Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pawimi my się jeszcze nie mamy
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Pawimi ja też cię nie mam na nk. zaraz wysle Ci dane na priv

      Skomentuj


        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        Sikornik z tego co sobie przypominam to Ty masz taką samą sytuację jak ja - kościół omijamy nie wiem czy Twój R. też nie może czy nie chce kościelnego, ale jeśli może i chce, to możecie mieć taki ślub - tylko, że wtedy jedynie Radek będzie przysięgał.
        rozmawiałam z R. i dla niego slub kościelny nie ma żadnego znaczenia, choć w przeciwieństwie do mnie został w jakimś tam stopniu wychowany w tej wierze, więc skoro mu nie zależy to mi tym bardziej;
        podobnie ustaliliśmy zresztą z chrztem Jonatana i nikt w mojej rodzinie sie nie sprzeciwił naszej decyzji a rodzina R. mnie nie wiele obchodzi i vice versa zreszta

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          Silek ja mam żółwia czerwonolicego i już go mam i mam.... chyba z 12 albo i więcej lat!
          kurcze a duży jest?nasz ma rok moze 1,5 a juz 4 razy większy karapaks ma co mu dajesz do jedzenia?bo w sumie sa podobne ,jak masz fotki to podeslijn nawet na priva


          Skomentuj


            pawimi poszło na priva
            Oskar Michał
            1 kwiecień 2009
            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


            Skomentuj


              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
              rozmawiałam z R. i dla niego slub kościelny nie ma żadnego znaczenia, choć w przeciwieństwie do mnie został w jakimś tam stopniu wychowany w tej wierze, więc skoro mu nie zależy to mi tym bardziej;
              podobnie ustaliliśmy zresztą z chrztem Jonatana i nikt w mojej rodzinie sie nie sprzeciwił naszej decyzji a rodzina R. mnie nie wiele obchodzi i vice versa zreszta
              my też właśnie jeszcze nie chrzcilismy i im dłużej to odwlekamy, to tym większe mam wątpliwości. ja nie chodzę do kościoła, m. mimo, że ma wszystkie sakramenty też nie chodzi i jakoś tej wiary nie praktykuję, więc jak mamy dziecko w wierze wychowywać i jaki dawać mu przykład?

              Skomentuj


                Napisane przez pawimi
                wlasnie

                a ja cie mam na NK? Wszystkie dziewczyny juz mam? bo nawet nie wiem...
                a mnie????my sie jeszcze nie znamy
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  pawimi my się jeszcze nie mamy
                  Family a ja Cię mam w znajomych??

                  Skomentuj


                    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                    a mnie????my sie jeszcze nie znamy
                    I chyba Ciebie też nie mam Chociaż ja to już nie wiem

                    Skomentuj


                      Ewylynka ja też Cię nie mam. Ale.. już wysłałam Ci zaproszenie na NK
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                        a mnie????my sie jeszcze nie znamy
                        yyyyy... dziewczynko my to się też nie znamy
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          my też właśnie jeszcze nie chrzcilismy i im dłużej to odwlekamy, to tym większe mam wątpliwości. ja nie chodzę do kościoła, m. mimo, że ma wszystkie sakramenty też nie chodzi i jakoś tej wiary nie praktykuję, więc jak mamy dziecko w wierze wychowywać i jaki dawać mu przykład?
                          otóż to moja Droga, doszłam do takich samych wniosków
                          po co sprawiać pozory?
                          dla mnie np. BN w dzieciństwie była świętem rodzinnym nie religijnym, od lat nie mam z nim styczności podobnie z innymi świętami

                          Skomentuj


                            Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                            kurcze a duży jest?nasz ma rok moze 1,5 a juz 4 razy większy karapaks ma co mu dajesz do jedzenia?bo w sumie sa podobne ,jak masz fotki to podeslijn nawet na priva
                            fotki mogę jutro zorbić i wysłać. mój jest już większo od mojej dłoni. miałam dwa te zółwie, ale jeden zdechł, nie wiem dlaczego a do jedzenia daję surowe mięso, te suszone robaki i granulki, czasem jakąś sałatę czy inne warzywko.

                            Skomentuj


                              Tree ja też cię nie mam na nk

                              Skomentuj


                                ja też tree chyba cie nie mam
                                Oskar Michał
                                1 kwiecień 2009
                                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X