Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    cześć dotka
    Spróbuj kakao, u mojego to podziałało. Aaaa... i jeszcze biszkopty mu z mlekiem daję, a kaszę manną też daję na modyfikowanym.
    Spróbuj krowiego... a nóż mu posmakuje(najlepiej świeże a nie pasteryzowane), ja z takim kawę zbożową podaję.

    Ewelinka zły jest,pewnie dlatego tak napisał.

    Cześć siluś noo ja też bo czekam na "charczącego pulpeta" bo afera po tym epitecie jest
    Trr a o co chodz z tym pulpetem bo ja nie w temacie


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
      Dziekuje Tree kupie w poniedzialek kakao dla maluchow jak jutro nie bedzie chcial butli,kawe zbozowa dajesz?Jak ja przygotowujesz?
      Ewylynka wspolczuje,pewnie jestes zmeczona (pamietam jak to jest na poczatku z dzidzia) a do tego burczacy facet to istna tortura.Cierpliwosci ,pewnie za jakis czas znajdziecie wspolny jezyk,co do rzucania przewijakiem to ja dostalam kiedys pustym pudelkiem po jajkach ... zabraklo mu argumentow
      Zmęczona jestem i owszem, bo często jestem sama z małą w domu nawet w nocy, a on sobie często spał u siebie bo niby do roboty musiał się wyspać, dobrze że mama czasami mi pomaga i zajmie się Paulą w dzień żebym mogła chociaż z 2 godz się przespać

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
        w Wawie jakoś nam nie pasowało, mimo to że mieliśmy własne mieszkanie (tzn jego), to byliśmy tylko tam ja i on zero przyjaciół, znajomych, rodziny, siedzieliśmy głównie w domu albo kino i zakupy, więc do dupy (za przeproszeniem). Teraz mogłam z nim mieszkać u jego mamy, ale nie chciałam mieszkać z nią bo wiedziałam że jak on będzie i jeszcze teściowa to ja głosu pewnie nie będę miała, dlatego wolę mieszkać z mamą. Na wynajem nas nie stać
        wiesz ludzie wszędzie mieszkają
        znajomych zawsze idzie wyhaczyć gdzieś
        co do rodziny niekiedy nawet lepiej jak jest gdzies dalej
        a i za granicą sobie ludzie radę dawają
        a nawet języka niekiedy nie znają
        nie obraź się
        ale mi się wydaje że poszłaś na łatwiznę wracajac do mamy
        mieszkanie z teściowa też nie popieram
        powinniście być razem w tej warszawie
        wszystko by się poukładało
        o ile by się tak nie awanturował
        bo nie wyobrażam sobie żebyś to ty o 3 w nocy z dzieckiem musiała opuścić mieszkanie




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          OLCIA HELOŁ


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Ewelinka tak mi przykro
            no ja bym odeszła od niego po czymś takim bo taka awantura przy dziecku - niewybaczalne
            ale kochaszgo i ci zależy - widać po tym co piszesz - to może przeczekaj aż się wyciszy wszystko i unormuje
            oj jak ja sobie przypomnę moje potyczki z Julki ojcem w czasie ciąży - boze jak się ciesze że z nim nie żyję i mam spokojnego męża
            trzymaj sie kochana i dużo sil Ci teraz potzreba
            i malutka też cierpi
            ja czasem mam wyrzuty sumienia że dopuszczałam do kłótni bo moja Jula strasznie nerwowa i płaczliwa była bo całą cią ze przewyłam
            a majka spokojniutka bo zero stresów w ciązy


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Tree wlasnie doczytalam,o co chodzi z tym pulpetem charczacym bom ciekawa

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Evylynka ehh... no nie wiem kurka ... Ty wiesz najlepiej jak jest między Wami i Ty musicie coś wymyślić jak chcecie razem być, zyć i wychowywać dziecko.
                Przykro mi mimo wszystko.

                Dotka ja mam Anatola (czyli w torebkach) parzę mu we wrzątku i dolewam właśnie mleka krowiego.
                Ale nie wiem czy taką macie... w proszku to pewnie robi się całkowicie na mleku, czyli rozpuszczasz w gorącym mleku

                Kurde noo Chylińska się popłakała
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Czesc olcia

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Beti tyle że ja zaczęłam studia w Bydgoszczy są tańsze to raz a dwa zawsze jest małą z kim zostawić a w Warszawie nie miałabym tej możliwości

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Olcia a wiesz gdzie są Tułowice?? Bo to konkretnie miejsce docelowe, a w Nysie też byłam Jak kiedyś będę się wybierać to dam znać hehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Tree rozwalilas mnie ta Chylinska ...u nas jest Ricore (ale dla dzieci to chyba sie nie nadaje bo jest z dodatkiem kawy zwyklej) i Caro (w proszku w pl tez jest ).

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          DOTKA Na racie mi lepiej mam przerwane zastrzyki bo zrosty sie zrobiły na tyłku i dopiero w poniedzialek jeszcze 4 i zobaczymy,na rehabilitacje tez sie juz wpisalam na listopad dopiero niestety ale e domku bede cwiczyc tez

                          Ewelynka przykro mi ,jestescie młodzi,musicie sie dotrzec ,choc nie ukrywam ze go poniosly nerwy za bardzo....ale zgadzam sie zBeti że najlepszym rozwiazaniem bylaoby wspólne mieszkanie,musilibyscie sobie sami radzic i chcąc nie chcąc nauczylibyscie się adzic sobie z emocjamija całe zycie tzn juz 11 lat liczę tylko na A. mojego jestesmy zdani na siebie i nadal sie docieramy ale znamy juz swoje wady i zalety i staramy sie iść na kompromis


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                            Trr a o co chodz z tym pulpetem bo ja nie w temacie
                            Siluś no bo Wojewódzki nazwał tę małą "charczącym pulpetem" (tę co śpiewała dla Chylińskiej) no i wczoraj już czytałam jak to Wojewódzki ma w doopie uczucia nastolatek itp.itd. I chciałam właśnie zobaczyć w jakim kontekście to powiedział.

                            Dotka chyba są u Was jakieś zbożówki zwykłe a to Caro to też z kofeiną??
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              Beti tyle że ja zaczęłam studia w Bydgoszczy są tańsze to raz a dwa zawsze jest małą z kim zostawić a w Warszawie nie miałabym tej możliwości
                              aaaaa to tego nie wiedziałam
                              z resztą w ogóle sie nie przejmuj tym moim postem
                              bo ja rygorystyczna jestem
                              i w związku musze mieć wszystko jasne
                              albo cos jest białe albo czarne
                              nie ma szarości




                              W DOMU PEŁNYM DZIECI
                              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Ewelynka to faktycznie szkołą wazna i argumenty sa solidne

                                Tree
                                w sumie kawal h.....a z niego ze tak się wypowiedziałjak dla mnie dzieczynka była przeurocza


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X