Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    kurde tu się zima już robi a ja jeszcze w adidasach śmigam a mały w półbutach zdało by sie coś pokupywać powoli... a tak mi się niechce w taką pogodę jeździć





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Magda niema czym sie martwić, mój pewnie też zauwarzy po paru dniach że coś jest nie tak a aniołek to z niego nie jest





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Czesć kruszyna

        ja Julkowi też wczoraj założyłam rękawice,ale on z kolei się tym w ogóle nie
        przejął.

        A co do sypania śniegu na buzie to w tamtym roku był horror Julek siedząc jeszcze w wózku płakał jak mu snieg na buzię padał, a wczoraj to jeszcze buzię otwierał by płatków nałapać
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          dzięki za wskazówki
          a teraz pokarzę wybór mojej córki
          http://www.allegro.pl/item776325632_...58811e_31.html
          http://www.allegro.pl/item784721894_...31_18_5cm.html
          http://www.allegro.pl/item770842878_...ozmiar_31.html


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
            kurde tu się zima już robi a ja jeszcze w adidasach śmigam a mały w półbutach zdało by sie coś pokupywać powoli... a tak mi się niechce w taką pogodę jeździć
            dla mnie adidasy to podstawa tzn. obuwie całoroczne. mam już kozaki, nawet dwie pary ale i tak rzadko je zakładam.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
              kurde tu się zima już robi a ja jeszcze w adidasach śmigam a mały w półbutach zdało by sie coś pokupywać powoli... a tak mi się niechce w taką pogodę jeździć
              to ja podobnie ino mam kombinezon kupiony dla małej..
              Ale w nastepnym tyg. ma koleżanka do mnie przyjechac więc może ją wyciągnę na galerie,bo jeśli będzie taka pogoda jak dziś to dupa zbita ze spacerów
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                MAJAJULA mnie to najbardziej by podeszły Geoxy i Bartki nie są juz takie dziecinne bo Julka to juz pannica.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Majek jak już będziesz sie kierować jej wyborem, to może te pierwsze fioletowe? kurcze, ale dzieci mają inny gust od naszego

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    ja też adidaski uwielbiam i tez ma kozaków 2 parki tylko w tych bardziej uczęśzczanych zamek mi poszedł i czas szewca odwiedzić, a co śmieszniejsze wogóle nie są ocieplane chyba muszę sobie sprawić wkładki





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      majek ale te pierwsze i glany są fajne !!!!
                      W drugich to jedynie na dyskotekę by mogła iść chociaż jakby miały inny kolor to by były fajne
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Cześć
                        U nas dzisiaj o wiele lepsza pogoda niż wczoraj, co najważniejsze już tak mocno nie wieje i mniej pada deszcz
                        Ja już byłam w biedronce i kupiłam małemu rajstopki, ale te mniejsze rozmiary są ładniejsze i cieplejsze niż te które ja kupiłam
                        Magda ja mojemu dwa dni temu też założyłam rękawiczki nie powiem aby był z tego zadowolony ale na szczęście ich nie zdejmował.
                        Majek mi najbardziej podobają się t kozaczki z Bartka.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Cześć dziewczyny. U nas dzisiaj troszkę cieplej się zrobiło, przynajmniej nie pada i nie wieje
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Ja swojej nie kupowałam półbutów kupiłam od razu zimowe i tym sposobem przeszliśmy od razu z sandałek na zimowe,jakbym przewidziała wczesną zimę he he


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Anno możesz powiedzieć, że zima nie zaskoczyła Cię w tym roku

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                majek ale te pierwsze i glany są fajne !!!!
                                W drugich to jedynie na dyskotekę by mogła iść chociaż jakby miały inny kolor to by były fajne
                                glany już 2 rok ma i chyba jej je wezmę bo super w nich wygląda
                                te za 30 to żadne pieniądze więc właściwie jak jej sie podobają to m. jest za
                                choć ja bym wolał porządniejsze


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X