Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No, ale ja nie jem nic slonego, nie przesadzam z ta przyprawa.
    Spalam z nogami unieisonymi wyzej, niz reszta ciala ze wzgledu an skurcze czyli na opuchlizne tez powinno pomoc, ale gdzie tam spuchniete co raz bardziej.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      ja miałam taki problem z Julką więc oprócz wylegiwania się ,to trzy razy dziennie jadłam ryż gotowany z jogurtem i piłam tylko wodę i tak przez 3-4 dni i opuchlizna schodziła
      a sól całkowicie odstawiłam w 7 mies.ciąży
      nie było łatwo ale pomogło
      Dawid 06.03.1995
      Julia 18.05.2004
      Adaś 30.06.2008



      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

      Skomentuj


        hej dziewczynki musze się wam pochwalić że mojego synka Lukaszka przyjeli do przedszkola
        a nie było łatwo bo 20 dzieci odrzucili
        ŁUKASZ 08.09.2006

        NATALIA JULIA 30.11.2007



        Skomentuj


          hej
          co tam?my dzisiaj poł dnia na dworze byliśmy
          muszę się wam pochwalić że Marysia zrobiła 2 kroczki sama kilka razy
          może niedługo zacznie już chodzić




          Skomentuj


            diabelku nie koniecznie dopiero za rok na zuzelek.
            mysmy z Gabrysiem byli nawet w daugavpils jak mial 4 miesiace, co prawda ja nie wchodzilam z nim na stadion(ale byly ze 2 takie maluszki na stadionie), ale jak w Gdansku jezdza to bylismy zawsze obok stadionu gdzie slychac i czuc zuzelek a w tym roku jak bedzie ladna pogoda to idziemy rodzinnie.

            mlody dzis zabral wozeczek dziewczynce i wkladal i wyjmowal lale
            Attached Files

            Skomentuj


              pieczulka kibicujecie komus konkretnemu czy ogolnie fani żużlu? I macie taki sam szalik KMO jak ja xD
              Niestety raczej w tym roku juz nie pojade, rodze w środku sezonu i juak Fabian bedzie mial 4 miesiace to nsezon bedzie dobiegal konca jak juz nie bedzie calkowicie po sezonie. Tak czy siak bedzie strasznie zimno, ze nawet mi sie nie bedzie chcialo isc, a co dopiero dziecko ze soba ciagnac.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                witam Was moje Kochaniutkie

                O jej ale mnie tu dawno nie było..:/ nie czytam nawet tego coście popisały..
                mąż mi wrócił i mamy pelno załatwień...nawet kompa mi sie nie chce uruchamiać.
                3bit zrobił furorę....już w wielka sobotę nie było połowy...
                doczekał tylko do wielkanocnego śniadania...
                moja mała zasuwa po schodach i tyle jej to radości sprawia,że cały dzień wychodzi... miłego dzionka Mamuśki

                Skomentuj

                •    
                     

                  froch jak ja cie tu dawno nie widzialam, az sie stesknilam
                  Widze ze 3bit u wszystkich furore zrobil, bo u mnie tez xD
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    3-bit rulezzzzz
                    Ja zrobiłam pranie, obiad i mysle sobie wyjde z malym na spacer a ten ... padl mi 15 minut temu Ide zrobic sobie kawusie i do tego wezme ciacho - dzis na tapecie snikers , serniczek juz wszamałam

                    Skomentuj


                      hey Djab i Gopi
                      ja sie przyczaję w next week na krówkę bo wygląda na pychotęęę
                      moja właśnie śpi...a tak piknie na dworze

                      djab a wyszedł ci ten metrowiec??bo kiedys robiłaś?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Czesć kobitki

                        Ja w trakcie sprzątania jestem wiec tylko na chwilkę wpadam odezwać sie, że zyjemy. Julek lekko przeziębiony jest więc siedzimy dzisiaj w domu.

                        Ja robiłam krówkę w święta z masą śmietanową (lepiej mi smakuje ta w krówce niż ta z 3 bita więc następnym razem w 3 bicie tę z krówki)
                        Ciasto pycha jednak niestety placki mi nie wyrosły. Ja jakaś lewa jestem do pieczenia albo to wina piekarnika bo mam jeszcze taki sprzed wojny i ciężko tam w ogóle temperaturę określoną ustawić. Ale jeszcze tylko parę tygodni i bedę miała nowy.

                        Nie będę nawet nadrabiać tego co naskrobałyście Zaczęłam dziergać serwetki na szydełku stąd taka moją abstynencja na forum. A w ciagu dnia siedzimy na placu zabaw lub w lesie.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          hey tree.....mowisz,że dziergasz??hahaha ale zajęcie jak na ZPT w podstawówce
                          moja Milenka ma strasznie kręcone włosy- baranek swiąteczny,załączam foto

                          tree z tym pieczeniem to.....napewno wina piekarnika..
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            froch ja w podstawówce na szydełku nauczyłam się jedynie łańcuszek robić A serwetki teraz piękne mi wychodzą
                            Milenka cudna!
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              froch ogolnie to wyszedl i 2 dni byl i zjedzony. Jedyny problem mialam z kremem, bo zrobilam wedlug przepisu na opakowaniu i nie wyszedl wiec musialam leciec do sklepu kupowac nowy i kupilam taki bez gotowania, bo sie wkurzylam. Zeby nie miec problemu z tym, ze ciemne ciasto nie uroslo dodalam do niego lyzeczke proszku do pieczenia (sugestia mojej mamy) i oba wyszly rownej wielkosci xD

                              Tree powiem ci, ze ja woigole nie ustawiam temp. bo tez mam stary sprzet, po prostu jak pisze piec 35min ja pieke 40-45 i wychodzi xD
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                tree nic tylko robic...i sprzedawać
                                pewnie znowu z dziewczynami z F zintegrujemy sie w zimie kiedy dni są krotkie,ciemno o 16-tej i wpiernik śniegu
                                teraz każda korzysta,a poza tym nasze dzieci(w większości)juz chodzą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X