Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja w zasadzie jestem drobnokoścista, nie mam brzucha, rączki chude jak patyki, dziub na jedne umycie, o piersiach nie wspomnę ale dupsko mam jak belweder i to on chyba tyle waży




    W DOMU PEŁNYM DZIECI
    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Ja to chyba się starzeję
      przestan,bo bede warczec ,ja mam 39l i nie marudze.Starosc ma swoje dobre strony.

      Skomentuj


        Ja też mam 164 cm he he niby mamy prawidłową wagę ale ja się źle z tym czuję bo od zawsze byłam szczupła i niewyobrażam siebie na starość jako gruba babcia


        Skomentuj


          Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
          przestan,bo bede warczec ,ja mam 39l i nie marudze.Starosc ma swoje dobre strony.
          a zwlaszcza jak sie urodzi maly brzdac.

          Skomentuj


            Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
            no tak ,mnie w czoraj tu nie bylo.Ale gdybym miala jeszcze tam byc to by dnia nie starczylo ,a ja na kompie nie przesiaduje zbyt dlugo.Po prostu nie mam czasu.
            No ja w zasadzie na kompie siedze tylko jak m. nie ma bo jak przyjdzie to marudzi że sam siedzi a jak juz z nim usiądę do kawy to za chwile on wstaje i siada do kompa. U mnie na stołku przy biurku to jak w autobusie co chwile ktos inny siada




            W DOMU PEŁNYM DZIECI
            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

            Skomentuj


              Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
              No ja w zasadzie na kompie siedze tylko jak m. nie ma bo jak przyjdzie to marudzi że sam siedzi a jak juz z nim usiądę do kawy to za chwile on wstaje i siada do kompa. U mnie na stołku przy biurku to jak w autobusie co chwile ktos inny siada
              U nas tak jest po południu jak moi M wrócą jeden ze szkoły drugi z pracy he he krzesło zawsze ciepłe


              Skomentuj


                Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                No ja w zasadzie na kompie siedze tylko jak m. nie ma bo jak przyjdzie to marudzi że sam siedzi a jak juz z nim usiądę do kawy to za chwile on wstaje i siada do kompa. U mnie na stołku przy biurku to jak w autobusie co chwile ktos inny siada
                Powiem ci ,ze niestety ma racje.Komp to pochlaniacz czasu .Wymyslcie cos innego niz ta kawa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja chyba sobie zrobię odsysanie tłuszczu z pośladków i ud i wstrzykne go w piersi bo normalnie cycki się między palcami przelewają a kiedyś były takie fajne




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                    a zwlaszcza jak sie urodzi maly brzdac.
                    Ja siebie nie wyobrażam 40- stolatki z malym dzieckiem no chyba że z wnukiem


                    Skomentuj


                      Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                      Powiem ci ,ze niestety ma racje.Komp to pochlaniacz czasu .Wymyslcie cos innego niz ta kawa
                      Przy naszej czwórce nie da rady




                      W DOMU PEŁNYM DZIECI
                      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                        Ja chyba sobie zrobię odsysanie tłuszczu z pośladków i ud i wstrzykne go w piersi bo normalnie cycki się między palcami przelewają a kiedyś były takie fajne
                        U mnie tez tak jest jak tyję to w dupsko zamiast w cycki he he


                        Skomentuj


                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          Ja siebie nie wyobrażam 40- stolatki z malym dzieckiem no chyba że z wnukiem
                          no coz ,ja tez nie myslalam ze tak bedzie ,a jednak

                          Skomentuj


                            A ja chciałam przed 40ką to czwate dziecko no ale jest teraz ( i już więcej mieć nie mogę), w ogóle widzę jak moja mama teraz by chciała takiego malucha i żałuje że miała tylko dwoje




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              Ja chciałam późno żeby się odmłodzić i w tym wieku kobieta ma już inne piorytety w życiu i chyba jest w stanie w pełni cieszyć sie macierzyństwem a nie tylko wypełniać obowiązek matki tak mi się wydaje




                              W DOMU PEŁNYM DZIECI
                              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                              Skomentuj


                                Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                                Przy naszej czwórce nie da rady
                                zapomnialam Beti u mnie tak wesolo nie jest jak u ciebie ale nie przedkladam kompa nad mozliwosc rozmowy z rodzina.Mamy zbyt malo czasu dla siebie wiec kazda chwila dla nas jest cenna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X