Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konwalia a mniej więcej w jakiej dzielnicy Błonia mieszkasz jeśli mogę spytać

    Skomentuj

    •    
         

      o bardzo chętnie zrobię coś dobrego do jedzenia

      Skomentuj


        kolo rynku,2 min drogi a Ty??

        Skomentuj


          Nie, nie jedzenia to ja muszę teraz unikać Ale Ty musisz jeść na dwóch bo niedługo Cię wiatr zdmuchnie

          Skomentuj


            Napisane przez konwalia08 Pokaż wiadomość
            kolo rynku,2 min drogi a Ty??
            poważnie?? Bo ja też hehe mogę Cię z widzenia nawet znać Chociaż ostatni rok mieszkałam poza Bdg a tutaj się dużżżżżo pozmieniało...

            Skomentuj


              ja tu mieszkam 3lata,codziennie robie zakupy w polo i chodze po parkach np.do tego za petla

              Skomentuj


                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                Colorka smecta jest chyba bez recepty. a próbowałaś już sudokrem? ja miałam zawsze problemy z tyłkiem Asi, co chwilę zaczerwieniony, a dwa razy już dostałam receptę na maść z antybiotykami. tydzień temu kupiłam sudokrem (nie wiem dlaczego tak późno i pupa jak marzenie!
                Sudocrem już od maluszka nie działał, tylko i wyłącznie Nivea.
                Niunia ogląda MiniMini,zaraz będzie Misiu a potem spać
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  hahaha! dobre, jeszcze się okaże, że sąsiadkami jesteście Evylynka ja jem, ale to moje dziecko jest najlepszą terapią odchudzającą. z tego co czytam, to Twoja też jest Małym Potworkiem - zobaczysz, zlecą z Ciebie kilogramy, nawet nie będziesz wiedziała kiedy!

                  Skomentuj


                    Ja robię zakupy w polo prawie codziennie A mieszkam w Bdg na Błoniu od urodzenia No ale wolę park w drugim kierunku, bo tam gdzie Ty piszesz niezbyt towarzystwo kiedyś tam było

                    Skomentuj


                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      hahaha! dobre, jeszcze się okaże, że sąsiadkami jesteście Evylynka ja jem, ale to moje dziecko jest najlepszą terapią odchudzającą. z tego co czytam, to Twoja też jest Małym Potworkiem - zobaczysz, zlecą z Ciebie kilogramy, nawet nie będziesz wiedziała kiedy!
                      No chciałabym je stracić, ale póki co od porodu straciłam z jakieś 13 kg i teraz waga stoi zostało jeszcze 5 kg do wagi sprzed ciąży a tak na prawdę chciałabym zrzucić 10 więc jest co do roboty

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Magda mój synek też daje mi nieźle popalić a schudnąć nie mogę

                        Color a może biegunka u Amesi to od ząbków?

                        Skomentuj


                          Ja to jestem ciekawa jak ja będę niedługo oglądać bajki

                          Skomentuj


                            Madzia przed chwilą oglądałam Twoje zdjęcia na nk i tak patrzę jaka Asia była już duża na Boże Narodzenie, moja Paula będzie niedługo tak samo duża

                            Skomentuj


                              Czemu żadna nie mieszka w GDyni albo w trójmieście
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Ja na bloniu tez cale zycie,ale kolo rynku z narzyczonym od 3lat.masz racje tam nie bylo za ciekawie,ale latem mamusie wygnaly nieciekawe towarzystwo i bylo git a teraz na zime to tam nie wejde pewnie znowu,bo ciemno i podejzanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X