Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
    gdzie rodziłaś? może pogadaj z położną która cię odwiedza
    Położna już mnie nie odwiedza, dzisiaj byłam u pediatry i stwierdziła że wszystko jest ok, no ale kurde ja już od zmysłów odchodzę i jeszcze rodzina mnie dobija tym swoim gderaniem i wsiadaniem na mnie, co ja mam jeść jak pół wioski? Kiya rodziłam w miejskim. Kurczę może ona faktycznie chciałaby pomemlać sobie pierś ale nie może bo ciągle coś leci

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
      Kiya Moja Paula też ulewa ale daję jeszcze radę bo zawsze ma koło siebie tetrę...
      tak tylko pewnie delikatnie tak troszkę a nie z chlustu.
      Oskar Michał
      1 kwiecień 2009
      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


      Skomentuj


        Olcia moim pokarmem Amelka się nie najadała i po powrocie do domu zaczynała spadać z wagi.a na cycu wisiała i wisiała.I to w sumie położna która przyszła ,że mogę mieć nie wartosciowy pokarm bo mało jem.Ale ja jadłam fakt ,że na siłę.Trochę żałuję ,że nie karmiłam dłużej piersią ale ważniejsze było zdrowie Amelki i jej zapotrzebowanie na jedzenie.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          Położna już mnie nie odwiedza, dzisiaj byłam u pediatry i stwierdziła że wszystko jest ok, no ale kurde ja już od zmysłów odchodzę i jeszcze rodzina mnie dobija tym swoim gderaniem i wsiadaniem na mnie, co ja mam jeść jak pół wioski? Kiya rodziłam w miejskim. Kurczę może ona faktycznie chciałaby pomemlać sobie pierś ale nie może bo ciągle coś leci
          A może smoczek załagodził by sprawę?Bo może ona się przejada skoro się pręży?Kurcze ciężko coś doradzic...
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
            Położna już mnie nie odwiedza, dzisiaj byłam u pediatry i stwierdziła że wszystko jest ok, no ale kurde ja już od zmysłów odchodzę i jeszcze rodzina mnie dobija tym swoim gderaniem i wsiadaniem na mnie, co ja mam jeść jak pół wioski? Kiya rodziłam w miejskim. Kurczę może ona faktycznie chciałaby pomemlać sobie pierś ale nie może bo ciągle coś leci
            skoro pediatra i położna mówi że oki to sie nie przejmuj, może chce żeby ją przytulić ponosić tylko nie załamuj sie i nie słuchaj pierdół bo będziesz się niepotrzebnie stresować. Mi jak ktoś udzielał "dobrych rad" to sie pytałam zy jest pediatrą i się zna i wtedy od razu się zamykał i miałam spokój
            Oskar Michał
            1 kwiecień 2009
            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


            Skomentuj


              Moja Paulina już nie wisi tak długo na cycu jak poprzednio (zwykle 20 min do 30) Tylko że ona czasami je 15 min zasypia na 20 min i znowu budzi się na cyca Eh brak mi słów, chyba opada mi forma psychiczna ostatnio

              Skomentuj


                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                Olcia moim pokarmem Amelka się nie najadała i po powrocie do domu zaczynała spadać z wagi.a na cycu wisiała i wisiała.I to w sumie położna która przyszła ,że mogę mieć nie wartosciowy pokarm bo mało jem.Ale ja jadłam fakt ,że na siłę.Trochę żałuję ,że nie karmiłam dłużej piersią ale ważniejsze było zdrowie Amelki i jej zapotrzebowanie na jedzenie.
                no widzxisz colorka,czyli brakło pokarmu bo mamusia nie chciala jesc........a nie ze nie był mało wartosciowy
                oj ty niedobra mamusiu,trzeba jesc zeby miec siłe
                ale ja tez nie jadłam na początku i tez mi sie wydawalo ze sie nie najada ale jak pozniej wszytsko sie unormowalo to cycki w ruch posżły hahaha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                  A może smoczek załagodził by sprawę?Bo może ona się przejada skoro się pręży?Kurcze ciężko coś doradzic...
                  No właśnie ma smoczek ( i dobrze na nią działa) Ale jak wpada w ten dziki szał to mi się tylko płakać chce razem z nią bo nie wiem co jej jest i jak jej pomóc

                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    Moja Paulina już nie wisi tak długo na cycu jak poprzednio (zwykle 20 min do 30) Tylko że ona czasami je 15 min zasypia na 20 min i znowu budzi się na cyca Eh brak mi słów, chyba opada mi forma psychiczna ostatnio
                    pisalam ci ze masz sie nie ptrzejmowac pierdzieleniem innych
                    i usmiech na twarzy i wiecej optymizmu

                    Skomentuj


                      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                      A może smoczek załagodził by sprawę?Bo może ona się przejada skoro się pręży?Kurcze ciężko coś doradzic...
                      Color ma rację spróbuj smoczek , to fakt ciężko jest doradzić bo każde dziecko jest inne
                      Oskar Michał
                      1 kwiecień 2009
                      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Moja Paulina już nie wisi tak długo na cycu jak poprzednio (zwykle 20 min do 30) Tylko że ona czasami je 15 min zasypia na 20 min i znowu budzi się na cyca Eh brak mi słów, chyba opada mi forma psychiczna ostatnio
                        a zasypia Ci przy piersi?
                        Mi położna mówiła,że jak dziecko zasypia trzeba je pogilgotać w policzek aby dalej jadło.Bo jak uśnie nie je , a przebudzi się glodne.

                        Olcia nawet bawarkę piłam , ale jak widziałam jedzenie to aż mi górą szło
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Moja Paulina już nie wisi tak długo na cycu jak poprzednio (zwykle 20 min do 30) Tylko że ona czasami je 15 min później zasypia na 20 min i znowu budzi się na cyca Eh brak mi słów, chyba opada mi forma psychiczna ostatnio Colorka też wiem o tym gilaniu w policzek ja już chyba wszystkiego próbowałam. Aha dziewczyny jeszcze jedno słuchajcie moja mała uwielbia zasypiać na brzuszku ale ja się boję ją tak zostawiać i układam zawsze na boczek, dobrze robię?? Czy powinnam dać jej spać tak jak lubi??

                          Skomentuj


                            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                            Moja Paulina już nie wisi tak długo na cycu jak poprzednio (zwykle 20 min do 30) Tylko że ona czasami je 15 min później zasypia na 20 min i znowu budzi się na cyca Eh brak mi słów, chyba opada mi forma psychiczna ostatnio Colorka też wiem o tym gilaniu w policzek ja już chyba wszystkiego próbowałam. Aha dziewczyny jeszcze jedno słuchajcie moja mała uwielbia zasypiać na brzuszku ale ja się boję ją tak zostawiać i układam zawsze na boczek, dobrze robię?? Czy powinnam dać jej spać tak jak lubi??
                            Wiesz ja się zawsze bałam kłaść tak Amelkę...dopiero w 6 m-cu zaczęla tak spać sama.Wcześniej spała ale pod moim okiem.Ja bym się jeszcze wstrzymała
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              co z tym forum ,ze tak zmula??????????????????

                              Skomentuj


                                Chciałam troszkę z wami popisać ale
                                albo mi net strajkuje albo na forum przesilenie,
                                chyba to drugie bo na innych stronach mi normalnie śmiga
                                Zatem DOBRANOC




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X