Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    Dziewczynki pamiętacie co niektóre jak pisałam o tej babie co nas prześladuje?dla przypomnienia napiszę Wam jeszcze raz.
    Otóż...historia jest długa...
    Rok temu przeprowadziliśmy się do innego mieszkania.Wcześniej mieliśmy mieszkanie 100 metrowe i nie chcieliśmy takiego dużego więc zamieściliśmy wszędzie ogłoszenia że chcemy sie zamienic z kimś mieszkaniem na mniejsze.I znaleźliśmy chętnych.Zamieniliśmy sie i było ok.Tzn.oni poszli mieszkac na nasze mieszkanie a my na ich.Babka z którą była ta zamiana wydawała sie w porządku,nauczycielka w podstawówce.Po jakiś dwóch tygodniach napisała do nas smsa z pretensjami dlaczego jej nie powiedzieliśmy że nasz były sąsiad który mieszka z nią przez ścianę był w więzieniu.Nic jej nie mówiliśmy ponieważ ten sąsiad i jego rodzina są w porządku,żyliśmy z nimi w zgodzie i nic złego nam nie zrobił.A tej babie już to się przestało podobac.Następnie miała do nas pretensje że inni sąsiedzi też jej nie odpowiadają.Zaczęła z wszystkimi toczyc wojnę.Dodam że sąsiedzi na prawde w porządku-nam sie dobrze tam mieszkało.Ona powiedziała do córki od sąsiadów,że ze wszystkimi sąsiadami zrobi porządek-idiotka.I zaczęła-na jednego sąsiada nasłała straż miejską ponieważ ich upośledzony syn za głośno włączył muzykę(dodam że była wtedy godzina 11 czy 12 w dzień), a chłopak chory i nie rozumie że za głośno.Zamiast iśc mu zwrócic uwagę odrazu zadzwoniła po straż miejską.Kolejnego sąsiada z żoną podała na policje bo też coś jej nie pasowało.Z wszystkimi się żre i wszystkim dokucza.Wtedy też zapowiedziała nam,że za to że ma przez nas takich sąsiadów ona nam da popalic i będzie nas gnębic.I rzeczywiście zaczęła.Na początek jej konkubent przyszedł do mojej byłej pracy i po pijaku zaczoł sie awanturowac i groził mi,że naślą na mnie inspekcję pracy bo ja nielegalnie pracuję-fakt pracowałam tam "na czarno".Wiecie myślałam wtedy że on tylko straszy.Jednak mówił prawdę,po trzech tygodniach do sklepu zawitała Inspekcja Pracy(na szczęście ja już tam nie pracowałam).Przyszli i wypytywali tylko o mnie.Mieli moje imię i nazwisko-nie chcę wiedziec co by było gdybym tam wtedy nadal pracowała.Musiałam wiele razy jeździc do PIP-u do Katowic i składac zeznania w tej sprawie.Następnie zaczęły sie głuche telefony z numeru zastrzeżonego,gdy odbierałam ona sie nic nie odzywała,potrafiła dzwonic do mnie 10 razy na dzień i sie nie odzywac jak odbierałam-chora baba-przecież nabijała sobie tylko rachunek.Pewnego dnia zaczęli do mnie wydzwaniac różni faceci z pytaniem: "czy nadal szukam tej pracy"-nie wiedziałam o co chodzi.Dostawałam mnóstwo telefonów i smsów z dwuznacznymi propozycjami.Gdy zadzwonił kolejny facet to odebrałam i spytałam skąd ma mój numer telefonu a on: "z ogłoszenia w gazecie"spytałam:" jakiej gazecie".Powiedział mi.Wiecie co,ta obłąkana baba dała do gazety ogłoszenie i pisało tam tak: "Młoda,dyspozycyjna,szuka każdej pracy,najlepiej wieczorami" i podała mój numer telefonu i napisała skąd jestem.Mam już tego dośc.Ona nas prześladuje.Nie mam wątpliwości że to ona dała to ogłoszenie do gazety.Kupiliśmy auto-po kilku dniach za nalała nam kleju za szybę i polała nam drzwi w aucie-nie złapałam jej na tym ale my nie mamy wrogów więc to na pewno jej sprawka.Auto teraz musimy trzymac na parkingu strzeżonym bo się boimy.Ostatnio zgłosiła między innymi nas na policję bo ktoś jej groził na nk-nie dziwię sie że jej grożą-ona już tylu osobom zaszła za skórę.Byliśmy na policji składac zeznania,że to nie my.Boję sie że dziś to znowu jej sprawka-pewnie coś wymyśliła żeby nam dopiec i ma satysfakcję że przez nią znowu musimy leciec na policje.Mamy dośc tej baby,ona jest chora psychicznie.Nie mogę podac jej na policje że nas prześladuje bo nie mam żadnych dowodów-ja wiem,że to wszystko ona robi ale jej na tym nie przyłapałam.Dowiadywałam sie od moich obecnych sąsiadów jaka ona była jak tu mieszkała i taka starsza pani powiedziała mi: "Wszyscy odetchnęliśmy z ulgą jak ona sie wyprowadziła a Wy sie wprowadziliście-ona wszystkim tu dokuczała".Więc jak widzicie mam doczynienia z psychicznie chorą osobą.Nie wiem czy mam powiedziec o tym wszystkim dzisiaj na policji bo nie mam żadnych dowodów.
    Martyna,no jak to nie masz jak maszi to niezbite..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
      witam , ja tylko na chwileczke bo dzis sama z 3 dzieci zostalam i to jeszcze chorych dwoje z goraczko i mały chyba ma kolki bo jem caly czas tak samo a on zaczol sie prezyc i plakac ciekawe czy starczy mi cierpliwosci dla nich a wieczorkiem jeszcze musze jechac siorce klatke stric bo jutro na weselicho idziemy
      niech zdrowieja i sloneczko do nas przywieje
      Stefcia,moze malemu poprostu sie udziela twoj nerwowy nastroj?

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Martyna ja też bym na policji to opowiedziała. W końcu sąsiadom też utrudnia życie. Tylko ciekawa jestem czy sąsiedzi będą chcieli powtórzyć to wszystko policji
        Jenyy swoją drogą współczuję takiego natręta

        Steffka noo może tak być, że nastrój stresowy i Damianowi się udzielił. Fajnie masz z tym weselichem potańczysz, pobawisz
        się,rozerwiesz

        Uciekam już brać się za coś
        Last edited by FamilyTree; 16-10-2009, 11:10.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Majajula nie mogłam nic zrobic z tą gazetą bo to jest jakaś regionalna gazeta i tam można poprzez internet dac bezpłatne ogłoszenie.Oni mają to ogłoszenie na tej stronie i drukują to w swojej gazecie.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Czesć

            Ja chyba zaraz wybuchnę kurcze z dnia na dzień my póxniej wstajemy, dzisiaj o 10 !!!!!!! ludzie
            Wypiję kawkę i muszę spadać do kuchni, nie ma czasu na ploty

            marti i ja myślę,że to może sprawa tego złodzieja

            Colorka jak Amelka? Lepiej ??

            Majek chyba dobrze podała te rozmiary, bo mamy 23,5 -> 6,5
            Familka ,ja tez tak mam ale sie ciesze Bo danio odsypia chorobe a w poniedzialek koniec laby

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej dziewczyny. Dopiero jemy śniadanie.

              Martyna już prędzej czytałam Twoja historię i jest troszkę szokująca. Uważam, że nawet jeśli nie masz dowodów to powinnaś sprawę zgłosić na policję, bo przecież tak nie może być, bo ta kobieta może być niebezpieczna
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                a tak w ogole zpewna niesmialoscia...Witam w zimowy??poranek..ciekawe czy wroci lato ,bo ostatnio to sie wszystko do gory nogami wywraca

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Wiecie ja jestem taka że nie lubię z kimś walczyc.Dlatego cały czas siedzę cicho i nie reaguję na to i tylko czekam na to co znowu kolejnego wymyśli.Ta starsza pani sąsiadka powiedziała mi że jeśli trzeba będzie to ona odrazu pójdzie na policje i zezna przeciwko tamtej babie.Powiem dziś wszystko na policji ale pewnie usłyszę: "Nie ma pani żadnych dowodów więc nic nie możemy zrobic".



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dzien dobry
                    Marti działaj działaj bo ona was wykonczy psychicznie moze ktos by robił za detektywa i ja podpatrywał?

                    tak wogóle to jak ktos ma ochote porozmawiac czasem ze mną to podaje mój numer gg

                    11130430 zapraszam

                    aha Steffka tez masz Damianka?
                    __________________


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                      Majajula nie mogłam nic zrobic z tą gazetą bo to jest jakaś regionalna gazeta i tam można poprzez internet dac bezpłatne ogłoszenie.Oni mają to ogłoszenie na tej stronie i drukują to w swojej gazecie.
                      jesli dala anons przez net to nic prostszego jak sprawdzic IP

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                        Wiecie ja jestem taka że nie lubię z kimś walczyc.Dlatego cały czas siedzę cicho i nie reaguję na to i tylko czekam na to co znowu kolejnego wymyśli.Ta starsza pani sąsiadka powiedziała mi że jeśli trzeba będzie to ona odrazu pójdzie na policje i zezna przeciwko tamtej babie.Powiem dziś wszystko na policji ale pewnie usłyszę: "Nie ma pani żadnych dowodów więc nic nie możemy zrobic".
                        mARTYNA ,A CO BEDZIE JESLI ONA CIE ZASKOCZY?

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                          Dzien dobry
                          Marti działaj działaj bo ona was wykonczy psychicznie moze ktos by robił za detektywa i ja podpatrywał?

                          tak wogóle to jak ktos ma ochote porozmawiac czasem ze mną to podaje mój numer gg

                          11130430 zapraszam

                          aha Steffka tez masz Damianka?
                          __________________
                          hehe Siluś Ty to sobie lepiej umiesć w podpisie ten nr gg

                          Marti właśnie,może detektyw?? Martyna spróbuj nakłonić ich by porozmawiali sąsiadami, to niech policja znajdzie dowody - w końcu od tego są, od tego oni są

                          Cześć Anik
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                            Dzien dobry
                            Marti działaj działaj bo ona was wykonczy psychicznie moze ktos by robił za detektywa i ja podpatrywał?

                            tak wogóle to jak ktos ma ochote porozmawiac czasem ze mną to podaje mój numer gg

                            11130430 zapraszam

                            aha Steffka tez masz Damianka?
                            __________________
                            hej Sila ja kty czas na gg znajdujesz
                            ja go nie mam więc nie pogadamy
                            wystarczy że tu gadam hihi


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              HEHEchyba niewidzialna dzis jestem

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Annse toż to wszyscy Cię widzimy tylko ja to nad tą Martnką myślę.
                                Historia niczym z filmu przyznam, że nie słyszałam jeszcze nic podobnego
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X