Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czesc dziewczynki,ja padam z nog,zaraz ide film ogladac ale chcialam sie jeszcze z wami przywitac.froch jak tam garnki,kupujesz?
    Last edited by dotka238; 06-04-2009, 21:18.

    Skomentuj

    •    
         

      pewnie,że kupujęte z allegro bo tańsze..może po swietach zamówię
      dotka jaki film bedziesz oglądac?

      Skomentuj


        jakis francuski,zaraz sie zaczyna;polowy pewnie nie skumam ale podobno dobry jest
        te gary fajne,sama cos podobnego bede chciala do naszego gniazdka jak sie w koncu kiedys wyprowadzimy
        dobra,uciekam bo sie zaczyna,pa pa

        Skomentuj


          papa dotka ja tez spylam bo jakaś zmeczona jestem

          Skomentuj


            hej
            wpadam na chwile bo skonana jestem
            z 10km dzisiaj zrobiłami nogi do dup... mi włażą
            i bolą jak nie wiem
            ja już okana pomyłam i Julki pokój doprowadziłam do porzadku(znowu 2 rekłamówy makulatury się nazbierało = jedna z połamanymi zabawkami itp.)
            jutro nasz sprzatam - ciekawe ilerzeczy wyrzucę

            Froch fajne te gary, ja z tefala mam tylko patelnie i są super
            a kiedy opuszczasz PL???

            wiecie doznałam szoku dzisiaj - okazało się ża sąsiadka ma dziecko 6 miesięczne i dzisiaj pierwszy raz z nim na dworze była


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              majek co Ty??? o ku....jaka matka??za zimno było na spacery
              biedne to dziecko,chyba nie skisło?może jej nie było tutaj?

              Skomentuj


                froch ja wiedziałm że jest w ciąży i przez całą zimę ją widziałam 2-3 razy w tygodniu
                a dzisiaj patrzę wyprowadziła dziecko w zimowym kombinezonie i kocem zakryte i to młoda gościuwa z 27-30 lat
                ja z nią nie gadam ale inna dziewczyna mówiła że jak z nią gadała czemu na dwór nie wychodzi to twierdziła że nie chce dziecka przeziębić

                zresztą w piatek byłam w moim wojewódzkim mieście na zakupach i babka wózek kupowała też pól rocznemu dziecku bo czas na dwór jak to określiła


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  tak jak kiedys juz pisalam "szarańcza wychodzi z tunelów i będzie w********u wózków na ulicach" hahha

                  Majek objawiłaś sie zbyt późno bo ja już idę spac ....do jutra ciao

                  aha a Pl jesli dobrze pójdzie to opuszcze kwiecien/maj 2009

                  Skomentuj


                    froch dokładnie gdzie te kabiety byly całą zimę ile wózków ulicami chodzi to szok
                    ja też spylam bo jutro znowu pobudka o 6 i na piechotkę do przedszkola (tak w ramach treningu i zrzucenia paru kg)
                    pa do jutra


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      witam

                      ale dziś pięknie się zapowiada jeśli chodzi o pogodę,my po nieprzespanej nocy....czekam jak mała zaśnie to też sie położe,mordę sobie spaliłam wczoraj na solarce,a byłam pierwszy raz na stojacym
                      milego dnia Wam zyczę....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        My bylismy na zakupach - 3 godz z glowy al maly mial przy okazji spacerek.
                        W sumie na swiete mam wiekszosc kupiona.
                        Nogi mi do zadka wchodza - targac malego i zakupy na 4 pietro to nie bylo moje marzenie.

                        Skomentuj


                          Czesc wszystkim obecnym
                          majajula ta dziewczyna na prawde przegina ale widze ze duzo matek tak ma moja kolezanka nie wychodzila z corka na dwor dopoki jej nie ochrzcila a zrobili to jak mala miala kilka m-cy dla mnie to jakas paranoja...
                          Goplana pomysl jaka figurka latem zaprezentujesz od tego latania po schodach
                          Dziewczyny wstalismy sobie dzis rano z maluchem,zjadl sniadanko ja sobie kawke na kanapie popijam,patrze a on idzie przez pokoj...az zaniemowilam...troche jeszcze sobie pomaga raczkujac ale widze ze caly czas proboje isc bez trzymanki.Oczywiscie zaraz go zaczelismy filmowac i smsy po rodzinie wysylac tacy jestesmy dumni

                          Skomentuj


                            czesc wszystlom obecnym,
                            mam pytanie z zupelnie innej beczki. Znacie jakiś dobry podkład albo korektor? musze maskować limo pod okiem a mój zupełnie sobie nie daje z tym rady?

                            AMELKA 08.02.2007

                            Skomentuj


                              Dotka-GRATULACJE DLA MAŁEGOzuch!!

                              AMELKA 08.02.2007

                              Skomentuj


                                limo musisz maskowac ja mialam kiedys bo z roweru spadlam i cala gebe sobie pocharatalam,kupilam w aptece la roche posay taki specjalny korektor na since (nie pamietam ceny ale tani nie byl).

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X