Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Sikorka a to Ty pracowałaś ?? Myslałam, że studiujesz dziennie ?? Czy studiujesz, a pracujesz dodatkowo ??
    ja Kochana 3 lata studiowałam dziennie od 2002 r.
    potem ze względów zdrowotnych (nie była to ciąża) maiłam 2 lata dziekanki
    i wróciłam ale juz na 4 i 5 rok zaocznie
    podczas dziekanki poszłam do pracy - pracowałam 2,5 roku i zaszłam w ciążę na początku 5 roku

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
      sikorka obiecuje ze za rok jak bede nad morzem to wpadne na vodke
      obowiązkowo

      Skomentuj


        Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
        ja po wychowawczym na pewno nie wrócę do mojej pracy, mam w planch własny interes. Zresztą za taką kasę i brak życia osobistego się nie opłaca mi
        ja też nie wracam do swojej pracy, nie po to kończyłam te cholerne studia
        wcześniej pracowałam jako asystent rachunkowy w knajpie i zawsze od 18-tej do 1-2 w nocy czasem jak było zamknięcie miesiąca do 3-4
        za marne grosze
        teraz przy Jonatanie nie wyobrażam sobie takiej pracy

        z premedytacją ide na staż nauczycielski od wrzesnia 2010 bo to jedyny zawód który na 100% pensji wymaga tylko 20-22 godz. pracy tygodniowo
        chcę aby Mały do tego że mnie coraz dłużej nie ma w domu przyzwyczajała sie za rok stopniowo...
        zresztą za rok też ide na kolejne studia na 3 semestry

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          dziewczyny ratunku
          Asia już chyba od dwóch godzin chodzi i wyje i naprawdę nie mam pojęcia o co jej chodzi. spać nie chce, niedawno zjadła duży obiad, sucho ma, a chodzi i płacze. nie mam pojęcia czy to foch czy zęby
          i jak Madzia
          czy Potwór został ujarzmiony????

          Jonatan dziś zachowuje sie skandalicznie... ale na szczęście zasnął ufff
          boje się dzisiejszej nocy, że znowu będzie spał tylko 4 godziny

          Skomentuj


            Hej dziewczyny wiecie co?
            Ja tu się obawiam, że mam mało pokarmu, a tu co się okazuje?! Że mały się przejada! A ten "krzyk" to nie z głodu, ale z bólu brzuszka!... I mam go często podczas karmienia odbijać. I karmić częściej ale mniej... Ale jak ja mam mu odmówić jak on chce?

            Skomentuj


              moje dziecko też się zachowywało skandalicznie na szczęście już jej trochę przeszło. my chociaż noce mamy przespane. za to w dzień Asia spała dzisiaj godzinę, wczoraj 1,5.
              przypomniała mi się sytuacja z wczoraj. przyszli znajomi z dwuletnim synkiem i trzymiesięczną córeczką. Asia i ten chłopczyk złapali oboje za cymbałki, chłopiec jako że silnijszy wyrwał je, Asia krzykneła piskliwie, chłopak się przestraszył, a ta maleńka dziewczynka aż miała łzy w oczach

              Skomentuj


                k***** mać, spaliłam blender

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                  k***** mać, spaliłam blender

                  Sikornik
                  ja ostatnio dwa opiekacze załatwiłam

                  Skomentuj


                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    Hej dziewczyny wiecie co?
                    Ja tu się obawiam, że mam mało pokarmu, a tu co się okazuje?! Że mały się przejada! A ten "krzyk" to nie z głodu, ale z bólu brzuszka!... I mam go często podczas karmienia odbijać. I karmić częściej ale mniej... Ale jak ja mam mu odmówić jak on chce?
                    hihihih ja to miałam tyle pokarmu ,ze kolezance karmiłam syna hahahahah,byłam jak krówka dojna

                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    moje dziecko też się zachowywało skandalicznie na szczęście już jej trochę przeszło.
                    No moja emilka to codzien sie skandalicznie zachowuje wiec chyba musze sie przyzwyczaic



                    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                    k***** mać, spaliłam blender
                    a co robiłas tym blenderem

                    Skomentuj


                      Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                      a co robiłas tym blenderem
                      cholera jasna!!!
                      tak jakbym sie coś w środku roztrzaskało, skruszyło, nie wiem
                      i 179 zł w dupie
                      juz nie raz się przejechałam na PHILIPSIE

                      a co robiłam?
                      piane ubijałam do omletów


                      Pawimi hej
                      u nas wieje, ale tornadem nie można tego nazwać
                      ot, zwykły morski wiatr brrr...

                      mamakarolka
                      mi aż walnęły korki w domu i się zwarcie siakieś zrobiło

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez pawimi
                        ja tez hehe, w 10 miesiecy napompowalam mleka na 18 miechow.

                        pewnie mielila ta wolowine o ktorej mowilysmy zeby tego nie robic!
                        o tym samym pomyslałam hahahahaha

                        Skomentuj


                          hahahahahaha Olcia Twoja córa to ma pomysły, biedny pies teraz będzie Emilki unikał jak ognia Ciekawe co jutro mu przyrządzi do jedzenia Madzia dzięki za radę bo faktycznie ubrałam małej ten kombinezon i jak znalazł bo taka pogoda dzisiaj u nas że aż strach wychodzić, no ale byłyśmy 1,5 godzinki na spacerze, musi mi się dziecko hartować. Kiya no nie ma problemu umówimy się kiedyś na coś dobrego do Sowy Tylko czy nie przypał z taką małolatą się zadawać

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi
                            a u nas wczoraj przeszlo nosem tornado dzis jest taki wiatr stulecia ze szok!
                            hihi
                            jednak sie powstrzymałam przed tym procederem

                            Skomentuj


                              Napisane przez pawimi
                              a nie mozesz zaniesc tego z powrotem do sklepu i opieprzyc ze zlom sprzedaja? albo do producenta zadzwonic?
                              taka jestem cipa że po 3 przeprowadzkach za chiny ludowe gwarancji nie znajdę
                              ostało mi się ino pudełko

                              Skomentuj


                                Olcia wysłałam Ci zaproszenie na nk (jakbyś nie wiedziała kto to)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X