Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hey jaroszka olcia Ty mi wysłalaś zaproszenie na fb??
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      JAROSZKA witaj

      Pawimi,sytrasznie duzo miecha polski jakis prywatny przedsiebiorca kupil od szwedów,to było miesko w puszkach od wojska,no i on to mieso sprzedawał do złobków,przedszkoli i innych instytucji.....no a mieso przeterminowane o 26 lat niezle co


      dobra ide na faaaaaaaaaajke

      Skomentuj


        o rety ale sie rozpisały coś tu czytam o biczach nieładnie dziewuszki chyba jeszcze za wcześnie na takie tematy .
        Co do kolacji to ja miałam z głowy teściowa dzisiaj robiła
        i tak ogólnie dobry wieczór wszystkim
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          hey jaroszka olcia Ty mi wysłalaś zaproszenie na fb??
          no jacha że ja ,pisałam gdzies kilka postów wczesniej ze pozwolilam sobie wysłac zaproszenie
          sorry że to ja
          wiem wiem,wołalabys jakiegos przystojnego pana ,no niestety to tylko ja olka fasolka we własnej osobie

          Skomentuj


            PAWIMI dzięki za propozycję na fb nie jestem jeszcze zbyt rozeznana jak tam działac ale się wkręcam i jak się domyślam miałam tam OLCIĘ w propozycji od Ciebie prawda?
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              powiem wam ze zalogowałam sie na facebook w sobote i podoba mi sie bardziej niz nk

              Skomentuj


                olcia79 też codziennie na fc wchodzę rozeznać się co tam słychac
                Oskar Michał
                1 kwiecień 2009
                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez pawimi
                  tak jest psze pani i froszka tez
                  o Froszka jeszcze nie widziałam w propozycji muszę wejść i zobaczyć
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    no jacha że ja ,pisałam gdzies kilka postów wczesniej ze pozwolilam sobie wysłac zaproszenie
                    sorry że to ja
                    wiem wiem,wołalabys jakiegos przystojnego pana ,no niestety to tylko ja olka fasolka we własnej osobie
                    w ostateczności możesz być.... masz na imię tak jak moja siostra:P
                    fajnie żeś dała cynk na fb,bo ja narazie się tam gubię:/
                    Palisz???prócz mnie to pierwszy raz jakaś dziewczyna napisała" idę na fajkę" a mam wrażenie że na forum siedzą same niepalące mamy
                    FROCH

                    Skomentuj


                      oooo jaroszka to ty????????? na fb???

                      i ankasos mnie zaprosiła hehehehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Miss ja wytrzymałam półtora roku jak na razie walczę żeby nie iść na fajkę ale strasznie mnie ciągnie, najgorzej jak sobie drinkne
                        Oskar Michał
                        1 kwiecień 2009
                        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                        Skomentuj


                          Froch Ty dalej kopcisz ?? Myślałam,że rzucisz jak będziesz w Fr,toć tam ceny fajek to rozbój w biały dzień
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Froch Ty dalej kopcisz ?? Myślałam,że rzucisz jak będziesz w Fr,toć tam ceny fajek to rozbój w biały dzień
                            dalej dalej...ale mama mi słała pocztą hehe
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                              w ostateczności możesz być..masz na imię tak jak moja siostra:P
                              fajnie żeś dała cynk na fb,bo ja narazie się tam gubię
                              Palisz???prócz mnie to pierwszy raz jakaś dziewczyna napisała" idę na fajkę" a mam wrażenie że na forum siedzą same niepalące mamy
                              może sie mamy nie chcą przyznać ze palą bo ja też zaczęłam spowrotem ale tak mi głupio było napisać ze idę na fajkę to która idzie ze mną????

                              Pawimi mi też kogoś poleciła na fb ale nie wiem kogo
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Ale wiecie ja sobie też zapaliłam w wakacje jak sobie poimprezowaliśmy i powiem Wam, że żadna przyjemność przez kolejne 2 dni miałam ohydny posmak w gębie
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X