Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamokarolka nie ma szans, spojrzy na auto, drzewo i zaraz znowu krzyczy. ma swojego kota (pluszaka), wiec czasem go poprzytula i poogląda gdzie ma oczko itp., ale jak jest zła to i kota wyrzyca. dzisiaj w ruch poszły komórka, pasek od płaszcza, kalendarzyk, biszkopty... i co? i nic! dalej atak dziczy.

    Skomentuj

    •    
         

      No nie ma to jak akcja z doniczką juniorką.....znów wyzywała kamila od pedałów....no ja nie mam juz sił do tej dziewuchy i jej mamusi,Kamil poszedł na skarge do wychowawcy i pani miała dzwonic do mamusi pamelci,wuiec teraz czekam tylko na reakcje hahahaha ,znając życie będę pewnie w tym tyg w szkole

      Skomentuj


        Olcia a kto to jest doniczka juniorka? w ogóle straszne jest to co opowiadasz, żeby dziewczynka się tak zachowywała mam nadzieję, że Asia mimo wszystko wyrośnie na porządną osobę, bo na razie też potrafi dać popalić haha

        Skomentuj


          madzia pisałam tu jakis czas temu akcje z doniczka juniorką
          zaraz poszukam i wkleje raz jeszcze!

          Skomentuj


            a widzisz, ostatnio za często mnie nie było i musiałam przeoczyć. to już nie szukaj specjalnie. rozumiem, że to jakaś laska, która ma niewyparzony język i dręczy inne dzieciaki?

            Skomentuj


              W tamtym roku Kamil miał przez nia zachowanie obnizone,co oczywiście nie umkneło mojej uwadze i skonczyło sie powazna rozmowa z wychowawczynia!!!!
              Oczywiście to nie jest tak ze ja Kamila bronie itd,ale skoro małolata potrafi przez pól korytarza sie drzec : KAMIL NOWAK TO PEDAŁ I GEJ no to cos nie halo
              przyszedł kiedys ze szkoły i sie poskarzyl wiec mu mowie zeby do wychowawcy poszedł a on na to ze byl ale pani go zbyła i powiedziala zeby nie histeryzował bo on jest chlopakiem itd itd
              A po za tym wiem ,ze mamusia -doniczka tez tak mówi na moje dziecko wiec podekjrzewam że wyniosła to z domu
              Bo kiedys kamila kolezanka byla u pamelci w domu i słyszała juz od progu:
              CZY TEN PEDAŁ CI DZISIAJ DOKUCZAŁ???

              więc skoro mój kamil miał obnizone zachowanie to uwazam że ona tez powinna bo tak samo przemoc psychiczna jest objawem zlego zachowanioa!!!!!

              MAMUSia pamelci dlatego DONICZKA ,bo ma taki nick na allegro- i tak się utarło już u nas w klasie)



              A wracajac do zebrania,musiałam iść(w sumie zawsze chodze od 6 lat na jednym zebraniu nie było nikogo od nas hehehe,ale to ja w ciazy byłam w szpitalu a robcio w warszawce) bo oni mają nową wychowawczynie-tez bez sens w ostatnim roku ale ok nie bede sie wglębiac w ten temat,no i musze z pania pogadać żeby zwricola wieksza uwage na pamele i kamila żeby pozniej nie było znów jakis akcji !!!!!
              Ale to nic ,słuchajcie tego,oni maja teraz pania od religii,młoda fajna babka no i OCZYWIŚCIE DONICZCE się to nie podoba bo oni nie chodzą do koscioła hehehe !!!!!

              Przypomniała mi sie akcja z jedna z kolezanek z kalsy i pamela i doniczka
              słuchajcie!!!!!!

              Jak juz wam wiadomo doniczki nie wierza w boga,nie chodza do kosciola ani na religie(ale u komunni donica juniorka była,ale to nie ito chodzi)
              No i Pamela zaczęła się nasmiewac z Weroniki ze chodzi do koscioła i po co tam chodzi,po co sie modli,jak boga nie ma,ze ci co wirza w boga to durni ludzie i wogóle.....wiec Weronika jej mowi zeby sie nie nasmiewała z jej wiary bo z pameli nikt sie nie nasmiewa i nie dokucza że nie chiodzi na religie i takie tam,zaczęła sie kłotnia na całego,doniczka juniorka wydzowniła po donice-mamusie,mamusia wpadła do szkoły o mało nie pobiła tej dziewczynki,potem była akcja u dyrektorki bo mama weroniki tego tak nie zostawiła.....
              To tylko jedna z akcji doniczek,moge mnozyc tego typu akcje ale po co,mysle ze tyle wam wystarczy ze wyrobic sobie zdanie na temat takiej beznadziejnej osoby!!!!!!!!
              Last edited by olcia79; 29-09-2009, 14:38.

              Skomentuj


                Dzień doberek

                Skomentuj

                •    
                     

                  sikornik witamy w ten pochmurny dzień

                  Skomentuj


                    ej no to jakaś chamska ta dziewczyna i jeszcze żeby nauczycielka tak zbywała dziecko, które przychodzi do niej z prośba o pomoc. po co są w takim razie wychowawczynie?
                    a dziewczyna może chce na siebie zwrócić uwagę? a nie stac jej na wymyslenie innego sposobu, więc robi sceny.
                    Sikorka witamy

                    Skomentuj


                      wiec całe szczęście ze maja zmienionego wychowawce

                      I ona i jej mama są dla mnie daremne ,zero kultury osobistej i wogóle,a pozatym co to za matka która uczy dziecko nienawiści i nietolerancji w stosunku do innych

                      Poziom mają żenujący ......nie mam juz siły do tej kobiety,i daje sobie głowe odrąbać że będzie z tego AFERAAAAAAAAAAAAAA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale żeby rodzice mieli taki poziom? a to jest jakaś normalna rodzina? bo to normalne, że dzieci czasem mają głupie pomysły, ale jak mamusia jeszcze tę dziewczynę dopinguje? to już jest chore.
                        w ogóle powiem Wam, że to krzesełko do karmienia to był strzał w dziesiątkę. Asia jak tam siada, to włącza jej się opcja - teraz jemy i siedzi, ładnie je i nawet sama próbuje nabrac coś na łyżkę i trafić nią do buzi - dlatego jemy dwiema łyżkami.
                        jeszcze dzisiaj poszłam sobie poszukać jakichś spodni, które nie będą rurkami i co? mam kolejne rurki do kolekcji... chyba już jestem skazana na takie spodnie...

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          ale żeby rodzice mieli taki poziom? a to jest jakaś normalna rodzina? bo to normalne, że dzieci czasem mają głupie pomysły, ale jak mamusia jeszcze tę dziewczynę dopinguje? to już jest chore.
                          wiesz nie wiem czy normalna........ moim zdaniem cos maja pod sufitem chyba nie teges....
                          powiem w skórcie tak,laska jest po podstawówce,mausia jej siedzi we włoszech wiec kase śle bo ona do pracy nie pójdzie,gwiazdataka że hohohoh,a jej mąz-konkubent znaczy sie(sikor bez urazy nie tez gdzies pracuje,ale wygląda jak slash z guns and roses (chyba dobrze napisałam)


                          ZNALAZŁA sie siostra NASZEJ izabelki22,własnie w tv mówili,zapamietałam zdjęcie gdzie iza podała link
                          iza super ze siostra w sumie cała i zdrowa
                          Last edited by olcia79; 29-09-2009, 15:45.

                          Skomentuj


                            no to chyba wszystko jasne, skoro sami taki poziom reprezentują, to jak mają się dzieci zachowywać? wątpię, żeby po rozmowie z wychowawczynią do matki coś trafiło, ale może w szkole chociaż nauczycielka będzie się baczniej przyglądać całej tej sytuacji i w porę będzie reagować.

                            Skomentuj


                              już się baczniej przygląda wiec moze cos to da ,w kazdym razie modle sie żeby juz czerwiec był i koniec szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                              dobra ja uciekam
                              bede wieczorkiem

                              Skomentuj


                                Hej dziewczynki! Ale tragiczny dzień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X