Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    otóż to moja Droga, doszłam do takich samych wniosków
    po co sprawiać pozory?
    dla mnie np. BN w dzieciństwie była świętem rodzinnym nie religijnym, od lat nie mam z nim styczności podobnie z innymi świętami
    tylko wiecie w drugą stronę też może być źle. Jednak póki co katolicyzm jest tą wairą dominującą w naszym kraju.
    A co jak Wasze dzieci katolikami chciały by być ?? Może jednak dac im mozliwość przyjęcia wszystkich sakramentów, a w przyszłości same zdecydują czy dalej iść tą drogą czy nie.
    A może samemu przemyśleć sprawę. Ja też do Kościoła nie chodziłam. Ale jak pojawił się Julek zaczęłam inaczej patrzeć na to wszystko.
    W sprawie wiary nie mogę decydować za moje dziecko.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      yyyyy... dziewczynko my to się też nie znamy
      to był pościk do innych matek.....
      a MY się znamy,znamy ale ja nadal czekam kiedy wpadniesz na obważanka na rynek do mnie
      FROCH

      Skomentuj


        Miss poszło na priva
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          Madzia to podeslij zdjęcia ,zobacze jak akwarium urządziąłaś hehe bo my musimy juz wieksze kupic

          a jakie mięsko dajesz?my dajemy suszone krewetki i rybki,rureczki,czerwone robaki te malutkie żywe i granulki to wszystko na zmianę ,to warzywa tez mozna?


          Skomentuj


            Tree zawsze można też ochrzcić jak pójdzie do szkoły. ja nie miałam sakramentów, ale przez jakiś czas mimo wszystko chodziłam na religię posłuchać - przecież tego dziecku nie zabronią.

            Skomentuj


              Słuchajcie mam pytanie do mam które karmiły piersią, mam problem z moimi cyckami bo one teraz zrobiły się tak wielkie że nie mieszczę się w żadne staniki ani bluzki, jestem tak załamana tym faktem bo przez to wyglądam na jeszcze grubszą niż jestem (dochodzę do wniosku że już lepiej nie będę wyglądać) Czy one zmniejszą się po jakimś czasie?? Czy będą takie wielkie dopóki będę karmić?? Do wagi sprzed ciąży brakuje mi jeszcze 6 kg, kiedy ja to wszystko zgubię , eh...

              Skomentuj


                Madzia, kiya Was niestety nie mogłam zidentyfikowac więc wysłałam Wam
                dane na priw
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Madzia jasne, ja nie będę tutaj jakimś Apostołem. To jest Wasza decyzja.

                  Evylynka dopóki karmisz, raczej te piersi będą takie większe, ale z czasem
                  będą się zmniejszać, a jak karmić przestaniesz będą pewnie mniejsze niż miałaś
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    tylko wiecie w drugą stronę też może być źle. Jednak póki co katolicyzm jest tą wairą dominującą w naszym kraju.
                    A co jak Wasze dzieci katolikami chciały by być ?? Może jednak dac im mozliwość przyjęcia wszystkich sakramentów, a w przyszłości same zdecydują czy dalej iść tą drogą czy nie.
                    A może samemu przemyśleć sprawę. Ja też do Kościoła nie chodziłam. Ale jak pojawił się Julek zaczęłam inaczej patrzeć na to wszystko.
                    W sprawie wiary nie mogę decydować za moje dziecko.
                    to samo tree można by napisać argumentując właśnie decyzję rodzica o nieprzyjmowaniu przez dziecko sakramentów, bo dlaczego mam za niego decydować teraz, jak jest nieświadome tej kwestii

                    sprawa wiary jest bardzo delikatna i bardzo indywidualna
                    mój wujek np. nie ma chrztu ani innego sakramentu do tej pory, ale np. jego brat zdecydował sie i brał chrzest na tej samej ceremonii co jego dziecko
                    Last edited by sikornik; 22-09-2009, 22:11.

                    Skomentuj


                      Ewylynka mi biust spadł jak przestalam karmic
                      Oskar Michał
                      1 kwiecień 2009
                      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        FamilyTree wysłałam ci na nk zaproszenie
                        Oskar Michał
                        1 kwiecień 2009
                        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                        Skomentuj


                          Nie ja do moich rozmiarów to chyba nigdy nie będę tęsknić bo one są jak balony, dydle Zawsze miałam wielki biust i mówili na mnie to ta z wielkimi Cyckami, ale teraz to już przesada jest No ale nic, dla dobra dziecka muszę to znieść, dziękuję za odpowiedź

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi
                            evelynka my sie mamy na NK, nawet fotke mojego brzdaca dzisiaj komentowalas
                            Pawimi wiem, wiem Ciebie już kojarzę

                            Skomentuj


                              sikronik oczywiście zrobicie jak uważacie.

                              kiya ależ fajna z Ciebie babeczka !!! masz piękny kolor włosów
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                                Nie ja do moich rozmiarów to chyba nigdy nie będę tęsknić bo one są jak balony, dydle Zawsze miałam wielki biust i mówili na mnie to ta z wielkimi Cyckami, ale teraz to już przesada jest No ale nic, dla dobra dziecka muszę to znieść, dziękuję za odpowiedź
                                Evylynka ja się chętnie z Tobą zamienię

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X