Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja lada chwila dostanę okres ... więc zbliża się dzień kiedy zacznę brać tabletki anty.... boję się nieziemsko nie brałam nigdy niczego takiego i nie wiem jak zareaguje mój organizm, poza tym jestem sceptycznie nastawiona do tego typu rzeczy, a nie chcę kolejnej ciąży póki co

    dobranoc Asia

    a chodzi Wam o taką galaretę na nózkach np ? nie lubię tego
    Last edited by FamilyTree; 23-09-2009, 23:25.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      no nic ... zbieram się do łoża.

      Do napisania jutro. Dobranoc
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        pa, dobranoc
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          a ja lada chwila dostanę okres ... więc zbliża się dzień kiedy zacznę brać tabletki anty.... boję się nieziemsko, nie brałam nigdy niczego takiego i nie wiem jak zareaguje mój organizm, poza tym jestem sceptycznie nastawiona do tego typu rzeczy, a nie chcę kolejnej ciąży póki co
          Tree a jakie tabsy Ci przepisał lekarz (przepisała) ???
          ja jestem po 4 opakowaniach Yasmin i przez pierwszy miesiąc czułam się fatalnie - migreny, potworne bóle brzucha, musiałam co noc jechać na no-spie no wymiotowałam - i przeszło, jak ręką odjął
          no i mega plus dla tych tabsów - nie puchniesz, nie tyjesz, wręcz przeciwnie, mi obniżyły łaknienie (albo stres obniżył) no i cerę mam piękną, jak w ciąży choć nie mam ogólnie problemów, poza tym że jestem wiecznie potwornie blada
          również biorę je z przymusu, bo nie jestem zwolennikiem tego rodzaju antykoncepcji, czyli hormonalnej - boję sie w gruncie rzeczy zasyfienia organizmu, ale lekarz nie zaproponował mi innej metody - a na spirale sie nie zgodził...

          inne metody mechaniczne mnie nie obchodzą typu prezerwatywa, kapturki, błony do pochwowe i takie tam cuda - u nas seks jest za bardzo spontaniczny żebym sie musiała bawić w zabezpieczenie na określony czas "przed", a gumek nie cierpię

          Skomentuj


            spałam "aż" 4 godziny (od 2 do 6 rano) i przebrnęłam przez temat: Rozwój polskiego dramatu po 1945 roku - teoria, dziś czytam już same teksty hehe

            mam takiego stresa przed tą obroną, że nie mogę spać więc sie uczę
            a materiału jest od cholery...
            w końcu to egzamin z 5 lat studiów

            a teraz z innej beczki:

            zaczynam sie niepokoić o Johnnego
            on je (przy dobrym dniu) 600 ml mleka na dobe i ani grama więcej + wodę pije z glukozą, ale mu ja ograniczam, bo najchetniej piłby tylko ją
            nic wiecej nie je - żadnych stałych pokarmów
            a za 3 dni kończy 5 miesięcy!!!

            może mu trzeba zmienić mleko na Nutramigen z "dwójką"

            Skomentuj


              Cześć Sikornik
              Nie mam pojęcia co Ci doradzić bo w przypadku Twojego maluszka może być różnie. Najlepiej to skonsultować z pediatrą.

              Skomentuj


                Za mną też dzisiaj ciężka noc, Karolek w nocy budził się kilka razy a później nie mógł zasnąć. Teraz zaczął kaszleć i kichać, nos pełny, mam nadzieję że nie rozwinie się z tego coś poważnego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej.Ufff...doczytałam co wczoraj naskrobałyście.
                  SIKORNIK nie za bardzo Ci doradzę bo moja piła od razu pepti 2 i aż takiego uczulenia niemiala.A co mówi alergolog? W Twoim przypadku powinnaś miec stałego lekarza z którym będziesz konsultowac kazdą zmianę w diecie.


                  Skomentuj


                    Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                    Za mną też dzisiaj ciężka noc, Karolek w nocy budził się kilka razy a później nie mógł zasnąć. Teraz zaczął kaszleć i kichać, nos pełny, mam nadzieję że nie rozwinie się z tego coś poważnego
                    Ja mialam przesraną czwartą noc z rzędu ale jest lepiej katar juz mija tylko kaszel w nocy jeszcze ją męczył ale tylko jak się odkryla i zmarzła dziwne nie?


                    Skomentuj


                      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                      Ja mialam przesraną czwartą noc z rzędu ale jest lepiej katar juz mija tylko kaszel w nocy jeszcze ją męczył ale tylko jak się odkryla i zmarzła dziwne nie?
                      A podawałaś małej jakieś lekarstwa czy to cholerstwo musi samo przejść

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej
                        Dużo zdrówka dla Maluszków!!

                        A ja sie zastanawiam co dać niuni na śniadanie?Bo w sumie niewiem czy dalej będzie miała tą brzydką kupę czy nie,ale chyba jajecznica nie zaszkodzi co?

                        Sikornik ja wiem że Johny jest na innym mleku, ale np.Amelka od 4 m-ca jadła na raz po 250-300 ml, więc już przeszłam na bebiko 2 i dodawałam do tego kleik ryżowy.
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                          A podawałaś małej jakieś lekarstwa czy to cholerstwo musi samo przejść
                          Do lekarza poszlam od razu bo mała ma astmę i każde przeziębienie może się skończyć zaostrzeniem choroby.Przepisal jej leki syrop wykrztuśny,żel do nosa i lek rozszerzający oskrzela.


                          Skomentuj


                            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                            A co mówi alergolog? W Twoim przypadku powinnaś miec stałego lekarza z którym będziesz konsultowac kazdą zmianę w diecie.
                            Aniu mam stałego alergologa, ale jest jeszcze tydzień na urlopie i nie odbiera kom:/
                            no nic nie będę sama kombinować, poczekam do pierwszego tygodnia października

                            Skomentuj


                              Ja poczekam do popołudnia i zobaczę jak sytuacja się rozwinie.
                              Na chwilę obecną mały jest strasznie opiszczały a jeszcze na domiar złego wczoraj się przewrócił się i ma całe paluszki pozdzierane.

                              Skomentuj


                                dzień dobry
                                widzę, że dzieciaki Wam się pochorowały dużo zdrówka życzę!
                                przepraszam, że jeszcze nie jestem w temacie, spróbuję doczytać, ale nie wiem czy mi to wyjdzie, bo Asia piszczy, a ja muszę sprzątać....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X