Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zaraz mój syn doprowadzi mnie do ostateczności
    uskuteczniam różne kombinacje od rana a jemu sie nic nie podoba - na bujaku źle, na kolanach źle, na rekach też sie nudzi
    jest nieznośny od wczorajszego wieczora
    wygina sie robi mostek, kopie mnie, tak sie kula po całej macie że ostatecznie leży na podłodze - koszmar!!!

    boję sie jaki bedzie w wieku Asi

    Skomentuj

    •    
         

      Sikornik mnie też szlag już powoli trafia. Asia mi piszczy i się wścieka co chwilę.
      a najgorsze, że we wtorek sprżatałam w kuchni, a dziś znowu jest cała zawalona, łazienka jeszcze czeka... w dodatku zapomniałam wpisać na liste zakupów płynu do naczyń i mam cały zlew brudów!

      Skomentuj


        To chyba jakaś epidemia bo mój Karoluś dzisiaj też jest straaasznie marudny

        Skomentuj


          mamokarolka no chyba tak.
          byłam teraz w kuchni i próbowałam się uporać z naczyniami. na stole stał talerz z plackami z wczorajszej kolacji, Asia bawiła się przy lodówce magnesami. jak skończyłam zmywać i odwórciłam się w stronę stołu, to zauważyłam, że placków nie ma już na talerzu, tylko na obrusie jak, gdzie i kiedy?

          Skomentuj


            jakimś cudem udało mi sie już na prędkości zrobić najprostszy obiad świata czyli spaghetti
            dobrze że miałam juz zmielonego indora upchanego w zamrażalniku i od babci sosik pomidorowy własnej roboty, który uratował mi życie!!!

            oczywiście nie doproszę sie o zakupienie mi oleju, od 3 dni go nie mamy

            a z burdelemw domu to jest syzyfowa praca
            sprzatasz, sprzątasz a efekt jest może pół dnia
            wczoraj odgruzowałam łazienkę, dziś kuchnię mam zamiar i więcej nie tknę

            Radek wstanie na obiad (po nocce) a ja zmykam od razu do nauki i mam wszystko w d...

            Skomentuj


              Madzia dzieciaczki są szybkie ja już nie mam takich akcji bo Alanek to duży chłopiec ale pamiętam jak był mały to nic nie mogło byc na stole w zasięgu jego rączek.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                jak skończyłam zmywać i odwórciłam się w stronę stołu, to zauważyłam, że placków nie ma już na talerzu, tylko na obrusie jak, gdzie i kiedy?
                myślałam, że zjadła hehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  dzien dobry

                  moja córa tez w nocy spac nie chciała...wiec czuje sie tak jakbym młotkiem dostała..dzis idziemy na szczepienie..
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Sikornik ja mam wrażenie że nic nie robię w domu tylko sprzątam.Jak jeden dzień nic nie zrobię to w drugi ciężko mi wszystko nadobic.Ja chyba trochę pedantka jestem ale to zasługa mojej mamy bo ona zawsze miała fioła na punkcie czystości i teraz jak nie jest u mnie idealnie czysto to jestem poprostu chora.



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Moja też juz wie że pewnych rzeczy nie wolno,ale jak byla w wieku Asi to ulubionym jej zajęciem bylo suwanie po stole podkladką pod talerze i zrzucanie wszystkiego co na nim się znajdowalo


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja też tylko piorę ,sprzatam,gotuję,myję naczynia,sprzatam ,piorę itd.itd,normalnie żygać się chce a jeszcze mąż twierdzi że siedzę w domu i nic nie robię


                        Skomentuj


                          Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                          Ja chyba trochę pedantka jestem ale to zasługa mojej mamy bo ona zawsze miała fioła na punkcie czystości i teraz jak nie jest u mnie idealnie czysto to jestem poprostu chora.
                          moja mama to samo - pedantyzm pospolity
                          ja nie odziedziczyłam - u mnie wszystko musi mieć swoje miejsce bo mnie szlag trafia i jest względnie czysto
                          oczywiście teraz to się zmienia bo mam małego alergika i staje się powoli pedantem by nie narażać niepotrzebnie Małego

                          Skomentuj


                            CZEŚĆ BABSZTYLE

                            U nas dzis pochmurnie ale ciepło
                            Ja jak zwykle od rana sprzatam,także do 10 sie wyrobie ze wszytskim,pranko sie pierze obiad u babci dzis znowu hehehehe

                            Ale wstałam dzisiaj z łóżka z takim bólem głowy że odrazu tablete wziełam ale co z tego jak pomogła na chwile i dalejh czacha dymi

                            Skomentuj


                              no to tak jak ja, od rana do wieczora tylko sprzątam, a jak jeden dzień sobie odpuszczę, to potem jest masakra!

                              Skomentuj


                                A tak w ogóle to mam ostatnio takiego doła że hej, nic mnie nie cieszy a raczej denerwuje...eh


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X