Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    tylko nie pisz że też masz "ciche dni" ze swoim facetem
    a wiecie a ja tęsknię za naszymi "dyskusjami" bo mój mąż nigdy nie przyznał że się kłócimy mówi że dyskutujemy
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Sikornik ale Twój pewnie aż tak się nie drze przy małym i nie wyzywa Cię stale od różnych?? Ja to jestem *************a popierd... itd brak mi słów i tylko ryczeć mi się chce, ostatnio gdybym małej nie przytuliła i nie trzymała mocno to by mi ją wyrwał i zabrał do siebie, nie nawidzę go za to jakim jest draniem!

      Skomentuj


        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
        Cześć Hanta my się chyba nie znamy więc się grzecznie witam
        Witaj ciesze sie ze chociaz Ty mnie zauwazylas


        Wiecie co ja chyba jestem starsza od Was troche wiec mam nieco doswiadczenia malzenskiego . Ja zawsze swojemu mowie ze od straszenia to sa duchy . Moj tez kiedys tak sie odgrazal .
        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

        Skomentuj


          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
          Jaroszka za*****iście Cię rozumiem choć nie mam drugiego dziecka i trzymaj sie kupy kobieto bo to nie zęby?
          ja mam faceta niby przy boku ale dla mnie ten związek to taka nędzna atrapa od jakiegoś czasu...
          Sikornik ale chyba wolisz miec tego Radka przy sobie choc jak piszesz to "nędzna atrapa" niż nie miec go wcale?doceń to że masz z kim spędzac wieczory i mimo wszystko masz kogoś kto tak samo jak Ty kocha Johnego.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
            tylko nie pisz że też masz "ciche dni" ze swoim facetem
            No mozna tak powiedziec moj obecnie w pracy we Francji wiec odpoczywamy od siebie
            Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              o a mój m. już nie tego swojego makaronu, ale generalnie to i tak niewiele je. gorzej niż z dzieckiem...
              Mój to wyczytał że białko sojowe i soja coś tam coś i nie pozwala mi jeść tych rzeczy które to zawierają, sam sobie teraz kupuje wszystkie rzeczy które tego nie mają czyli praktycznie je niewiele, a jak już to wszystko drogie, no ale jak pana stać ;/ Tylko niech mi cholera da pieniądze na dziecko!

              Skomentuj


                Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                hej babki
                moj Łukaszek co raz chętniej chodzi do przedszkola
                Super Akinomb,mój Alanek też biegnie w podskokach tak polubił przedszkole



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                  Super Akinomb,mój Alanek też biegnie w podskokach tak polubił przedszkole
                  Martyna a Twoje chłopaki to takie przystojniaki , jeden lepszy od drugiego Ostatnio na nk widziałam

                  Skomentuj


                    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                    Super Akinomb,mój Alanek też biegnie w podskokach tak polubił przedszkole
                    tylko pozazdrościć mój syn codziennie rano mówi jak nieznosi szkoły i próbuje symulować żeby nie iść
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                      Mój to wyczytał że białko sojowe i soja coś tam coś i nie pozwala mi jeść tych rzeczy które to zawierają, sam sobie teraz kupuje wszystkie rzeczy które tego nie mają czyli praktycznie je niewiele, a jak już to wszystko drogie, no ale jak pana stać ;/ Tylko niech mi cholera da pieniądze na dziecko!
                      a nie daje nic na małą? coś w ogóle jej kupił? bo mówiłaś kiedyś, że jedynie parę rzeczy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                        tylko pozazdrościć mój syn codziennie rano mówi jak nieznosi szkoły i próbuje symulować żeby nie iść
                        moze ktos mu dokucza w szkole ? pytalas?
                        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                        Skomentuj


                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          to możemy sobie Ewylynka rączki podać
                          bo przecież to że moje dziecko jest chore to tez moja wina - wychodzą takie brudy że koniec ostatnio - ja tez nie jestem bez winy ale wiem że te spięcia nasze szkodza Małemu więc chyba trzeba od siebie odpocząć
                          Sikornik nie skreślaj Waszego związku,ja też miałam poważny kryzys z moim mężem po narodzinach Alana,było na prawdę ciężko ale przetrwaliśmy to i dziś jest super.Wiem,że Ci ciężko bo wszystko Ci sie zwaliło na głowę na raz ale bądź dzielna i silna.Wiem,że przez te problemy z Johnym jesteście nerwowi,musicie dużo rozmawiac.Ja wiem że to nie jest proste,ja też kiedyś myślałam że to już koniec a dziś tak sie cieszę że kiedyś miałam na tyle siły żeby walczyc o moje małżeństwo i o rodzinę.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            a nie daje nic na małą? coś w ogóle jej kupił? bo mówiłaś kiedyś, że jedynie parę rzeczy.
                            W sierpniu dał pokupował coś tam coś, a teraz prawie nic, ostatnio tylko przywiózł dwie paczki pampersów bo mu napisałam że już nie ma

                            Skomentuj


                              w ogóle przypomniałam sobie, że m. miał dzwonić do rodziny i zapraszać na imprezę i wczoraj go nie było, dzisiaj go nie ma i kiedy mam mu przypomnieć? bo zażyczył sobie, żebym mu przypomniała. no masakra. teraz tym tematem kłótni mnie nakręcacie na awanturkę

                              Skomentuj


                                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                                Martyna a Twoje chłopaki to takie przystojniaki , jeden lepszy od drugiego Ostatnio na nk widziałam
                                Dziękuję bardzo ich kocham obu



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X