Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    Dzień dobry
    My dziś (wszyscy) wstaliśmy o 9.30 co jest po prostu fajne , bo w końcu czuję się wyspana
    O 13 idę na spacerek , gdyż pogoda cudowna!!

    Udanej niedzieli jahmajka , anik12,tree, kiya,olcia,izabelka22,martyna,sikornik,
    sileczek,nusiakova,pieczulka,miss,melchior,majajul a, mamakarolka,anna31,beti313,dominika81,edysob,jaros zka80,madzia,

    jak o któreś zapomniałam wybaczcie
    Dzięki Izuś, Wam też życzę udanej i spacerowej niedzieli
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Ależ tu pustki....wróciłyśmy ze spaceru gdyż pogoda się popsuła i pada deszcz
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
        Hej u nas zimno i deszczowo , wiec siedzimy w domku . Od wczoraj mamy pecha najpierw zepsuła nam sie terma i wybuchala przy kazdym wlaczeniu gazu , musielismy zamknac zawor gazu i do jutra jestesmy skazani na zimna wode (JUTRO PRZYJDZIE FACHOWIEC ) ,rano nie moglismy wyjsc z domu ,bo zaciął sie klucz w drzwiach maz musiał skakac z balkonu na podworko dobrze ze to parter i od drugiej strony cos naprawial , a gdy chciał jechac po nowy zamek do drzwi to AUTO ODMOWIŁO POSŁUSZEŃSTWA I NIE ZAPALIŁO akumulator sie rozładował poprostu jakas masakra ...... wiec nie nudzimy sie i cały czas sie cos dzieje , ale mam nadzieje ze to koniec i zła passa odejdzie .
        To naprawdę masz niedzielę pełną wrażeń, szkoda tylko że nie pozytywnych
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
          Hej u nas zimno i deszczowo , wiec siedzimy w domku . Od wczoraj mamy pecha najpierw zepsuła nam sie terma i wybuchala przy kazdym wlaczeniu gazu , musielismy zamknac zawor gazu i do jutra jestesmy skazani na zimna wode (JUTRO PRZYJDZIE FACHOWIEC ) ,rano nie moglismy wyjsc z domu ,bo zaciął sie klucz w drzwiach maz musiał skakac z balkonu na podworko dobrze ze to parter i od drugiej strony cos naprawial , a gdy chciał jechac po nowy zamek do drzwi to AUTO ODMOWIŁO POSŁUSZEŃSTWA I NIE ZAPALIŁO akumulator sie rozładował poprostu jakas masakra ...... wiec nie nudzimy sie i cały czas sie cos dzieje , ale mam nadzieje ze to koniec i zła passa odejdzie .
          melchior to faktycznie masz "rozrywkowy" dzień.Oby się już do końca dnia nic nie wydarzyło.

          Iza dzięki i ja Wam wszystkim życzę miłej niedzieli.

          My po obiadku teraz czekamy aż młody wstanie i na spacerek
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Colorka dzięki
            ja także życzę wszystkim dziewczynom miłej końcówki niedzieli.
            Melchior mam nadzieję, że już żadnen pech Was nie spotka!
            dzisiaj sobie trochę pospaliśmy, najpierw do 8, mleczko, małe przytulanki z Asią i znowu spanko do 12
            musiałam się dzisiaj trochę pouczyć. pierwszy raz wykorzystałam fakt, że mam małe dziecko i przepisałam się po wcześniejszej grupy na laborki, żeby szybciej skończyć (terminowo i godzinowo). jutro już mam z tego drugie zajęcia, jeszcze 5 i koniec

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              cześć Dziewczyny





              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                ja od samego rana z małym, mąż w szpitalu u ojca siedzi od rana, mam już wszystkiego dość...





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Cześć
                  Ja dzisiaj cały dzień sama z małym w domku jestem bo mój mężuś w pracy.
                  U nas do południa padało a później się wypogodziło więc zaliczyliśmy fajny spacerek

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    u nas wszystko bylo by oki, niemarudziłabym że tak sama jakby nam sie normalnie układało... a o to ostatnio ciężko





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                      u nas wszystko bylo by oki, niemarudziłabym że tak sama jakby nam sie normalnie układało... a o to ostatnio ciężko
                      U nas też czasem są trudne dni ale cóż wszystko trzeba przeżyć, my kobiety jesteśmy silne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        wiem, tyle tylko że u nas jest fatalnie już z kilka miesięcy, już niewiem co robić... już niepamiętam kiedy się przytulaliśmy, normalni rozmawialiśmy... szkoda mi mojego synka...





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          a ja od rana w kartonach .matko boska
                          ,teraz ma chwile przerwy,musimy dzisiaj oproznic kuchnie bo jutro meble wywozimy do mojej mamy i dziadków
                          kartony normlanie w calym pokoju juz stoja jeden na drugim hahahaha

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                            a ja od rana w kartonach .matko boska
                            ,teraz ma chwile przerwy,musimy dzisiaj oproznic kuchnie bo jutro meble wywozimy do mojej mamy i dziadków
                            kartony normlanie w calym pokoju juz stoja jeden na drugim hahahaha
                            też bym tak chciała, my ostro walczymy o przydzial mieszkania- we wtorek będziemy znali "werdykt"





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                              też bym tak chciała, my ostro walczymy o przydzial mieszkania- we wtorek będziemy znali "werdykt"
                              to juz nasza 4 przeprowadzka,miejmy nadzieje ze narazie ostatnia,przez najblizesz 5 lat nie chce slyszec o przeprowadzce

                              Uwierz mi ze nie ma czego zazdrościć,to pakowanie i 12 lat do kartonów wcale nie jest fajne

                              Ale nowe mieszkanie juz tak hahahahaaha

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                ja mieszkam z teściem i jak niedostanę tego mieszkania to chyba oszaleję





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X