Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Olcia błagam nie bierz !!!!!!!!! Ja wzięłam kredyt jak zaczęły się takie akcje z moimi rodzicami i teraz ma dług.
    A wcale ten kredyt nie jest taki fajowy. bierzesz 100% a oddać musisz 150%. Ja zaczynam spłacać od przyszłego roku od lipca.
    Żałuję teraz jak nie wiem co... fakt, że wtedy te pieniążki były potrzebne, ale mogłam zacisnąć pasa.
    No ale już po ptokach.

    Limitu wiekowego nie ma, liczy się dochód na członka rodziny
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
      ja mam (w kwietniu juz musze zacząć spłacać) i jest limit wiekowy 25 lat starszym nie dają niestety
      jest limit ?? no to coś przeoczyłam
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        jaki dochód na członka rodziny??w kredycie studenckim??
        przecież to kredyt dla studentów,oprocentowany na (chyba 2%)
        FROCH

        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Olcia błagam nie bierz !!!!!!!!! Ja wzięłam kredyt jak zaczęły się takie akcje z moimi rodzicami i teraz ma dług.
          A wcale ten kredyt nie jest taki fajowy. bierzesz 100% a oddać musisz 150%. Ja zaczynam spłacać od przyszłego roku od lipca.
          Żałuję teraz jak nie wiem co... fakt, że wtedy te pieniążki były potrzebne, ale mogłam zacisnąć pasa.
          No ale już po ptokach.

          Limitu wiekowego nie ma, liczy się dochód na członka rodziny
          tam gdzie ja brałam nie był brany dochód na członka rodziny tzn. on jest ustalony ale to jest ponad 1000zł netto na osobę


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            no jest limit wiekowy 25 lat,czyli jestem za stara hahahahahaha WŁASNIE PRZECZYTAŁAM NA JAKIEJS STRONIE PORAD PRAWNYCH (info było z lipca 2009)
            W sumie to tylko sie zastanawiałam,kredyt to kredyt,zawsze trzeba go później spłacić,ale dla mnie bez sensu że jest limit wiekowy,teraz przeciez ludzie w roznym wieku zaczynakja studiować ,no cóż co kraj to obyczaj hehehehe

            Skomentuj


              po skończeniu studiów ma sie dwa lata na znalezienie pracy i dopiero po 2 latach każą spłacać,ale ja przerwałam studia,więc odrazu t splacam
              FROCH

              Skomentuj


                nic nie mówcie o kredytach
                ja za rok sie szukuje na mieszkaniowy na 30 lat pewnie
                ale trzeba, nie bedę do końca życia komuś płaciła 1000 zł. za wynajem skoro to moge wrzucić jako rata kredytu, prawda?

                a Wy macie mieszkaniowe?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  tam gdzie ja brałam nie był brany dochód na członka rodziny tzn. on jest ustalony ale to jest ponad 1000zł netto na osobę
                  musiał być brany pod uwagę dochód. Inaczej nie przyznają. Państwo wtedy nie oddałoby zalegających odsetek. Stąd jest tak długi okres karencji.

                  Olcia i bardzo dobrze. To jest złodziejski kredyt
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    W sumie to tylko sie zastanawiałam,kredyt to kredyt,zawsze trzeba go później spłacić,ale dla mnie bez sensu że jest limit wiekowy,teraz przeciez ludzie w roznym wieku zaczynakja studiować ,no cóż co kraj to obyczaj hehehehe
                    tak samo bez sensu że jak skończysz 26 lat to nie masz zniżek na pkp, mpk i pks chociaż jesteś studentem - ja juz od pół roku nie mam

                    Skomentuj


                      Tree może coś pokićkałaś bo mi już przysłali raty do spłaty (chyba ze PKB się znacznie zmieni) to raty minimalnie też
                      ja wzięłam 9000 a mam do spłaty jakieś 9500 plus opłaty manipulacyjne i inne które już zapłaciłam przy braniu kredytu (120zł- o tyle pomniejszyli wsyztskie łącznie wypłaty)


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        nic nie mówcie o kredytach
                        ja za rok sie szukuje na mieszkaniowy na 30 lat pewnie
                        ale trzeba, nie bedę do końca życia komuś płaciła 1000 zł. za wynajem skoro to moge wrzucić jako rata kredytu, prawda?

                        a Wy macie mieszkaniowe?
                        My nie mamy mieszkaniowego.Nam się tak udało, że dostaliśmy mieszkanie w prezencie.
                        Ale masz rację .. lepiej płacić ratę kredytu (przynajmniej płacisz na swoje)
                        a nie komuś za wynajem
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          My nie mamy mieszkaniowego.Nam się tak udało, że dostaliśmy mieszkanie w prezencie.
                          Ale masz rację .. lepiej płacić ratę kredytu (przynajmniej płacisz na swoje)
                          a nie komuś za wynajem
                          racja racja,tree ja tez chcę taki prezent
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            musiał być brany pod uwagę dochód. Inaczej nie przyznają. Państwo wtedy nie oddałoby zalegających odsetek. Stąd jest tak długi okres karencji.

                            Olcia i bardzo dobrze. To jest złodziejski kredyt
                            Tree jak napisałam on jest ale bardzo wysoki więc właściwie trzeba sporo zarabiać żeby go nie dostać
                            on wcale nie jest złodziejski
                            a duże masz raty???


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              My nie mamy mieszkaniowego.Nam się tak udało, że dostaliśmy mieszkanie w prezencie.
                              Ale masz rację .. lepiej płacić ratę kredytu (przynajmniej płacisz na swoje)
                              a nie komuś za wynajem
                              ale Ci zazdroszczą tree
                              miec własny kąt to połowa sukcesu, jak sie ma mieszkanko to juz tylko do przodu

                              Skomentuj


                                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość

                                a Wy macie mieszkaniowe?
                                My mamy,ale mysmy brali tylko 54tys,na 12 lat,jak kupowalismy mieszkanie to jeszcze wtedy przed tym boomem mieszkaniowym i kupilismy za 70tys,mielismy troche pieniążków,bo zostało nam z misji jak robert jeżdził,ale masz racje sikornik,lepiej placic do banku niz lomus kieszeń nabijać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X