że takie ankiety niewiele mówią o nas więc po co im takie bzdury???? Wydaje mi się, że człowiek reprezentuje sobą wszelakie wartości a nie testy!!! dlaczego pracodawcy takie metody stosują? Może w ten sposób chcą pokazać że są trandy?

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                            Majek powiedz mi jak ty dopierasz rzeczy w tych orzeszkach, moczyszwcześniej??
                            Kruszynka w jakich orzeszkach bo kurcze nie czaję


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Sikora to super ze już w domku
                              a jak diagnoza co dokładnie jest Jonkowi???
                              no i gratuluje pracy


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                                Iza a najlepsze że musiałam Majkę z obcą baba zostawić. I kurcze szlag mnie trafia jak widzę te laski wypindzone w miniówka co sie łaszą do tych z*****ów.
                                dlatego olałam sobie wszystkie stanowiska sekretarek i asystentek nigdy więcej.
                                tylko banki i marketingowe branże
                                a w ten piatek ide na rozmowę do DR ERIS kurcze tak mi zalezy bo to rzut beretem 20 min piechotka a po drodze 3 przedszkola i 2 żłobki
                                a i praca w branzy marketingowej
                                o no to trzymam kciuki kochana, wiem gdzie to jest i wiem, że odległość to podstawa!!!!!! mnie też zależy na czwartkowej rozmowie z kolei )))

                                a te wypindzione lalki niech się lansują w miniówkach....a pracodawca poślini się na taką a potem zorientuje się, że ma pusto w głowie a praca stoi i czeka nie wiem na co?
                                ach...to sobie napisałam
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X