Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Goplana ja bym sobie teraz poszla z moimi chlopakami na spacer ale jednego nie ma ,drugi spi a za oknem deszcz...

    Skomentuj

    •    
         

      Ja sie wczoraj przedzwigalam i dzis mnie plery bola tak ze balabym sie sama wyjsc bo bym mlodego nie zniosla.
      Musze mezowi cos na obiad wymyslec i poki co wpadlam tylko na frytki i lodeczki z mortadeli z serem i pieczarkami :P

      Skomentuj


        Powiedz zeby mezus cie pomasowal ,to pomaga U nas byl wczoraj kuzyn mojego i zrobil mu super masaz.
        My juz jedlismy,szaszlyki , ryz i surowke szybko zrobilam tutaj sie je obiady o 12 w poludnie (miedzy 12 a 14 godz;wszyscy maja przerwe na obiad).

        Skomentuj


          Masaz powiadasz ... hmm obawiam sie ze zostanie to wykorzystane przeciwko mnie
          Jakby u nas byla taka przerwa to by bylo super a tak musze czekac do 15 ew do 23 z obiadem na meza

          Skomentuj


            Ja wieczorem jak tesciu wraca jeszcze z obiadem startuje ,czasami odgrzewam zalezy co jedlismy.juz sie nie moge doczekac kiedy bedziemy u siebie...co do masowania to moj lubi zeby go mocno ugniatac i ja zawsze to robie (jego zdaniem )za slabo wiec jego kuzyn dal mu wczoraj wycisk tak jak lubi On to robi przez godzine i jest swietny,gdybys mieszkala blizej bym ci go podeslala

            Skomentuj


              czesć dziewczyny,
              ja też tu rzadko, jedyne co w południe jak Julek śpi, zajrzę, ale nic się nie dzieje, tematy wygasają bo wiosna, na jesieni będzie lepiej masz rację Tree.
              U nas piękna pogoda, Dotka a Ty gdzie mieszkasz, że masz deszcz, bo chyba niedoinformowana jestem?
              Ja dzisiaj z Julianem zaliczyłam fryzjera, chłopak był grzeczny do czasu aż wszystkie fryzjerki nie zaczęły się nim zachwycać jaki on grzeczny i spokojny,
              to właśnie pokazał, na co go stać - zaczął już się denerwować, płakać i uciekać,
              więc drugi bok musimy poprawić w domu, tzn. tatuś, bo ma do tego rękę,

              zaliczyłam też sklepik i zakupiłam sobie 3 ubranka ale jestem zadowolona,
              tylko mam ochotę na jakąś spódniczkę lub sukienkę.... ale jakoś nie wiem jakie?
              a z Julkiem to ja mogę poprzymierzać
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                czesc iza,ja mieszka we francji na dodatek w regionie gdzie normalnie w kwietniu bylo juz goraco...co sobie kupilas,pochwal sie,ja tez potrzebuje cos nowego i mysle o kieckach bo ciagle w spodniach chodze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej!
                  Od dzisiaj mam wolne xD i psychicznie przygotowuje sie do swiat (z reszta robie to juz od conajmniej miesiaca).Znowu mam to glupie odczucie, ze mi sie ciaza nudzi, a za tym idzie kiepski humor. Na poicztaku maja zacznie mi sie kompletowanie wyprawki dla ,malenstwa wiec moz eto mnie jakos rozweseli.
                  U mnie pogoda tez piekna, ze az w dpomu nie chce sie siedziec tez tak zagladam tu chwilami.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    Hejka diabelecke ,juz duzo ci nie zostalo,latem bedziesz z wozkiem spacerowac ,cierpliwosci,jeszcze zatesknisz do brzuszka

                    Skomentuj


                      uwielbiam Francję!!!!!
                      ale Ci fajnie, a znasz francuski? ja uczyłam się w liceum, nawet maturę zdawałam, potem pracowałam z szefem francuzem, ale tak się wstydziłam rozmawiać w jego ojczystym języku, że wolałam angielski,żałuję bo miałam szansę na szlifowanie.... a teraz oba języki w plecy, 2 lata w domu, ksiązki do języków leżą i czekają nie wiem na co...

                      a kupiłam sobie bluzeczkę taki jasny, brudny róż....sweterek a la bolerko... brąz..ale taki brąz nie brąz, bardziej taki jak orzech i kurteczkę - żakiecik, też w brązie... coś świeżego na święta, żeby się lepiej poczuć,

                      no a co do spódnic, to ja nie mam ani jednej w szafie.... wstyd... baba bez spódnicy, prędzej znajdę sukienki-princeski... jakoś lepiej mi leżą, spódnicy nie mam, bo nie mam pojęcia jak się zabrać do zakupu, czego szukać na siebie??? jestem zielona!
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                        Hej!
                        Od dzisiaj mam wolne xD i psychicznie przygotowuje sie do swiat (z reszta robie to juz od conajmniej miesiaca).Znowu mam to glupie odczucie, ze mi sie ciaza nudzi, a za tym idzie kiepski humor. Na poicztaku maja zacznie mi sie kompletowanie wyprawki dla ,malenstwa wiec moz eto mnie jakos rozweseli.
                        U mnie pogoda tez piekna, ze az w dpomu nie chce sie siedziec tez tak zagladam tu chwilami.
                        no właśnie diabełku, jak Ci dzieciak zacznie płakać.... hihi
                        a Ty nie będziesz wiedziała czemu, to zatęsknisz do brzucholka...
                        żartuję nie będzie tak źle, ale nie wątpię że w takie ciepło nie chce Ci się chodzić z brzuchem, bo ciężko.... ja chodziłam w ciąży jesienią i w zimę urodziłam...
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          IZA francja jest fajna...ja mam w domu polskiego francuza wiec rozmawiamy po polsku.Kurcze nawet nie wiem jakie sukienki teraz sie nosi,spodnice mam jedna dzinsowa...

                          Skomentuj


                            maly slodko spi,chyba tez sie poloze na chwilke,do pozniej kobitki...

                            Skomentuj


                              dotka nosi sie to co sie podoba
                              Ja mam spodniczek 5 i jedna dluga spodnice xD Teraz niestety w zadna sie nie mieszcze, a szkoda, bo ta dluga uwielbiam.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                wiesz co w sumie to jedna dżinsowa też się u mnie znajdzie, ale jakaś stara i niemodna,
                                a sukienki? najlepiej lubię proste w stylu princeska, czyli bez rękawów, prosta ewentualnie z paskiem w pasie i tyle, ale są ładne takie letnie zwiewne ale to na laski nie na mnie,

                                masz polskiego francuza? hm... fajnie ale trochę "parlerujesz po france"?
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X