Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czesc dziewczyny! Dziś Kubol był ważony. Przez niecały miesiąc (5 dni brakuje) przytył 1160! Normalnie jestem z niego dumna!

    Skomentuj

    •    
         

      cześć

      A Julkowi Bebe Lilly się nie podoba i całe szczęście bo mnie też nie
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        COLOR czytamy Twoje posty.Ja napisałam na temat tego burdelu z wątkami w Ogłoszeniu


        Skomentuj


          ufffffff.... posprzątane juz wszytsko,teraz tylko czekac az emilka spac pójdzie to pogłoge umyje
          Odrazu dywaniki zabrałam z przedpokoju i od dzieci (mam takie dwa małe i dwa duuuuże z ikea) i wrzuce je do pralki bo tez juz wyglądaja jak nie powiem skad wyciagnięte hihihihih

          Skomentuj


            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
            Czesc dziewczyny! Dziś Kubol był ważony. Przez niecały miesiąc (5 dni brakuje) przytył 1160! Normalnie jestem z niego dumna!
            No to pieknie a tak sie martwiłaś że masz mało mleka i że płacze bo głodny a on rosnie jak na drożdżach


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              colorkowa nie denerwuj się. Zrobisz porządek i będzie git Póki co jeszcze emocjami wieje na forum
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Moja ogląda na vh1 piosenki dla dzieci...bajka,jako bajka to za bardzo ją nie interesuje...więc słuchamy muzy
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                  ufffffff.... posprzątane juz wszytsko,teraz tylko czekac az emilka spac pójdzie to pogłoge umyje
                  Odrazu dywaniki zabrałam z przedpokoju i od dzieci (mam takie dwa małe i dwa duuuuże z ikea) i wrzuce je do pralki bo tez juz wyglądaja jak nie powiem skad wyciagnięte hihihihih
                  Ty to kobieto obrotna jestes i że masz siłę na mycie podłóg codziennie, ja myłam oststnio (aż wstyd sie przyznać) w piątek rano, no ale teraz mam doła a tak z reguły co drugi dzień


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Niooo olcia Ty to robotna kobitka. Ja to dopiero się rozkręcam.

                    Majek a czemuż to masz doła ??
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      hihihihihih,no wczoraj nie myłam wiec nie codziennie
                      A zrobie z rana porzadek i mam spokój później,chiciaż nieraz zygać mi sie chce bo normlanie dzień świstaka mam nieraz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        u mnie jest dzień świstaka na przemian z dniem świra

                        Skomentuj


                          hahaha no tak dzien swira to ja mam na weekend!!!!!!!


                          DOBRA A TERAZ PYTANIE Z INNEJ BECZKI,MOZE KTÓRAS MI POMOŻE:
                          Miała któras z was kredyt studencki,bo tak myslę nad tym i myślę,ale w sumie to nie wiem czy ja moge,czy jest jakiś limit wieku(buhahahaha)
                          dobra juz sie doczytałam ze nie moge miec skonczonych 26 lat ......... no to rzeczywiscie sie nadaje jak nie wiem co

                          Skomentuj


                            Tree jesień nastała i ja tak mam. A poza tym zmęczona jestem lataniem po 4 razy dziennie do szkoly z Julką i na inne zajęcia i jeszcze zakupy itd. i sama tu jestem w obcym mieście (dzięk bogu poznałam super laskę - mamę Julki koleżanki z klasy) bo bym chyba zawyła się z samotności.
                            Mąż od rana do nocy w pracy, dziewczyny jakies podłe się zrobiły oj dużo by gadać a ja jakaś słaba psychicznie jstem, chyba musze do mojego psychiatry się umówic wcześniej niż przypuszczałam


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                              hahaha no tak dzien swira to ja mam na weekend!!!!!!!


                              DOBRA A TERAZ PYTANIE Z INNEJ BECZKI,MOZE KTÓRAS MI POMOŻE:
                              Miała któras z was kredyt studencki,bo tak myslę nad tym i myślę,ale w sumie to nie wiem czy ja moge,czy jest jakiś limit wieku(buhahahaha)
                              ja mam (w kwietniu juz musze zacząć spłacać) i jest limit wiekowy 25 lat starszym nie dają niestety


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                ja tez mam kredyt studencki,splacam go już od roku
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X