Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Julek ma tę matę http://www.allegro.pl/item750906983_...rice_4562.html
    teraz leży w szafie i czeka na drugie bobo

    Siluś RUDE !!! uwielbiam ten kolor a z tego co piszesz masz urodę rudzielca
    ja sama się zastanawiam nad takim kolorem, ale nie wiem czy bedzie mi w takim ładnie
    ja mam czerwone bardziej niż rude ale wszystkie takie odcienie kocham
    Oskar Michał
    1 kwiecień 2009
    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
      Dziewczyny a na forum jest wogóle ktos z okolic lubuskiego?

      i mam pytanko jaki kolor pasuje osobie która ma jasna cerę ,piegi i zielone oczy i okrągłą buzie chodzi mi o kolor włosów zawsze miałam pasemka ale mam dośc bo włsy suche takie juz doradzcie kolezance forumowej

      moze sprawdz ta stronke
      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

      Skomentuj


        Tre i Kiya te maty wasze bardzo fajne

        ja jak miałam nascie lat to farbowałm na mahoń ,teraz raczej robiłam pasemka mój A.zasze sie smiał ze nie lubi rudego i tak jakoś sobie wziełam to do serca..........ale mi ładnie w tych odcieniacj tylko nie wszystkichjakie sa jeszcze odcienie?


        Skomentuj


          Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
          Tre i Kiya te maty wasze bardzo fajne

          ja jak miałam nascie lat to farbowałm na mahoń ,teraz raczej robiłam pasemka mój A.zasze sie smiał ze nie lubi rudego i tak jakoś sobie wziełam to do serca..........ale mi ładnie w tych odcieniacj tylko nie wszystkichjakie sa jeszcze odcienie?
          mój też nigdy nie lubił rudych jak mnie poznał miałam rudo czerowne i od tej pory uważa rudy za najfajniejszy kolor

          Ta matę kupiliśmy za kasę co młody dostał na chrzciny nowa kosztuje 259 zł na allegro
          Oskar Michał
          1 kwiecień 2009
          3710 ; 59 cm ; 10 pkt


          Skomentuj


            no we mnie tez sie zakochał jak miałm rudewięc trzeba wrócic hehe

            hej Pawimi ja tez chce usłyszec fofam ciepewnie serducho skoczyło,mój to sie tak slodko wtula ,łapie raczkami za buzie i mówi MOJA MAMA

            KIYA DZIEKI ZA STRONKE WŁASNIE WGRYWAM FOTKE ,ZOBACZYMY CO TAM MI WYJDZIE..........


            Skomentuj


              to hanta ci stronkę podała , ja wychodzę z tego założenia ze głowa jest moja i będe miała kolor jaki ja chcę a małż jak kocha to mu bez różnicy ważne żebyś ty się dobrze czuła
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                CO SIE NIE ROBI DLA TEJ DRUGIRJ POŁÓWKI

                a tak wogóle to przejrzałam i doszłam do wniosku ze fajnie mi we włosach średniej długości,pocieniowanychi postrzępionych z grzyweczka ale nie prosta tylko taka tez postrzepioną,a co do kolru to ciężko w ciemno rudym brzydko wygladam w jasnym blado w czarnym jak smierc niby pasemka pasuja ale nie blond tylko balejaz taki np czekolada z jasnym akcentem .jutro na spokojnie jeszcze pokombinuje bo jestem juz zmeczona dzis

                Hanta bardzo ci dziekuje

                ide do łóżeczka DOBRANOC


                Skomentuj

                •    
                     

                  JESZCZE DODAM ZE WSZYSTKIE CREJZOLKI MAJĄ GORĄCE POZDROWIENIA OD NASZEJ ANIK KTÓRA OBECNIE IMPREZUJE W ZIELONEJ GÓRZE


                  Skomentuj


                    Hej dziewczynki

                    Jest 6 rano a ja nie śpię już od dwóch godzin

                    Silek jeśli chodzi o kolor włosów to ja też myślę że rudy lub jego odcienie najbardziej będą do Ciebie pasowały.
                    Ja muszę też moje dzisiaj pofarbować bo jakieś kolorowe po lecie mi się zrobiły

                    Skomentuj


                      Dzień dobry

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla ANI tak na marginesie to dzień dobry
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          Jaroszka Anna31 ma dzisiaj urodziny ?/
                          To lece złożyć życzenia do odpowiedniego wątku
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Jaroszka Anna31 ma dzisiaj urodziny ?/
                            To lece złożyć życzenia do odpowiedniego wątku
                            hej tak ma nie będę pisać które bo mnie zabije ha ha mam nadzieję że to iż napisałam życzenia tutaj nie zostanie źle odebrane bo wspomniałaś o właściwym watku czyli że teraz trzeba tylko tam? pytam na przyszłość
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              jaroszka nie, nie trzeba tam. Ja tam złożyłam żeby jak Ania wróci nie musiała się przedzierać przez milion wątków żeby zobaczyć życzenia. A tam wszystko w jednym miejscu
                              jak ktoś chce to może złożyć tutaj
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                no to ja tam tez sie dopisze bo Ani grozi dłuższa nieobecność wczoraj padł jej komputer chyba monitor sie spalił
                                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X