Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    lepiej niech nie krazy w tym powietrzuczytalam duzo o tych szczepieniach i nie jestem wcale takim ich entuzjasta.ps.Dzieki za zyczenia,zdrowko mu sie przyda.A co do wlosow to R. musi cie teraz chyba na nowo poznawac hehe..

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      annse a to nie jakieś uczulenie? albo wirusówka teraz chyba wiele maluszków choruje?

      Joasia przesyła Wam uśmiechy na dobry humor
      Nie chce urzec ale zazdroszcze ci tej córeczki przy mojej bandzie




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        madzia
        na zdjęciu widze kosz zabawek w tle, ale nawet zachowany porządek hehe
        Joasia śliczna

        ja juz kupiłam w IKEI ostatnio dwa wielkie plastikowe koszo-skrzynki
        na razie w jednym są maskotki i zabawki, grzechotki itd.
        a drugi służy za kosz na brudy Młodego

        waśnie, musze kupić zwykłą, praktyczną półkę lub szafke do łazienki
        bo jeszcze wszystkie kremy i balsamy trzymam wyobraźcie sobie w kartonie hehe

        Skomentuj


          Beti ja zaszłam w ciąże z Damiankiem jak brałam tabsy własnie ale przez nieuwage moją,bo ominełam dzien i potem wziełam nast normalnie i dosżło do jakis pewnie zaburzen w moim jajeczkowaniu bo wtedy wpadlismy hehe ale też nie załuje bo planowalismy w 2007 roku dzidzie robić więc tak miało byc


          zresztą syna mam cudownego więc co tu załować

          Sikornik a myslisz ze dlaczego ja tak pogrubiłam te słowa naturalnie hehe

          Madzia czegos nie rozumiem......jestes wyrodna matką bo dałaś jej aż jeden danonek czy dlatego że zjadłas jej wszystkobo nie rozumiem


          Skomentuj


            Radek nawet zauwazył że podciełam włosy
            i pyta dla kogo i dlaczego tak często jeżdżę do Poznania hehe
            i dlaczego w sukienkach i pończochy a nie rajstopy itd,
            ale sie od wczoraj podlizuje, ale narazie niech trzyma sie ode mnie z daleka, bo jak mu popuszczę to za tydzień dwa wszystko wróci do normy

            Skomentuj


              Sikornik to miło, że myślisz, że mam porządek może po prostu dobre zdjęcie zrobiłam, bo tak ciemno jest w tle haha
              skrzynki na zabawki to przydatna sprawa. kilka z pewnością się przyda, nawet nie wiadomo kiedy ta góra zabawek się rozrasta
              Silek no przecież dlatego, że dałam Asi serek. One są chyba dla dzieci powyżej 3-go roku, ale ja na opakowaniu żadnej takiej informacji nie widziałam, także nie wiem jak to z tym jest. Kiedyś na innym forum widziałam kłótnie o danonki, dawać czy nie - coś w rodzaju naszego wątku o porodzie w wodzie.

              Skomentuj


                Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                [B]

                Sikornik a myslisz ze dlaczego ja tak pogrubiłam te słowa naturalnie hehe

                Madzia czegos nie rozumiem......jestes wyrodna matką bo dałaś jej aż jeden danonek czy dlatego że zjadłas jej wszystkobo nie rozumiem
                wiem wiem Siluś, ja już uczulona na to słowo jestem, jak tu każdy hihi

                a madza jako wyrodna matka zjadła biednej córci danonki, ale przyznam sie że ja zjadłam ostatnio po kryjomu Johnnemu mus jabłkowo-bananowy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Beti własnie obejrzałam zdjęcia Mateuszka boskie pozycje robi hehhe i to imie mi sie bardzo podoba również

                  Madzia słodka Asia jest fajne zebolki

                  Sikornik tak go trzymasz na dystans a on juz bóg wie co sobie mysli .....zaraz sie na ciebie rzuci

                  ja miałm tez taka sciereczke i mi już sie zniszczyła musze kupic nowa i dziękuję za rady


                  Skomentuj


                    Napisane przez pawimi
                    ja wlasnie sniadanko dzieciakom zrobilam, najstarszy w koncu po dwoch miesiacach do ojca pojechal, ostatnie dwa weekendy sciemnial i nigdy do niego nie dotarl.


                    A ja sie obraze bo kiedys wkleilam swojego malego i zadna nie skomentowala ani ze brzydki ani ze ladny....nie bawie sie tak
                    dobry jest ten Twój Jonathan hehe
                    niezły gagatek, ja sie nie łudze że mój bedzie lepszy

                    piekny jest Twój blondasek, piękny
                    już pisałam że cudny chłopczyk, a to zdj. pominęłam widocznie - przepraszam ale widzicie jak mi to wszystko teraz stanęło na głowie

                    ...wybaczysz?

                    Skomentuj


                      Magda no była kłótnia kiedys o to........ja tam zawsze robiłam i robie jak ja czułam

                      mój Dani je teraz 1 danio dziennie ale jest duzy już ma 18 m-cy,zaczełam dawac po roku ,i jest ok bo wczesniej mu nie słuzyło

                      Pawimi ale ja widziałm zdjęcia twojego misia i nawet gdzies komentowałampokaz slajdów sobie zrobiłam,masz tam pieknie nad wodą ,i wózio fajny a maly ma cudne oczy!!!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Pawimi ja też mówiłam, że masz fajnego synka i komentowałam te super body urodzinowe te ze spaceru tez oglądałam zdjęcia, wózek mi się spodobał haha.

                        Skomentuj


                          Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                          Magda no była kłótnia kiedys o to........ja tam zawsze robiłam i robie jak ja czułam
                          ja tez robię tak jak mi się wydaję, a jak mi się nie wydaje, to Was pytam
                          może te Danonki nie są lepsze niż naturalny jogurt z owocami, ale jak raz kiedyś zje, to przecież nie umrze. ciekawa jestem czy te mamy, które wg postów wychodzą na idealne, w rzeczywistoście też są takie idealne.

                          Skomentuj


                            pawimi powiem Ci że ten Twój Mały to ma takie iskry w oczach, taka zadziora i ma charakter - mam nadzieje że sie nie mylę
                            i ma dłuuugie nogi, chyba że to takie ujecia

                            a tam nad woda macie pieknie, (są komary???, bo u nas też blisko las i dużo zieleni i są) a to chyba duże miasto nie jest co?

                            Skomentuj


                              kazdy ma swoje własne przekonaniaja danonków akurat nie daje mu bo nie lubi cos tylko Danio..ale przeciez smak podobny hehe i tylko waniliowy chce

                              jogurty tez wciaga noi w domu robie galaretki,kisiele bo budyniu nie lubi tylko Sylwia wciaga

                              hitem jest mlaczna kanapka


                              Skomentuj


                                a tak wogóle poprasowałam i siedzę sobie z wami a mąż wrócił z ogrodu bo kosił trawkę i przyniósł mi sterte prania wczorajszego bo wyschłoi się smieje ze mnie ,zaraz będzie sam prasowal


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X