Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam

    widze że był poruszany burzliwy temat jedzenia - mój Johnny teraz stał się niejadkiem - 3 butelki mlaka (jedna z kleikiem) na dobę więcej nie ruszy i tylko go jeszcze dopajam samą woda z glukozą...
    tak się znowu boje rozszerzać mu dietę, nie wiem od czego zacząć, żeby mu nie zrobić krzywdy, nic już nie wiem

    Byliśmy wczoraj u kardiologa - Młody był taki dzielny!!!
    robił mu echo i fajnie tak było pooglądać to serduszko od środka i na zawnątrz - no aparaturę mają w szpitalu za*****istą;
    niestety szmery są dalej nieregularne i nachodzą na aortę - od nastepnego tygodnia zaczynamy wyciszać farmakologicznie aby poprawić dotlenienie
    Marti nawet nie wiesz jak sie cieszę z takiego obrotu sprawy - pewnie liczy się każdy grosz!!!
    a łóżeczko bym kupowała od razu i sobie stronę juz wklepałam do ulubionych żeby mi się za 2 lata nie zapodziała
    bo też bym optowała za takim łóżeczkiem dla Jonatana

    dobra robie 'comeback' żeby doczytać reszte z dwóch i pół dnia hehe...

    Skomentuj

    •    
         

      co mam zrobic??

      Piszę do was znów się poradzić

      Mój synek ostatnimi czasy przesypiał całe noce... dopóki nie nauczył się przekręcać na brzuszek, od tego momentu noc w noc mam pobudki co 2 godziny! jak sie już przekręci zaczyna płakać bo mu niewygodnie... nie wiem co mam już robić
      nie ma znaczenia czy śpi sam czy ze mną, nawet próbowałam mu podkładać pod boczek jaśka to i tak się przekręcał i płakał.
      HELP!
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Aniu, cholera nie wiem co Ci poradzić, poczekamy aż kobiety wstaną i zasiądą przed kompami

        mój też budzi mnie dokładnie co 2 lub 1,5 godz. ale z innych powodów
        od kilkunastu ładnych dni chodze jak zombi i padam na ryj
        codziennie mamy pobudke o 5 rano i jestem nieprzytomna przez pół dnia
        mój nie jest jeszcze taki obrotowy jak Twój Fifi

        Skomentuj


          hej dziewczyny!
          Sikornik a jak leki będą działać, to trzeba będzie jeszcze operację robić?
          Ania a może synek się w końcu przezwyczai? moja córa teraz nie zaśnie inaczej niż na brzuchu. może go układaj na boku albo na brzuchu i niech tak śpi najpierw w dzień, żebyś mogła go obserwować.

          Skomentuj


            tylko że on właśnie ciągle śpi na boczku, prawie wcale na plecach... a nie boisz się że ona się udusi jak tak na tym brzuchalu leży? ja mam taką manię właśnie że nawet jak trochę mocniej się do tetry czy poduszki przytuli to ja podchodzę i nasłuchuje czy oddycha
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              słuchajcie laseczki, ja od noworodka spałam ylko na brzuchu, bo inaczej wcale
              moja matka godzinami na zmiane z moim ojcem czuwała przy łóżeczku czy oddycham hehe
              mój pediatra, neonatolog mówił że bezpieczne spanie dziecka na brzuszku jest tak naprawdę od 6 miesiąca zycia - nie wiem ile w tym racji, bo mój Johnny za chiny ludowe nie zaśnie w innej pozycji niz na plecach, niestety...

              madziu, hej
              te leki będzie brał miesiącami, jak mu oczywiście posłużą, bo jest szansa że ubytek się wchłonie ale lekarz nie obiecywał bo widać że jest spory
              ale ja wierze że na roczej Jonatana juz go nie będzie i nie przyjmujemy z Radkiem innej możliwości!!!

              Skomentuj


                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Mój A. to ojcem jest rewelacyjnym, mężem już nie takim idealnym, ale co do
                ojcostwa to na prawdę nie mam o co się przyczepić
                O swoim R. mogę powiedzieć dokładnie to samo hehe
                Jonatan jest dla niego wszystkim, jak wraca po 12 h z roboty to leci myć łapy i od razu do syna leci

                jak partner to same wiecie....

                Skomentuj

                •    
                     

                  krzesełko CONECO

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  Ankasos jesteś tu jeszcze? widziałam Twoje krzesełko do karmienia, to jest to z płozami? ja idę w środę kupić to Coneco z płozami i zbieram opinie
                  Madziu wiem że znowu jest tak że Ci polecam tą firme ale my mamy takie krzesełko z płozami i mamakarolka ma (ona mnię zachęciła do kupna) dla mnie to kolejny po spacerówce strzał w dziesiątkę

                  Skomentuj


                    Aniu Asia dosyć późno zaczęła spać na brzuchu - chyba miała 9 czy 10 miesięcy, także w tym wieku to już jest podobno bezpieczne. Twojemu synkowi też już nic nie powinno się stać, ale jak pisałam, spróbuj go na brzuchu najpierw w dzień układać, może on się przyzwyczai, a i Ty zobaczysz, że nic mu się nie dzieje.
                    Sikornik też myślę, że już gorzej nie będzie, a może ta dziurka zostanie taka maleńka, że operacja nie będzie już potrzebna?
                    Asia właśnie zjadła jajecznicę i od razu po zjedzeniu dała mi buziaka z takim pfffrrrr zostałam cała obśliniona jajkiem....

                    Skomentuj


                      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                      Madziu wiem że znowu jest tak że Ci polecam tą firme ale my mamy takie krzesełko z płozami i mamakarolka ma (ona mnię zachęciła do kupna) dla mnie to kolejny po spacerówce strzał w dziesiątkę
                      dzięki za odpowiedź. ja już myślałam, że mama z babcią kupiły, a one chcą iść jutro ze mną, bo potem powiem, że złe kupiły. a skoro jeszcze krzesełka nie mam, to pomyślałam, że się upewnię

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        właśnie udało mi się uśpić młodego na brzuchu, tzn zasnął na boku ale go przekręciłam i jak narazie kima bez marudzenia tylko czasem nogami zamacha

                        Sikornik wnioskuje z niektórych wypowiedzi że Mały Jonatan ma jakieś szmery w serduszku? u Fifiego też coś słychać i 6 października jedziemy do poradni kardiologicznej mam nadzieję że te szmery nad sercem się wyciszą... a wy macie jakieś wady czy wykluczyli dziedziczną?

                        możesz wstawić zdjęcie tego krzesełka?
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Ania to takie krzesłko http://allegro.pl/item741369447_nowo...2009_w_wa.html

                          Skomentuj


                            auć niezła cena a fakt faktem świetne...
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Aniu zobacz sobie ile kosztują krzesełka Chicco i Fisher Price....
                              teraz nie widzę na lallegro, ale jak ostatnio byłam w sklepie, to natknęłam się na jakieś krzesełko fisher price'a za 750zł nawet nie patrzyłam co ono w sobie ma hehe
                              Asia poszła spać, więc zmykam sprzątać. może dzisiaj uda mi się coś więcej zrobić.
                              Last edited by magda8528; 22-09-2009, 08:43.

                              Skomentuj


                                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                                Sikornik wnioskuje z niektórych wypowiedzi że Mały Jonatan ma jakieś szmery w serduszku? u Fifiego też coś słychać i 6 października jedziemy do poradni kardiologicznej mam nadzieję że te szmery nad sercem się wyciszą... a wy macie jakieś wady czy wykluczyli dziedziczną?
                                Nie wykluczyli wady wrodzonej i tak nas ciągaja po przychodniach i badaniach. Podejżewają zespół Fallota. Młody maza dużą dysproporcje w ciśnieniu między komorami i spore niedoltenienie - takie objawy jak przy sinicy.
                                Ale wiesz człowiek chodzi stresuje sie i gówno wiesz z tego wszystkiego.
                                12 paźdz. idziemy do ordynatora.

                                A u Fifiego mam nadziję że bedzie oki, bo mi pediatra mówił że szmery sa u niemowląt normą ale zależy też jakie i czego dotycza...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X