Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
    Carin ,powiedz jej ze czasami czujesz sie zmeczona ,wiec delikatnie daj jej znac ,ze potrzebujesz troszke czasu dla siebie.Moze zakuma?
    Niee, powie, ze moze zabrac maluszka do siebie i sie nim troche zaopiekowac :/, a przeciez nie o to mi chodzi.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      Niee, powie, ze moze zabrac maluszka do siebie i sie nim troche zaopiekowac :/, a przeciez nie o to mi chodzi.
      to sa wlasnie uroki mieszkania z rodzicami

      Skomentuj


        Carina dlaczego teściowa nie może wyjść na spacer? chodzi chyba po małe zakupy? weźmie wózek, pójdzie z Małym na spacer i przy okazji zakupy zrobi.

        Skomentuj


          Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
          to sa wlasnie uroki mieszkania z rodzicami
          Tylko, że wiesz ja mam wrażenie, że ona myśli, że to maluszek mi ciąży, a nie ona, eh...
          Ojoj mój mały zaczyna się prężyć, chyba coś grubszego idzie...

          Skomentuj


            Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
            a cześć sileczku,dzieciaczki już zdrowe,emuilka rozrabia jak typowy chłopak hehehehehe
            A co do mieszkania,to nawet nie chce mi sie gadać.... no pewnie nic z tego nie będzie,no ale cóż,stolica nadal pozostaje marzeniem..........

            Kurcze,właśnie poszłam ogolić moje nogi bo norml;anie jak wilkołak już wyglądałam hehehehe,że nowa piosenka shakiry-she wolf,to normlanie o mnie buhahahahahaha


            DZIEWCZYNY,DOSTAŁAM WIADOMOŚC OD ADMINA JAK MOŻNA USUNĄĆ ZDJĘCIA SAMEMU JAKBY KTÓRA CHCIAŁA TO PRZEŚLE NA SKRZYNKE WIADOMOŚĆ
            watek usuwania zdjec jest w na forum ogolnym/propozycje ulepszania forum.

            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              Sikorek super zdjęcie Johnnego, ale jak spokojny jak sie obudzi, Asię to cała okolica słyszy
              hehe
              a Jonatan jak się budzi to jest tak zdziwiony zawsze i przygląda nam sie dłuższą chwilę jakby sobie przypominał kim jesteśmy hihi

              a co do facetów to racja wróciłam po dwóch dniach z Poznania i nie miałam w czym nawet sobie kawy zrobić - wszystkie kubki, szklanki etc. poznikały

              Skomentuj


                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                a co do facetów to racja wróciłam po dwóch dniach z Poznania i nie miałam w czym nawet sobie kawy zrobić - wszystkie kubki, szklanki etc. poznikały
                dobre i nigdzie ich nie ma?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                  watek usuwania zdjec jest w na forum ogolnym/propozycje ulepszania forum.
                  no tak,ale jak sie pytałam ze 100razy tu na forum to dowiedziałam się że musze do admina pisać!!!!
                  Więc napisałam i dostałam odpowiedz,a wiem ze jeszcze kilka dni temu była mowa o zdjęciach bo któraś też chciała usunąć!!!

                  Skomentuj


                    a u mnie wczoraj była o to wojna
                    bo od soboty wszystkie gary i talerze stały na szafce i wołały do
                    mojego męża umyj mnie
                    (dodam ze to była jego kolej zmywania)
                    ŁUKASZ 08.09.2006

                    NATALIA JULIA 30.11.2007



                    Skomentuj


                      A ja przed chwila dostalam upomnienie od admina za wulgaryzmy i obrazanie w watku "Porod w wodzie " i to po dgrozba zablokowania ... no myslalam ze sie opluje ze smiechu. Wulgaryzmow brak a obrazanie ... to prawda cala byla Szkoda ze zajmuja sie porzadnymi uzytkownikami a takimi **************** nie.
                      Odpisalam ze sama odejsc moge skoro tak tu sie ludzi traktuje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Olcia weź wklej ta wiadomość a propos zdjęć bo ja chce też usunąć!!!

                        Skomentuj


                          Witam,

                          Zdjęcia można usuwać samemu.
                          Proszę wejść w wybrane zdjęcie > po prawej górnej stronie wyświetla się zakładka narzędzi graficznych > wybieramy "edytuj zdjęcie" pojawia się informacja "Aby usunąć to zdjęcie, zaznacz pole wyboru po lewej, a następnie kliknij przycisk "Usuń", znajdujący się poniżej".

                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                            A ja przed chwila dostalam upomnienie od admina za wulgaryzmy i obrazanie w watku "Porod w wodzie " i to po dgrozba zablokowania ... no myslalam ze sie opluje ze smiechu. Wulgaryzmow brak a obrazanie ... to prawda cala byla Szkoda ze zajmuja sie porzadnymi uzytkownikami a takimi **************** nie.
                            Odpisalam ze sama odejsc moge skoro tak tu sie ludzi traktuje.
                            widzę, że w końcu wzięło się towarzystwo do roboty, nie rozumiem jednak ich motywacji

                            Skomentuj


                              antalis noooo admin się chyba rozbujał w swoich opiniach hehehehehe

                              Skomentuj


                                w końcu wiadomo jak zdjęcia usuwać pewnie wcześniej też można było to samemu zrobić, ale tak tę opcję ukryli, że naprawdę ciężko się było domyśleć. zresztą dużo osób już pytała jak zdjęcia usunąć.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X