Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
    ja też...... np. strasznie aha lubie,stare piosenki madonny,queen (madzia to chyba ty tez lubisz) NIERAZ NIE PAMIETAM JAK sie niektore nazywaja ale lubie takie starocie z czasów młodości hehehe
    ooooooooooo przypomniało mi sie że ja przeciez wielka fanka DEPECHE MODE byłam
    tak, queenów lubię, abby też posłucham, bon jovi (jon bon jovi to moja wielka niespełniona miłość za czasów młodości )

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
      to zupelnie tak samo jak i u mnie!!!!!!myslalam ,ze tylko moj syncio to taki ,,ewenement,,.Zabawki bez metki nie byly brane pod uwage jako interesujace.Wszystkie z metkami byly doszczetnie wymemlane.Dzis wszystkie metki to fredzelki.
      Czyli moje dziecko nie jest wyjątkiem

      Skomentuj


        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
        W tamtych czasach sie słuchało a teraz tyle jest nowości że juz się nawet niechce słuchac tamtych staroci
        aniu i tu sie z toba nie zgadzam,starocie wracaja w postaci coverow,niestety ,czasem sa tak zalosnie przerobione ,ze teskni sie za starymi wykonawcami.

        Skomentuj


          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
          Czyli moje dziecko nie jest wyjątkiem
          cos jest,,na rzeczy,,.Moze wtych metkach jest cos co zwabia nasze szkraby a my o tym nie wiemy?

          Skomentuj


            może literki? moja bardzo lubi magnesy na lodówkę. na początku bawiła się kotem i misiem, ale jak kupiłam danonki z magnesami, to bawi się tylko tymi literkami w ogóle jakieś głupie te litery nam się trafiają, w poszukiwaniu normalnych muszę zżerać tony danonków, a i tak nic ciekawego nie mogę trafić na razie mamy: G, Y i dwa razy Ś

            Skomentuj


              Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
              aniu i tu sie z toba nie zgadzam,starocie wracaja w postaci coverow,niestety ,czasem sa tak zalosnie przerobione ,ze teskni sie za starymi wykonawcami.
              DOKŁADNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              niektóre sa fajne ale niektóre to az zal słuchac,ja ostatnio zmontowałam sobie płytkę madonny,ale te takie stare

              Skomentuj


                oto jak dziala marketing!!poniewaz oile sie nie myle mamy 27 literek w alfabecie a serie z pierwszymi 5 cioma wypuszcza to musisz kupic 50 sztuk tych samych co najmniej i tak apjac.No ale Danonki to chyba lepsze od slodyczy wiec jedzcie na zdrowie!hmmm...chyba musze zerknac wstecz bo cos mnie ominelo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Lodówka już umyta , i świeci pustkami trzeba iść na zakupy.

                  Co robicie dziś na obiad?
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                    hmmm....a czy ktos slucha staroci z lat 80 i90?
                    Ja słucham i to namiętnie.Radio które słucham to Radio Złote Przeboje...w tamtych czasach była muzyka a dziś?Jeden kopiuje od drugiego.A jak słysze stare nagranie w nowej wersji to mnie szlag trafia
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                      Lodówka już umyta , i świeci pustkami trzeba iść na zakupy.

                      Co robicie dziś na obiad?
                      znaczy sie masz swiatłom w lodówce hahahaha


                      ja ide do babci na obiad hehehe trzeci dzien z rzedu wiec mnie omija gotowanie
                      ale bedzie ogórkowa i naleśniki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kiedys jak byłam mała zastanawiałam sie kto gasi światło w lodówce
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          dzisiaj piątek więc u nas rybka
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                            Ja słucham i to namiętnie.Radio które słucham to Radio Złote Przeboje...w tamtych czasach była muzyka a dziś?Jeden kopiuje od drugiego.A jak słysze stare nagranie w nowej wersji to mnie szlag trafia
                            najwiecej przyjemnosci sprawia mi szukanie tych ,,perelek muzycznych,,z tamtych czasow.Dobrze ze procz tej tluczonej ostatnio na okraglo muzyki jest jeszcze sporo do odgrzebania ze staroci.

                            Skomentuj


                              witam drogie panie
                              synuś był bardzo grzeczny dał się mamie wyspać o wczorajszej balandze, o 6 dostał mleko i zasnął do 9 jeszcze, właśnie kończę kawkę sobie młody w macie buszuje.
                              Dziękuję za miły wieczór ale sie odstresowałam .
                              Dużo zdrowia wszystkim chorowitkom życzę
                              Co do muzyki to wolę tą lata 80-90 niż tą ciężka, miałam okres na cięższą ale to była Metallica
                              ColorWomen dzisiaj ci nie pomogę bo teściowa rosołek nam zrobiła wiec obiad mam .
                              Oskar Michał
                              1 kwiecień 2009
                              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                              Skomentuj


                                u mnie będzie potrawka z kurczaka z ryżem. akurat my nie katolicy (przynajmniej ja) więc jemy mięso w każdy dzień tygodnia, no chyba, że mamy ochotę na danie bezmięsne.
                                Anse przeraziłas mnie, chyba przestanę kupować danonki 50 sztuk to trochę za dużo haha.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X