Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    No a wiesz potem wiązanie tych kłaczorów przed każdym spacerem i
    ubieranie psa w jakiś skafander to ja dziękuję. Już ubranie Julki to jest
    wyczyn w zimie a jeszcze psa bym miała tak odziewać, to ja dziękuję
    Ale spoko, że jest taki kundel w domu


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      a Ty związujesz włosy swojemu pieskowi? czy ma takie niezachaczające o ziemię? właśnie słyszałam opowieści o jednym Yorku złotym medaliście , który wyglądał jak namiot (kilometrowe włosy) i na codzień chodził w papilotach, a tylko na konkursy i rozmnażanie mu te papiloty ściagali. podobno był wtedy bardzo szczęśliwy, bo chyba wiedział co go czeka haha.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Nie mój psiak jest krótko ostrzyżony ale nie ogolony.
        Zaraz zapodam CI fotę


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          [IMG]http://************************/images/c94a932e280c.jpg[/IMG]


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Nusiak fajny piesek to dziewczynka czy chłopiec?
            te teściowej też mają mniej więcej takie włosy, czasem krótsze. ona ma jedną dzewczynkę i dwóch chłopców (synków). jeden niestety ma krótszą nóżkę, już od urodzenia- taka wada. zdjęć nie mam kiedyś miałam z tą suczką, ale m. stawiał jakiś czas temu system od nowa i już nie mam zdjęć.
            a jak Julka i piesek? bo te Yorki teściowej jak obsiądą Asię, to trzeba ją zaraz ratować co prawda odgania je, ale coś sobie biedaczka z nimi nie radzi.
            Last edited by magda8528; 16-10-2009, 21:31.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Nasz to facet, tylko zdjęcie robione rok temu i teraz jest już bardziej siwy.


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Nusiak piesio fajny, ale... mnie oczarowały panele w pokoju.
                Świetny kolor !!!

                Madzia noo ja też wolę papier niż gotowe torebki.. Chociaż ostatnio kupiłam bardzo fajne z papieru z odzysku normalnie takie szare i miały tylko złotym jakby woskiem wzorki pomalowane (kwiatek, czy też słoneczko)
                Bardzo fajne

                Ostatnio ekologicznie się zrobiło, bo wyciągi z banku też mi przychodzą w kopertach z papieru z odzysku, a i buty Julkowe zapakowane było w takowe pudełko
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  my w domu mamy tylko dwa szczurki, ale nie sądze by ktokolwiek chciał je oglądam, a tym bardziej zachwycać się nimi
                  jeden szczurek jest naprawdę fajny, można go trzymać na ręku, sam przychodzi i jest taki przyjacielski. za to drugi musi w klatce siedzieć, bo wszystko gryzie, jest niekontaktowy, a jak sama go karmie, to tylko otwieram drzwiczki i szybko wrzucam co mam w ręku, bo inaczej się rzuca jakby przez rok nic nie jadł. po zakupie tego "dzikiego szczurka" dziwiłam się, że uważa się, że szczury są inteligentne.
                  Asia też bardzo lubi robić cacy cacy szczurek może jednek tego opisywać nie będę.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Tree no własnie coraz więcej jest tych eko produktów. nawet w H&M mają niektóre rzeczy z eko bawełny.
                    ostatnio też oglądałam film o elektrowniach wodnych. myślę, że jakby były pieniądze i chęci, to u nas takie elektrownie byłyby nawet niezłą inwestycją. rzeki są, zbiorniki można sobie sztuczne wybudować (jeśli nie ma jeziora w pobliżu), można wszystko ładnie z otoczeniam zabudować i mamy bardziej ekologiczne źródło pozyskiwania energii.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      A ja oprócz psa Tekili mam jeszcze zwierzątko o imieniu MUSZKA a oto ona:






                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        My też używamy Royala. Kiedyś na targach podostawałam próbki różnych
                        innych karm to i tak nie chciał ich jeść więc nawet nie próbuje

                        Mój waży całe 2002g I też go przywdziewam, ale w takie zwykłe
                        sweterki brązowe.

                        Marti fajne ten zwierzak tez Ty normalnie zoo otwórz i bilety sprzedawaj


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hey Crejzole
                          A my dziś znowu basen zaliczyłyśmy,potem spanko- ja też(bo mi łeb pękał) a po spaniu do koleżanek i tak minął nam dzionek

                          Nusiak piesio super- białe ząbki ma
                          Marti po śwince widać,że żyć i nie umierać
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Bardzo lubię świnki morskie-to zwierzątko od zawsze towarzyszyło mi w dzieciństwie,mieliśmy ich mnóstwo.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              a to moja Perełka ten milszy szczurek
                              Marti świnka świetna. zawsze chciałam mieć świnkę i jakoś tak wyszło, że teraz mam szczury haha
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Miss miał białe ząbki, teraz już trochę kamienia się zebrało. Ale kły dalej
                                ma takie białe.

                                Tree czy też oglądasz Rozmowy Nocą, bo coś pisałaś? NIe wkurza CIę
                                przerywanie co 20 min filmu reklamami i totolotkiem. Jak w kinie mi się
                                film podobał, to tu mnie wkurza.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X